galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
The Reaper
Autor Wiadomość
Ra666
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Sie, 2009   

Ostro cofneli status, moze to nie dotyczy naszej edycji :?:

Jesli przesuna nasza premiere to katastrofa.
 
 
Kufir
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Sie, 2009   

Zero informacji na www a już blisko premiery.
Dziwne komunikaty.
 
 
wookash966
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Sie, 2009   

zagrywka marketingowa aby temperaturę podwyższyć... Tak na poważnie to cała ta premiera staje się irytująca dla mnie i chyba nie tylko...
 
 
Broghor
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Sie, 2009   

Jak znowu przesuną premierę to ja inwestuje w angielskojęzyczne dodatki.
 
 
Kufir
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Sie, 2009   

To jakaś paranoja z tymi dodatkami PL. Anglicy mają już dwa dodatki, trzeci w drodze a do nas nie może dotrzeć jeden.

Żenada kurwa mać!
 
 
Wallenrod
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Sie, 2009   

Jak nie dostane podstawki +Zniwiarza 10 września to się załamie :(
 
 
Tristan
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Sie, 2009   

Ja również ze znajomymi zastanawiamy się jednak nad przerzuceniem się na angielskie wydania...

Pomijam już. że muszą pojawiać się później, ale chyba każdy chciał sobie jeszcze pograć w wakacje.
 
 
kowal85
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Sie, 2009   

Kufir napisał/a:
To jakaś paranoja z tymi dodatkami PL. Anglicy mają już dwa dodatki, trzeci w drodze a do nas nie może dotrzeć jeden.

Żenada kurwa mać!


+1

Ale niestety Galakta nie jest niczemu winna, również się irytuję jak zjebani na maksa amerykańcy nami pomiatają(w sumie się nie dziwie 11 września, rzekomo to sami sobie sprezentowali). Posrani amerykańcy, rasiści, mają manie wielkości jakąś i pieprzyć ich, głąbów jednych.

Edit:

Jestem pod wpływem procentów.

Ale nie zmienia faktu, że amerykanie do głąby.

Edit2:

Nie kupujcie angielskiej wersji, nie potrzebnie wyciągacie Srany Zjednoczone z kryzysu, niech jeszcze posiedzą w nim.
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pon 31 Sie, 2009   

Dla tych, co może przeoczyli..

D.W. napisał/a:
Dodruk Talismana i Żniwiarz powinni pojawić się około 10 września. Na chwilę obecną ten termin jest aktualny.
Kontener dopływa do portu, potem odprawa celna, transport do nas i już.

Ale oczywiście a to może być jeszcze małe opóźnienie ze statkiem, odprawa celna tutaj też czasami może coś się dzia tak samo jak z transportem. Dlatego na 100% dopiero jak gra jest w naszym magazynie można cokolwiek powiedzieć pewnego. Ale generalnie 10 września to termin wilece prawdopodobny, że się uda. Powiedzmy +1 dzień.
 
 
Sh' EGzor
[Usunięty]

Wysłany: Pon 31 Sie, 2009   

To nie zmienia faktu że było takie opóźnienie. Na kiedy miałbyć dodatek? Koniec czerwca/lipiec z tego co pamiętam? Co? Płyneli drugą ,dłuższą trasą? Poprostu mają nas gdzieś... Ehh. Przerzucam się na Horror w Arkham ;p

SPROSTOWANIE:
ja nic do D.W. nie mam ,tylko do FFG...
Ostatnio zmieniony przez Sh' EGzor Pon 31 Sie, 2009, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pon 31 Sie, 2009   

Takie były tylko plany. Dowodzi to jednej rzeczy, iż tutejszym użytkownikom wcale nie powinno się podawać jakichkolwiek dat, bo popadają w paranoję i zaczynają w nie wierzyć jak w jakiś święty obrazek. A tymczasem D.W. nie wyjdzie z siebie, nie stanie obok i nie zacznie sam osobiście drukować, płynąć z kontenerem, jak również nie przyspieszy paru innych wcześniejszych oraz późniejszych kroków procesu.

Możesz przerzucać się na Horror w Arkham, ale z tego, co słyszałem, to może dopaść Ciebie klątwa faraona, który padł ofiarą swojej własnej klątwy, więc tak czy inaczej i tak jeszcze sobie poczekasz.
 
 
kolczyk21
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Wrz, 2009   

to czekamy do dziesiątego...
 
 
Sh' EGzor
[Usunięty]

Wysłany: Sob 05 Wrz, 2009   

Hm... wedługo moich obliczeń za Żniwiarza powinniśmy zapłacić 62,5 zł. Ciekawe na ile nas zrobią w konia?:p
 
 
Tristan
[Usunięty]

Wysłany: Sob 05 Wrz, 2009   

A można wiedzieć jak to wyliczyłeś? :D
 
 
Sh' EGzor
[Usunięty]

Wysłany: Sob 05 Wrz, 2009   

Wybacz ale to tajemnica :P Wydaje mi się że FFG specjalnie nie wypuszcza gier przetłumaczonych do innych krajów kiedy kurs walut jest dla nich niekorzystny.

Hm.. z tego co sprawdziłem to teraz na dzień dzisiejszy zapłacimy za Żniwiarza 70 zł ,a nawet więcej. Nic dziwnego że teraz ma do Nas trafić.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 14