galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Królowa Lodu czy Pani Jeziora?
Autor Wiadomość
blazius
[Usunięty]

Wysłany: Pią 26 Lip, 2013   

Mam wszystko oprócz Królowej Lodu. Warto dodać jeszcze ten dodatek w tej sytuacji?
 
     
michalm
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Lip, 2013   

Tak, ponieważ wszystko bez Królowej Lodu to nie wszystko :wink:

Zaś na poważnie, to alternatywne Zadania Czarownika z Królowej potrafią wraz z Nagrodami z Pani Jeziora bardzo urozmaicić rozgrywkę i to jest na moje główny powód, dla którego warto kupić ten dodatek.
 
     
Nyarl
[Usunięty]

Wysłany: Sro 14 Sie, 2013   

A ja byłem sceptycznie nastawiony do nowego MiM'a. Jednak ciekawość przemogła i 3 tyg. temu zakupiłem Podstawkę. Trzy dni temu dokupiłem: Pani Jeziora, Wilkołak, Królowa Lodu, Żniwiarz, Smoki. Jestem szczęśliwy z tego powodu. Do 2 tygodni dokupię jeszcze Góry i Podziemia, a z Miastem wstrzymam się ponieważ może być errata a nienawidzę spiep$^%^%$ wersji. Już znalazłem jakąś kartę z literówką i mnie strzela (kartę przygody o nazwie "Zagubiona Dusza" na samym dole pisze (o ile pozwali ci na to twoja Moc)). Z którego to dodatku? I jak sprawdzić z którego roku, a może nawet miesiąca mam dodruki dodatków i podstawki? I czy ktoś ma tę kartę poprawioną? Jeżeli tak proszę tu o info z którego masz dodruk. Będę musiał sprzedać dodatek i kupić nowy. Niemiłosiernie po kieszeni poleci :/ Trudno taka cena sukcesu. Czy wiadomo też o innych erratach niż tych, które są w pobierz pliki na stronie Galakty?
Co do dodatków wszystkie są warte kupienia. No i mam jeszcze jedno pytanie. Czy wyjdą jeszcze jakieś dodatki do talizmana? Przydał by się jeden mały z 2 dodatkowymi ropuchami, 3 razy w ciągu 7 partii, 6 graczy zamieniło się w ropuchy na raz... peszek? No i dodatkowymi: ekwipunkiem i kartami takimi jak konie, skarby, zadania czarownika, itp. itd. same takie dodatki, taki mały Main Game Expansion Set, no i 5 duży dodatek na ostatni róg planszy... ale błagam nie W kosmicznej otchłani!!! I tak bym kupił ale to psuje klimat strasznie. Gram w tę grę od 9 roku życia! Swojego czasu Jon z talismanisland nawet kartridże na SNES'a mi kupował u siebie w Anglii i podsyłał do Polski xD ehhh... wspaniałe czasy. Moglibyście zrobić dodatek taki jak LAS lub niech rzeka wpływa do morza i zrobić narożny dodatek MORZE, statki wyspy i inne takie co prowadzi znowu do juz oddzielnych plansz dodatków wysepek najróżniejszych lodowych krain, pustynnych, bagnistych i wulkanicznych i... kupę miejsca na nowe dodatki :) które mogą leżeć już wtedy osobno. Każdy może grać bez tego czy tamtego, lub części któregoś tak więc dodatków może być multum. JA preferuje np. rozgrywki 8-10 godzinne, w przerwie Tokaido na oczyszczenie umysłu, no i powrót do MiM'a. Czasem polską Kolejkę z dodatkami zamiast Tokaido, żeby się pośmiać xD Ok nie nudzę... Gdzie mogę się dowiedzieć o erratach i zmianach w poszczególnych dodrukach o ile takie zmiany są??? To bardzo ważne. Któe dodruki poszczególnych dodatków i podstawki są wersjami finalnymi? Jak je zdobyć?
Ostatnio zmieniony przez Nyarl Sro 14 Sie, 2013, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Borg
[Usunięty]

Wysłany: Sro 14 Sie, 2013   

Po tym jaką "reklamę" zrobiłeś w temacie obok na pewno ktoś od Ciebie kupi Władcę Pierścieni. :)
 
     
Nyarl
[Usunięty]

Wysłany: Sro 14 Sie, 2013   

Nie szkodzi... kto będzie chciał kupić i tak kupi i nie będzie go boleć, że musi z kartki obok doczytywać parę rzeczy. Szczerość przede wszystkim.

EDIT: I sprzedalem.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 13