galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
The Reaper
Autor Wiadomość
8janek8
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Gru, 2008   The Reaper

Skoro podstawka już jest teraz z niecierpliwością czekamy na pierwszy dodatek. I kolejne :D

Czekamy na nowe wieści :)
 
 
Valdigda
[Usunięty]

Wysłany: Pią 05 Gru, 2008   

No tak tylko Reaper pojawi się chyba dopiero jak wyjdzie jego światowa (nie angielska) wersja.
 
 
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 06 Gru, 2008   

Jeśli tylko będzie taka możliwość techniczna to będą wydawane wszystkie ukazujące się dodatki. Myślę, że to będzie dosyć szybko.

Obserwując jakie jest zainteresowanie nową Magią i Miecz możecie być spokojni o to czy ukażą się dodatki…
 
 
8janek8
[Usunięty]

Wysłany: Sob 06 Gru, 2008   

Dobrze słyszeć, że sprzedaż idzie pełną parą :) Wierzę, że pozwoli to firmie wydawać częściej nowe tytuły niż dotychczas.
No i w takim razie czekamy na wiele dodatków do Talismana:)
 
 
uther
[Usunięty]

Wysłany: Sob 06 Gru, 2008   

Ile to mniej wiecej jest "dosc szybko" ?? dwa miesiace czy półroku ??
Oczywiscie wiadomo ze dokladniej premiery nie zna nikt, ale tak mniej wiecej.

No i w jakiej cenie ? 30$ * 3 -> 90zł ?
 
 
Tristan
[Usunięty]

Wysłany: Sob 06 Gru, 2008   

Ludzie opanujcie się trochę! Nie wymagajcie więcej od Galakty niż może. Jeszcze nie ma daty międzynarodowej premiery Reapera ,a tu się już domaga jakichś deklaracji. Skąd mają wiedzieć ,czy to będzie za pół roku, rok ,czy 3 miesiące? Wyraźnie dano nam do zrozumienia ,że razem z premierą międzynarodową o której jeszcze nic nie słychać, ale mają nadzieje że dość szybko co defacto nie może być podstawą do wyznaczania jakichkolwiek terminów,bo potem znowu będzie ,że "mówiliście że może być już wtedy". Druga sprawa cena... Określanie teraz ceny,gdy jeszcze nie zabrano się za realizację wersji pl to jak wróżenie z fusów - przecież na to wpływa tak wiele elementów(koszty materiałów, to jak będzie stał złoty itd.) Mi też zależy ,żeby było to jak najszybciej ,ale zachowajmy rozsądek :)
 
 
Pajhi
[Usunięty]

Wysłany: Nie 07 Gru, 2008   

Tristan napisał/a:
Ludzie opanujcie się trochę! Nie wymagajcie więcej od Galakty niż może. Jeszcze nie ma daty międzynarodowej premiery Reapera ,a tu się już domaga jakichś deklaracji. Skąd mają wiedzieć ,czy to będzie za pół roku, rok ,czy 3 miesiące? Wyraźnie dano nam do zrozumienia ,że razem z premierą międzynarodową o której jeszcze nic nie słychać, ale mają nadzieje że dość szybko co defacto nie może być podstawą do wyznaczania jakichkolwiek terminów,bo potem znowu będzie ,że "mówiliście że może być już wtedy". Druga sprawa cena... Określanie teraz ceny,gdy jeszcze nie zabrano się za realizację wersji pl to jak wróżenie z fusów - przecież na to wpływa tak wiele elementów(koszty materiałów, to jak będzie stał złoty itd.) Mi też zależy ,żeby było to jak najszybciej ,ale zachowajmy rozsądek :)


Zgadzam sie kolego z Toba,tylko co poniektórym tródno opanowac podniecenia...... :twisted:
 
 
uther
[Usunięty]

Wysłany: Nie 07 Gru, 2008   

Oj moze rzeczywiscie za bardzo sie przejęłem :P
Co do ceny - pytalem, bo cena angielskiej wersji wynosi 25$, wiec mniej wiecej wiadomo jak to wyglada. A co do premiery - Jakies terminy FFG napewno ma, pytanie czy Galakta o tym wie. I przeciez nie prosiłem o dokładą datę z dniem miesiąca, mnie by termin marzec-maj 2009 zadowolił.
 
 
Tristan
[Usunięty]

Wysłany: Nie 07 Gru, 2008   

Spoko Uther - Galakta na pewno jak będzie coś wiedzieć to da znać - w końcu to też jest w ich interesie :)
 
 
Kufir
[Usunięty]

Wysłany: Nie 07 Gru, 2008   

Witam serdecznie.
Nie muszę chyba pisać że jestem fanem gry Magia i Miecz i że właśnie na tej planszówce się wychowałem więc sobie daruje bo jak inaczej bym tu trafił?

Chciałbym podziękować w tym miejscu Panowi z Galakty o informowaniu poprzez forum ludzi o nowościach z obozu nowej Magi i Miecz.

Tym samym dołączam się do pytania, kiedy przypuszczalnie możemy spodziewać się dodatku, jakie będą w nim nowe postacie? :D
 
 
Beamhit
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Gru, 2008   

Nie chcę ciebie martwić, ale jeszcze samo FFG nie napisało nic konkretnego o Reaperze (znaczy kolejny wpis, może nawet dzisiaj, odchyli trochę na temat Reapera).

Z wiadomości które wiadomo, to to że dodatek posiada 5 figurek (żniwiarza, i 4 bohaterów - jedna kobitka, skrzyżowanie kapłanki z czarodziejką, facet co wygląda jak inkwizytor, skrzyżowanie kupca z ciupaską (tak wygląda, może to góral?) i gość który przypomina skrzyżowanie krzyżowca z legionistą).

Nowi przeciwnicy to Succubus i wiedźma zamieniająca w żabę.

Z czarów jest ognista kula.

I chwilowo tylko tyle wiadomo.
 
 
8janek8
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Gru, 2008   

Wiadomo trochę więcej. Między innymi to, że gracze będą mogli używać przeciw sobie dodatkowej postaci ("Żniwiarza"). Zawartość ma wyglądać następująco:
* 4 karty i figurki Poszukiwaczy
* 90 kart Przygody
* 26 kart Zaklęć
* 12 kart "Zadań Czarownika"
* 1 figurka "Srogiego Żniwiarza"

źródło: http://store.fantasyfligh...ls.cfm?sku=TM03
 
 
Beamhit
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Gru, 2008   

Myślałem, ze to wiedzą wszyscy. Chodziło mi o jakieś szczegóły - i tymi co znam się podzieliłem. Bo ze strony ffg dalej nie wiadomo co to za postacie :P
 
 
Kufir
[Usunięty]

Wysłany: Sro 10 Gru, 2008   

D.W. napisał/a:
Jeśli tylko będzie taka możliwość techniczna to będą wydawane wszystkie ukazujące się dodatki. Myślę, że to będzie dosyć szybko.

Obserwując jakie jest zainteresowanie nową Magią i Miecz możecie być spokojni o to czy ukażą się dodatki…



Mam nadzieję że któregoś dnia nie przeczytam informacji iż ... dodatków nie będzie :(

A skoro pesymistyczna wizją już była czekam na odrobinkę optymizmu więc zadaje pytanie. Wiadomo coś nowego na temat rozszerzenia gry? Kiedy się pojawi dodatek, chce jak najszybciej rozbudować swoją talię kart :D
 
 
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 10 Gru, 2008   

Nie mogę za bardzo podawać nieoficjalnych informacji.

Mogę jedynie powiedzieć, że o dodatki możecie być spokojni. Są planowane i to nie jeden... Gra na pewno będzie rozwijana.

Jedynym problemem może być tylko to, że moga być kilkumiesięczne różnice w terminach wydań. Ale na to nic nie poradzimy, jeśli taka zapadnie decyzja, że będzie np. najpierw wersja angielska a dopiero za kilka miesięcy inne.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 13