galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nadciągnęła CYTADELA
Autor Wiadomość
Raiin
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Sie, 2007   Nadciągnęła CYTADELA

Bismillah

Wczoraj, w późnych godzinach wieczornych poważnie ranny kurier ostrzeliwując się rozpaczliwie resztkami amunicji dotarł do linii naszych okopów. Z jego skostniałych i umierających palców wyciągnęłiśmy nowiutkie pudełko pełne CYTADELI.

Bardzo dziękuję ! :)

Muszę porównać, ale mam wrażenie, że nowa wersja jest wydrukowana na lepszym jakościowo materiale.

Aha. Rozegraliśmy z żoną 4 próbne partyjki. Ja nie wiem o co chodzi, ale żona skopała mi 4 razy dupsko. To jakaś klątwa chyba jest !

Pytanie za kilkaset punktów : w zestawie są zapowiedzi kilku gier, między innymi ROME, oraz jakieś z gladiatorami. Wyglądają dość ciekawie. Czy pojawią się w Polsce ?
 
 
Hudson
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Sie, 2007   

Z tym papierem to ciekawa historia, bo "stare" karty Cytadelowe były dosyć słabe. Ktoś może to skomentować?
 
 
blazej
[Usunięty]

Wysłany: Nie 26 Sie, 2007   

Karty są lepiej wykonane, mają lekko kratkowaną fakturę, na pewno są mniej podatne na zniszczenie niż ze starej edycji. Z innych zmian zauważyłem zmianę żetonów na mniejsze, ale bardziej przypominające złoto, zmiany jak mi się wydaje grafiki karty biblioteka (w sumie nie wiem czemu, bo tamta była ładna), brak wytłoczki plastikowej. Na pierwszy rzut wydało mi się, że kolory na kartach są bardziej matowe, ale już tego nie zauważam :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 13