galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Najnowsze informacje dotyczące przemiery
Autor Wiadomość
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 02 Gru, 2008   Najnowsze informacje dotyczące przemiery

Czekamy na rozładunek i odprawę celną kontenera. Po tym fakcie będę mógł podać konkretną informację datę.
Wszystkie osoby, które się niecierpliwią muszę się uzbroić w cierpliwość.
 
 
Tristan
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Gru, 2008   

Zatem czekamy w miarę cierpliwie na informację dotyczące konkretnego dnia premiery i daty wysyłki paczuszek :)
 
 
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 02 Gru, 2008   

Nie jest źle. Statek z kontenerem już w porcie. Trwa odprawa celna.

W tej chwili obowiązują dwa warianty.
Wysyłka gier do Was 5 grudnia lub 8 grudnia.

Chyba, że siły ciemności zaatakują w nieprzewidziany sposób. Co niestety się zdarza....
 
 
Tristan
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Gru, 2008   

Ooo gdyby faktycznie tak się stało to byłaby fantastyczna niespodzianka :) ale oczywiście zachowuje dystans i będę czekał na oficjalne potwierdzenie.

Mam takie pytanie:
gdyby faktycznie gra miała zostać wysłana w terminie między 5 a 8 grudnia ,to czy jest możliwość zmiany adresu podanego w zamówieniu na który ma zostać wysłana? (oczywiście zrozumiem jeżeli nie ma takiej opcji ,gdyż prowadzi to do pewnego zamieszania). Moja pytanie spowodowane jest tym iż do 17 grudnia będę we Wrocławiu gdzie studiuje i ciężko mi będzie wytrzymać wiedząc ,że gra już na mnie czeka w domu :D
Będę wdzięczny za jakąkolwiek odpowiedź.
 
 
kowal85
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Gru, 2008   

A co z dodatkami ;) Jaki będzie pierwszy z nich ?
Bo nie wierze, że razem z podstawką, nie zabraliście się za tłumaczyliście jakiegoś dodatku :)
Uchylcie rombka tajemnicy ?
 
 
Tristan
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Gru, 2008   

Polecam trochę poszperać po forum:
http://www.forum.galakta.pl/viewtopic.php?p=14834

Jak tylko dostaniemy Talismana 4.5 wszyscy będziemy oczekiwać Żniwiarza :D
 
 
Valdigda
[Usunięty]

Wysłany: Sro 03 Gru, 2008   

D.W. napisał/a:
Nie jest źle. Statek z kontenerem już w porcie. Trwa odprawa celna.


Jeżeli w trójmiejskim porcie to podajcie nr. kontenera to jutro już będę grał w nówkę sztukę, no i wysyłkę da się przyśpieszyć :D

żarty żartami, ale nie jest tak źle bo jest szansa że do wigilijnego stołu zasiądziemy z Talismanem.

http://magiaimiecz.nr5.pl/pliki/last_supper1.jpg

(aut. Misiek użytkownik forum poświęconemu Magii i Miecz: http://gamekeeper.offnet.pl/forum/index.php )

;)
Ostatnio zmieniony przez Valdigda Pią 05 Gru, 2008, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Crane
[Usunięty]

Wysłany: Sro 03 Gru, 2008   

Ciekawy rysunek, tak się zastanawiam czy błąd z kostkami jest zrobiony specjalnie.
 
 
maxus32
[Usunięty]

Wysłany: Sro 03 Gru, 2008   Wspomnień czar ;-)

Czekam na tę gre z przysłowowiowym "ślinotokiem" ;-) . Z tą właśnie grą wiążą się niesamowite wspomnienia z czasów kiedy byłem szczeniakiem...ech...to były czasy. Magia i Miecz i chwile spędzone przy tej grze zawsze pozostaną w pamięci. A teraz powraca "mój talizman" z tamtych czasów, odświerzony i znowu zapachnie nowością po otwarciu ;-) ....Warto uzbroić się w cierpliwość, choć pomału się ona kończy. Mam nadzieje, że lada chwila dowiemy się kiedy wreszcie nastąpi wysyłka tego "cudeńka". Czekam i pozdrawiam.
 
 
Smok
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Gru, 2008   

Valdigda - weź wypier***** z tym rysunkiem! to jest świństwo. nawet jeśli to nie ty jesteś jego autorem.
 
 
JanekBossko
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Gru, 2008   

wez troche wyluzuj Smok co? :?
jakie swinstwo?:shock: :lol:
juz na powaznie wez ochlon to e u Ciebie sie urzywa takiego slownictwa to ju Twoj problem ale nie wprowadzaj rynsztoku na forum

przeczytalem regoly...popatrzylem na grafiki...
przeciez to to samo co 10 lat temu - nic nowego...te same zasady - ta sama losowosc i monotonia

a jak uslyszalem ze w Talimana mona grac solo to ogarnął mnie pusty smiech :lol:

i co wy wsyscy kupujecie z senstymentu? bo chyba nie z powodu genialnosci zasad :roll:
 
 
Aribald
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Gru, 2008   

A przyszło Ci do głowy, że właśnie to nas tak nas cieszy... że zasady oczekiwanej edycji opierają się bezpośrednio na ed.2 Talismanu.
Sprawa kolejna to grafiki na kartach... jeśli twierdzisz że to to samo, to albo nie widziałeś starej edycji, albo niewiele wiesz o nowej.
Co do losowości, to była ona od zawsze kluczem do miodności samej gry. Myślę, że skutecznie przełamią ją trochę Punkty Losu, dzięki którym można będzie wpływać na bieg wydarzeń. Na koniec informacja o tym jakoby można było grać w pojedynkę. Sprawdziłem w oryginalnej instrukcji i znajduje się tam sformułowanie "In Talisman, up to six players" u nas zastąpione niefortunnie "W grze Talisman: Magia i Miecz od jednego do sześciu". Błąd polega więc chyba w niezbyt precyzyjnym sformułowaniu, twórcy gry chyba nie zakładali, że ktoś może grać w to samemu.
 
 
Aribald
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Gru, 2008   

A to by wszelkie Twe wątpliwości rozwiać...

 
 
Smok
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Gru, 2008   

JanekBossko napisał/a:
wez troche wyluzuj Smok co? :?
jakie swinstwo?:shock: :lol:
juz na powaznie wez ochlon to e u Ciebie sie urzywa takiego slownictwa to ju Twoj problem ale nie wprowadzaj rynsztoku na forum


świństwem uważam wprowadzenie planszy z grą na obraz, który dla mnie ma duże znaczenie...

...i jeśli użyłem za mocnych słów to tylko dlatego, że gdy ktoś obraża coś - co jest dla mnie naprawdę ważne - to czasem warto użyć takich słów...
 
 
maxus32
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Gru, 2008   Urażone uczucia

...Jedna podstawowa zasada panowie. Nauczmy się patrzeć na wszystko z przymróżeniem oka !. Myślę że tu nikt nikogo, a zwłaszcza jego uczuć, czy to chrześcijańskich czy jakichkolwiek nie chciał obrażać. Zakończmy ten temat dopóki się nie rozwinął na tyle by popsuć wrażenia z czytania tego forum. Tu rozmawiamy o kultowej grze Talisman i na tym poprzestańmy. Abstrahując od tematu "obrazu" ponownie zadaje pytanie do admina - dotarła już gra ?, zaczynacie już wysyłke ?....Poprosze o odpowiedź ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 13