galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Coraz ciężej z dodatkami.
Autor Wiadomość
SiB
[Usunięty]

Wysłany: Nie 18 Sie, 2013   Coraz ciężej z dodatkami.

Wiem że wielu szuka dodatków i jest z nimi coraz ciężej. W sklepach pusto i inni też nie chętnie się ich wyzbywają. Na prawdę tak dobrze trzyma się scena warhammera że nikt nie odsprzedaje swoich kart?
Jeżeli ktoś jest zainteresowany to ja sam wrzuciłem niezły zestaw na allegro.
 
     
hijack
[Usunięty]

Wysłany: Pon 19 Sie, 2013   

To jest... reklama aukcji na alegro, pytanie, czy stwierdzenie faktu? No ogólnie to powiedziałbym raczej, że jest słabo, a nie dobrze, skoro nie ma nigdzie kart i dodatków. Ogólnie zaczynam żałować wyłożenia kasy na podstawkę... tutaj zanim coś się kupi i znajdzie, to naprawdę można dostać jobla. Zastanawiam się nad olaniem młota i wróceniem do Magic The Gathering... Ten drugi może i droższy, ale przynajmniej można go nabyć @_@...
 
     
SiB
[Usunięty]

Wysłany: Pon 19 Sie, 2013   

To również była moja największa uwaga do warhammera. Szperałem jak się tylko dało ale wszystko powysprzedawane. Zauwarzyłem też że i więcej zestawów dochodziło tym gra robiła się zbyt mało taktyczna, wszystko opierało się na szczęśliwym doborze kart. Jeżeli przeciwnik wyłożył na początku lepszą grę to praktycznie zwycięstwo w kieszeni. Im dalej w las tym gorzej a szkoda.
 
     
syd3r
[Usunięty]

Wysłany: Pon 19 Sie, 2013   

Hidden Kindoms zapowiadany jest na wrzesień. Te nieszczęsne dodruki większych dodatków pewnie przy okazji się pojawią.
Obawiam się tylko czy dodruk będzie wystarczający i za pół roku znowu problem nie wóci.
 
     
alanbdg
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Sie, 2013   

Panowie, jeśli naprawdę zależy Wam na kupnie kart do WHI to polecam forum www.whinvasion.pl, dział targowisko. Jest tam możliwość kupienia bardzo wielu kart, co jakiś czas niektórzy gracze robią totalne wyprzedaże, więc dojście do kart jest i to dużo niższym kosztem.

Cytat:
Zauwarzyłem też że i więcej zestawów dochodziło tym gra robiła się zbyt mało taktyczna, wszystko opierało się na szczęśliwym doborze kart. Jeżeli przeciwnik wyłożył na początku lepszą grę to praktycznie zwycięstwo w kieszeni. Im dalej w las tym gorzej a szkoda.


Jestem praktykiem i nie zgodzę się z Tobą. WHI jest gra w pełni taktyczną i im dalej w las tym coraz bardziej zbilansowaną. Każda nacja ma co najmniej 2 grywalne turniejowo buildy, a już niedługo będzie 10 ras do wyboru więc jeszcze więcej kombinowania. A co do "wyłożenia lepszej gry" (whatever it means) to w końcu gra w karty, prawda? Jak ktoś ma lepszy układ na ręce, jest do przodu, a czasami jest po grze. Dlatego gra się do 2 zwycięstw :wink: Jak ktoś 2 razy z rzędu ma taki układ no to nie ma siły. Piekne jest to, że KAŻDY ma dostęp do WSZYSTKICH kart więc każdy ma takie same szanse.

Zachęcam do gry. Obecnie scena WHI jest w fazie reformacji - co niektórzy starzy gracze odchodzą, przychodzą młodzi, rozwijają się sceny w kilku miastach (np. Bydgoszcz, Warszawa), jest coraz więcej turniejów. Idealna sytuacja żeby się podłączyć. Zachęcam.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 13