galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Mateusz
Pon 18 Lut, 2013
The Massing at Osgiliath :r
Autor Wiadomość
Longer 

Wysłany: Sob 09 Lut, 2013   

Już są prawie wszędzie dostępne FFG. Jakiś czas ich nie było i oddałem swoje z WP synowi do Inwazji Warhammer. Teraz mam wszystko tj. Podstawka + Cienie Mrocznej Puszczy bez ostatniego + Dwarrowdelf bez przedostatniego + Khazad-Dum + Hobbit w koszulkach firmy Mayday Games i są OK... :mrgreen:

JollyRoger1916 

Wysłany: Sob 09 Lut, 2013   

Dobre info, z tydzień czy dwa temu jeszcze nawet na Rebelu mieli niedostępne.

crabtree 
Klub Vortex

Wysłany: Pon 11 Lut, 2013   

Jakość kart tego dodatku jest zauważalnie niższa i nie mam tutaj na myśli grubości. Wyraźnie niższa rozdzielczość wydruku sprawia że ma się wrażenie trzymania w ręku samoróbki. Mam nadzieję że rozgrywka zrekompensuje mi te mankamenty, ale już teraz wiem że cena powinna być znacznie niższa.

crabtree 
Klub Vortex

Wysłany: Pią 22 Lut, 2013   

Przygoda rozegrana i niestety żałuję że nie kupiłem jej wtedy gdy się pojawiła... Bo teraz już jest chyba zbyt łatwa. Przynajmniej na 2 osoby, wyzwanie nie jest takie, jakiego bym oczekiwał po Spadkobiercach.

Berestaszek

Wysłany: Pią 22 Lut, 2013   

w tym momencie dla 2 graczy jest prawie zawsze sukces. Ale spróbujcie w 4. Wtedy zwiadowcy ruszą do walki ;]

Gość

Wysłany: Sro 17 Kwi, 2013   

Crabtree: ja wszystkie przygody rozgrywam używając tylko kart, które wyszły do tego momentu. Robi się ciekawiej, acz nadal w dwie osoby jest to spokojnie do wygrania (talia na orłach+talia na Rohanie na przykład).

A faktycznie, ostatnio zagrałem na 3 osoby i nas zmiotło. Inna sprawa, że nie spisaliśmy się tym razem z układaniem talii (późno było i w pośpiechu) i trochę mieliśmy pecha z dociągiem (żadnych kontr, a gdy tylko dochodzili sojusznicy, to nas odcinało i traciliśmy ich). W każdym razie nasza talia ,,wiodąca'' utonęła przy przeprawie przez rzekę (+20 zagrożenia w 4 tury), a resztę Nazgul i jego podkomendni zjedli na drugim brzegu, głównie dzięki leżącym w tym momencie w SP polom Pelennoru i paru zajętym strażnicom.

Odpowiedz do tematu