galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Chętni do gry w Warszawie.
Autor Wiadomość
Armus
[Usunięty]

Wysłany: Sro 10 Kwi, 2013   

A może coś tak bliżej na temat tych Regionalsów? Wpisowe, czas zapisów, regulamin? Wybaczcie ale nie korzystam z "facebuga" i nie mam zamiaru tego robić w przyszości :wink: .
 
     
Taperonix
[Usunięty]

Wysłany: Sro 10 Kwi, 2013   

Wejdż na stronę grybezpradu.pl tam można się zarejestrować. Regulamin i zasady FFG.
 
     
Góral
[Usunięty]

Wysłany: Sro 10 Kwi, 2013   

http://www.grybezpradu.pl...y-i-architekci/

:)
 
     
Armus
[Usunięty]

Wysłany: Sro 10 Kwi, 2013   

Hmm, po wielkości wpisowego wnioskuję, że główną nagrodą będzie x-wing w skali 1:1 :mrgreen: .
 
     
Don_Silvarro
[Usunięty]

Wysłany: Sro 10 Kwi, 2013   

Skoro to turniej Regionals, to spodziewałbym się nagród z Regionals Kit z FFG. W takim układzie na główną nagrodę składa się statuetka-trofeum, wejściówka na Mistrzostwa Świata, stylizowany woreczek na kości, zestaw akrylowych żetonów oraz naszywka z logiem Rebelii.

Ponadto kit zawiera wystarczająco różnego rodzaju dobra, aby obdarować do 16 osób. Organizatorzy publicznie zapewnili, że nikt z turnieju nie wyjdzie z pustymi rękoma.

Nie wydaje mi się, żeby takie wpisowe było zdzierstwem. Tym bardziej, że patrząc na Regionalsy organizowane w USA, koszt wejścia waha się między 10$ a 20$, a więc porównywalnie.
 
     
Armus
[Usunięty]

Wysłany: Sro 10 Kwi, 2013   

Uaaa, skoro jest szansa na taki zestaw zdobyczy to może odżałuje te 35zł i się skuszę :grin: (transport łupów do domu tez jest w cenie wpisowego :wink: ?)
 
     
kenshinio
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Kwi, 2013   

O której dziś będzie ktoś na Anielewicza?
 
     
Falcon
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Kwi, 2013   

Dziś wyjątkowo z Taperonixem gramy w lokum prywatnym na Foksal
Jak ktoś się che podłączyć to PM do mnie a podam adres.
 
     
drapichrust
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Kwi, 2013   

Wkrótce powinien stać się posiadaczem podstawki plus ewentualnych dodatków. Jest ktoś może z Bemowa kto w to grywa?
 
     
Catra
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Kwi, 2013   

A te statuetki to nie są tylko dla uczestników STAR WARS Game Experience w Roseville ?

"At the Star Wars Game Experience, our Regional Championship tournament participants will compete not only for the contents of our 2013 Star Wars: The Card Game and X-Wing Regional Championship kits, but also for some of the stunning Star Wars fine art statues provided to us by Kotobukiya, Japan’s number one collector toy company!ę
 
     
Don_Silvarro
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Kwi, 2013   

Każdy kit Regionalsowy zawiera trofeum dla zwycięzcy (na oko szklane albo akrylowe, ale zobaczy się w sobotę :grin: ) , te statuetki o których mowa w artykule to coś odrębnego - dodatkowe nagrody 'na wypasie' na okoliczność imprezy Star Wars Game Experience.
 
     
Don_Silvarro
[Usunięty]

Wysłany: Nie 21 Kwi, 2013   

No i jesteśmy po pierwszych w Polsce ksłingowych Regionalsach :-) Gratulujemy zwycięstwa Kubie Siedleckiemu, który rozgromił konkurencję układem Kath Scarlet + Bounty Hunter + Howlrunner. Jako, że warszawskie Regionalsy wygrał gracz z Bydgoszczy, już słyszałem projekt Warszawskiej Grupie Odwetowej, która w zamian wybierze się na Regional do Bydgoszczy :razz:

Sam zająłem drugie miejsce, co bardzo mi odpowiada - jest podium, ale wciąż jest miejsce na trening i rozwój :grin: Latałem poniższym układem:
http://x-wing.voidstate.c...tor-shenanigans

Dziękuję wszystkim za miłą grę i bardzo fajną atmosferę, choć następnym razem nie pogardzę turniejem w lokalu, który będzie miał otwieralne okna :razz:
 
     
Kruzyd
[Usunięty]

Wysłany: Sro 24 Kwi, 2013   

A ktoś w ogóle gra w to w samej Warszawie? Pewnie bliżej weekendu majowego będę mieć luźniej w pracy to wieczorem mógłbym zagrać. W zasadzie mam obecnie tylko core set, a na dniach dojdą ze dwa Tie Interceptory. Ktoś grywa w tą grę w Paradoxie?
 
     
Armus
[Usunięty]

Wysłany: Sro 24 Kwi, 2013   

Jak wynika z wcześniejszych wpisów gramy w Paradoxie co czwartek od godz. 18:00 do oporu. Jutro nie inaczej :wink:
 
     
Kruzyd
[Usunięty]

Wysłany: Sro 24 Kwi, 2013   

Spoko w czwartek pracuję do 18 a do Paradoxu pewnie w 20min dojadę. Mam nadzieje, że chętny do gry z noobem się znajdzie ;) Niestety nie każdy ma tak dobrze, że chodzi do szkoły, studiuję albo kończy pracę jak człowiek o 17 ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.34 sekundy. Zapytań do SQL: 14