galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PBF#147 - Drogon, Viserion, Rhaegal
Autor Wiadomość
Ril
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Sie, 2020   

6/8
 
     
Ril
[Usunięty]

Wysłany: Pon 10 Sie, 2020   

OK, ogłaszam wyniki.

Dwór:
Stark 0 Arryn 0 Greyjoy 0 Targaryen -1 Lannister -2 Tyrell -2 Baratheon 0 Martell -3


żw:
Stark 3 Arryn 0 Greyjoy 2 Targaryen 9→8 Lannister 2→0 Tyrell 2→0 Baratheon 0 Martell 4→1

Teraz jak zwykle Targaryen wybiera.
 
     
gamaliel
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Sie, 2020   

zeton dla starka
 
     
Ril
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Sie, 2020   

Baratheon rozstrzya remisy. Mozna wysylać pw na Dzikich. Siła 0.
 
     
Koper
[Usunięty]

Wysłany: Sob 15 Sie, 2020   

Martell, Lanni, Tyrell, Stark, Bara, Arryn, Gj
 
     
Ril
[Usunięty]

Wysłany: Sob 15 Sie, 2020   

Na Dzikich mam 2/4. Jeszcze Targaryen i Stark.
 
     
Ril
[Usunięty]

Wysłany: Sob 15 Sie, 2020   

Dzicy:
Stark -2 Arryn 0 Greyjoy 0 Targaryen -4 Lannister 0 Tyrell 0 Baratheon 0 Martell 0

żw:
Stark 3→1 Arryn 0 Greyjoy 2 Targaryen 8→4 Lannister 0 Tyrell 0 Baratheon 0 Martell 1

Dzicy 5. GROMADZĄ SIĘ NAD MLECZNĄ WODĄ 
Zwycięstwo Dzikich
Gracz z najniższą stawką: Jeśli posiada więcej niż jedną kartę Rodu na ręce, odrzuca wszystkie karty o największej sile.
Pozostali gracze: Jeśli posiadają po więcej niż jednej karcie Rodu na ręce, muszą wybrać i odrzucić jedną z tych kart.
Zwycięstwo Nocnej Straży
Gracz z najwyższą stawką: Bierze cały stos odrzuconych kart Rodu z powrotem na rękę.

Targaryen bierze odrzucone karty rodu z powrotem na rękę. Nie jestem pewien, czy dotyczy to też kart zaznaczonych na czerwono. ... Chyba nie, bo one są usunięte z gry, a nie odrzucone.

Przechodzimy do "fazy Essos". Targaryen rozpatruje zdarzenie. Można też przydzielać rozkazy (bez ograniczeń).
 
     
gamaliel
[Usunięty]

Wysłany: Wto 18 Sie, 2020   

IV wydarzenie nie daje żetonu
 
     
Ril
[Usunięty]

Wysłany: Czw 20 Sie, 2020   

Rozkazy 4/8
 
     
Germanus
[Usunięty]

Wysłany: Sob 05 Wrz, 2020   

może do początku roku akademickiego dotrą pozostałe :D
 
     
Ril
[Usunięty]

Wysłany: Sob 05 Wrz, 2020   

Byle do świąt. Ja nie wymagam wiele. :d
 
     
Baldur
[Usunięty]

Wysłany: Pon 07 Wrz, 2020   

W tym tygodniu wrzucę swoje :D
 
     
eSzopiklon
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Wrz, 2020   

Wiecie co, ja myślę że trzeba sobie dać spokój z tą partią. Ostatnie wydarzenia weszły 3 miesiące (!!) temu, rozkazów nie możemy zebrać od miesiąca, przecież taka gra w ogóle nie ma sensu. Chyba lepiej będzie na razie zawiesić grę przez forum i poczekać na lepsze czasy, sam bym chętnie wrócił do gry, nawet w wersji na mniejszą liczbę graczy, jeśli tylko toczyłaby się w rozsądnym tempie...
 
     
Ril
[Usunięty]

Wysłany: Sob 12 Wrz, 2020   

Dobrze, przyjmijmy, że jest 1 głos za anulowaniem. Jak będzie 5, to nie gramy dalej, tak? Mnie jest obojętne, czy ta partia dotrwa do końca. Kontynuowanie jej też nie stanowi dla mnie jakiegoś większego problemu.

Brakuje rozkazów Starka i Arryna. Stark też już wie, niedługo ma przysłać.

ps: Grałem trochę na Swords and Ravens, ale odpuściłem, bo tam zawsze trafi się ktoś taki, kto zagląda co dwa, trzy dni, przez co gra ciągnie się miesiącami. Może po implementacji statystyk graczy będzie to miało większy sens. Niestety nie aktualizowali nic od 20 maja, co jest trochę niepokojące.

eSzopiklon napisał/a:
Ostatnie wydarzenia weszły 3 miesiące (!!) temu, rozkazów nie możemy zebrać od miesiąca, przecież taka gra w ogóle nie ma sensu.

Mówisz trochę tak, jakby Ciebie to zwolnienie tempa i brak chęci do gry nie dotyczyły, podczas gdy Twoje rozkazy wpłynęły 11 dni po rozpoczęciu fazy planowania. A np. od Tyrella dostałem już pierwszego dnia.
 
     
eSzopiklon
[Usunięty]

Wysłany: Nie 13 Wrz, 2020   

Cytat:
Mówisz trochę tak, jakby Ciebie to zwolnienie tempa i brak chęci do gry nie dotyczyły

Bo dotyczą, stąd właśnie mój poprzedni post. Jak gry szły sprawnie to grałem z wielką chęcią i dlatego szło szybko. Gdyby to wróciło, to pewnie wróciłbym do pełnej aktywności. A tak, to ostatnio nawet już nie chciało mi się sprawdzać bo po prostu gra w taki sposób nie sprawia przyjemności. I żeby nie było, nie mam pretensji do nikogo, po prostu szkoda mi że forum się tak posypało :cry:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13