galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Talisman na 1 osobę
Autor Wiadomość
crabtree
[Usunięty]

Wysłany: Czw 26 Wrz, 2013   

adamsb81 napisał/a:
Co do Mage Knight Wszystko jest fajne poza ceną.

Poszukaj na rynku wtórnym. Gra wywołuje dość skrajne odczucia i spora grupa osób sprzedaje swoje egzemplarze.

adamsb81 napisał/a:

A ma ktoś doświadczenie w talismanie solo??
Grałem wiele razy solo i bawiłem się całkiem dobrze, ale tak jak pisałem wcześniej, raczej musi być Żniwiarz w grze. I oczywiście trzeba sobie zmienić warunki zwycięstwa, choć na upartego można po prostu grać na dojście do KW. Praktycznie jedynym ograniczeniem jest własna wyobraźnia, bo wariantów gry można sporo wymyślić.
 
     
WolekMKB
[Usunięty]

Wysłany: Czw 26 Wrz, 2013   

Talisman i solo średnio wychodzą,ale jest możliwe...wiem z własnego doświadczenia...ale na tyle gra jest prosta i przyjemna dla graczy,że właśnie dzięki tej grze moja druga połowa zainteresowała się planszówkami...więc jeżeli szukasz gry dzięki której będziesz mógł pograć z większą ilością graczy i/lub ma możliwość solo to OK, ale jak mówię, po solo nie spodziewaj się rewelacji, bo gra jest nastawiona na rywalizację.
 
     
Sxk
[Usunięty]

Wysłany: Czw 26 Wrz, 2013   

MAGE KNIGHT - solo jest po prostu nie do porównania z niczym innym.
Wszystkie wymienione gry moim zdaniem solo są kiepskie, a grupowo są lepsze o 400%. Natomiast MAGE KNIGHT jako jedyny jest porównywalny solo i w grupie ba w związku z długością i skomlikowaniem zasad myśłę, że solo jest nawet lepszy niż powiedzmy w trójkę.
Jestem fanem gier Galakty mam ich całą masę, ale pod tym jednym względem MK jest bezkonkurencyjny. No i oczywiście to świetna gra, ma skomplikowane zasady, ale na prawdę jest wyśmienita.
 
     
demasqcils
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Wrz, 2013   

najlepszy do gry w pojedynke jest stary labirynt smierci - gra juz niedostepna ale w sieci znajdziesz pdfy do wydruku - naprawde warto

z innych gierek solo gralem w horror w arkham - tez moze byc ale gdybym mial grac kilkanascie razy to pewnie by mi sie znudzilo
 
     
kowal85
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Wrz, 2013   

Ja nastawiłem się i już zamówiłem nawet :) , Runewars PL, które myślę że solo będzie sprawowało się znakomicie !

Czuć tam klimat fantasy i moja ulubiona frakcja Nieumarli (z opisów na forum niby przegięci :E, ale gdzie zdechlaki nie są przegięte), gra bardzo przygodowa, strategiczna i wszystko co mi trzeba by być szczęśliwym :-)

Runewars :-) , przeczytaj instrukcję i sam najlepiej zastanów się po przeczytaniu instrukcji.

W Runebounda i w Talismana grałem solo, Runek wydawał mi się być fajniejszy ale miałem prawie wszystkie dodatki karciane (prócz class decków), Talisman po prostu się ciągnął niemiłosiernie ;/

Także najlepiej przeczytaj sobie instrukcje i będziesz sam wszystko wiedział najlepiej :)

Pieprzy* Wszystko,tylko Runewars się liczy ;)
 
     
aduko
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Wrz, 2013   

Też szukał kiedyś gry w pojedynkę i postawiłem na Horror w Arkham i się nie zawiodłem! Gra jest od 1 - 8 osób, gdzie w pojedynkę można się dobrze i długo bawić ;) polecam
 
     
Boskurek
[Usunięty]

Wysłany: Sob 28 Wrz, 2013   

A ja polecam znaleźć sobie przyjaciół... ;]
 
     
adamsb81
[Usunięty]

Wysłany: Sob 28 Wrz, 2013   

PostWysłany: Dzisiaj 12:37 Temat postu:
"A ja polecam znaleźć sobie przyjaciół... ;]"
Przyjaciół mi nie brakuje ale przy dwójce małych dzieci wolał bym nie zapraszać grupki znajomych na dłuższe posiedzenie. Z racji że idzie zima plener odpada.
Mam jeszcze czas i przemyślę sprawę. Na razie zakupiłem carcassonne żeby wprowadzić domowników w gry inne niż monopol (nuda) i "poruszanie pionkiem do mety"
Dziękuję wszystkim za zaintersowanie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13