galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czestochowa
Autor Wiadomość
Juriman
[Usunięty]

Wysłany: Wto 22 Lut, 2011   Czestochowa

W zwiazku z poczatkiem organizacji turniejow w Cz-wie, zapraszam na sparingi na os. Polnoc (Roweckiego Grota 11). Praktycznie co drugi weekend istnieje mozliwosc grania,a dwa obszerne stoly (do bitewniaków) zadowola max 8 graczy. W programie również granie multiplayer. Moj nr gg dla zainteresowanych 2932588.

P.S.

Miejscowa jest o tyle komfortowa, ze spokojnie mozna rowniez przyjsc pograc w roznego rodzaju planszowki bedace na stanie (m.in Runebound, Starcraft, Osadnicy itp) jak i przyniesc swoje własne. Zainteresowanych graniem w bitewniaki rowniez zapraszam (preferowana WH40k, ale jak ktos mialby ochote to inne systemy tez wchodza w gre) tak samo jak chetnych do gry w RPG (najlepiej zaznajomionych z systemami takimi jak: Warhammer, Zew Cthulhu, L5K, Wampir Maskarada/Mroczne Wieki.

Pozdr!
 
     
Czarny
[Usunięty]

Wysłany: Wto 22 Lut, 2011   

Wreszcie jakieś info Juri :twisted:

Jakby co można również kontaktować się również ze mną
GG:1145174
mail: Grabarz89@gmail.com
No i oczywiście PM na forum

Jeśli ktoś jest chętny niech zaproponuje termin i się jakoś dogadamy :wink:
Nie bać się i nie wstydzić tylko pisać, bo miejsce jest obszerne i do wszystkiego (no prawie wszystkiego...)
 
     
miksan
[Usunięty]

Wysłany: Sro 23 Mar, 2011   

Co piątek zapraszam na spotkania w OSLO przy ulicy Korczaka godzina 18:00 na turnieje Ligowe :>
 
     
Czarny
[Usunięty]

Wysłany: Sro 23 Mar, 2011   

Misiek, 18.00 czy 19.00 :?:
 
     
miksan
[Usunięty]

Wysłany: Sro 23 Mar, 2011   

W ten Piątek o 18 zaczynamy , gramy 4 rundy więc jak nie dasz rady na start to zaczniesz od 2 rundy :P tylko zadzwoń do mnie żebym Cie wpisał :)

Jeżeli będą jakieś zmiany względem godziny to je niezwłocznie uiszczę na Forum tym i Fantastyki częstochowskiej
 
     
Czarny
[Usunięty]

Wysłany: Sro 23 Mar, 2011   

Nie no spokojnie, na 18.00 też raczej zdążę :grin:
 
     
miksan
[Usunięty]

Wysłany: Pią 01 Kwi, 2011   

Przypominam dzis 18:00 OSLO :)
 
     
miksan
[Usunięty]

Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   

UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA !!! po sto kroć UWAGA !!!

Zmiana terminu Turnieju z dnia 16.04.2011 tzn : z soboty o godz. 12:00 na15.04.2011 tzn piątek na godzinę 18:00 w OSLO !!!
Proszę przekazać wszystkim znajomym graczom tą informację !!!
Zmiana spowodowana przez funkcjonowanie sklepu a mianowicie fakt iż w sobotę będę sam w sklepie przez 12h.
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   

ale żeby tak od razu do Norwegii ?
 
     
miksan
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Kwi, 2011   

Częstochowa miasto święte dla Turnieju w WH Inwazje sprowadzę nawet Norwegię :)
 
     
miksan
[Usunięty]

Wysłany: Nie 17 Kwi, 2011   

Na najbliższym turnieju moim namiestnikiem staje się Czarny i będzie sędzią głównym . Niestety ale sprawy rodzinne mi przeszkadzają w tym dniu zbyt mocno.
 
     
Juriman
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Kwi, 2011   

Od 18 kwietnia do 8 maja będę w Cz-wie, także ponawiam propozycje spotkań w moich skromnych progach ;) . Szczególnie zapraszam tych, którzy nie mieli okazji mnie jeszcze odwiedzić. Dodatkowo 29 kwietnia w związku z tym, że nie ma turnieju ligowego w Oslo, proponuje mimo wszystko spotkać się u mnie (jeśli chętny byłoby max 8 os.) lub w jakimś innym lokalu, żeby przetestować nowe formaty turniejowe bądź opcje multiplayer. Big Up!
 
     
kiebduj
[Usunięty]

Wysłany: Sob 09 Cze, 2012   

chłopaki ja i Zuvik kupiliśmy karciochy. A ze z kraka do czestochowy po drodze jak będzie turniej dajcie info.

Pozdro 600
 
     
zsakul1987
[Usunięty]

Wysłany: Nie 02 Gru, 2012   

Witam jestem nowym graczen w whi gdzie mozna w naszej czewie zagrac i podlapac trche od was co z czym itd
 
     
horkruks
[Usunięty]

Wysłany: Nie 04 Sie, 2013   

gracie jakos teraz w wakacje? Bo będe kilka dni niedaleko
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 13