galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Chętni do gry w Warszawie.
Autor Wiadomość
Armus
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Mar, 2013   

Ok, ale co będzie w przypadku gdy okaże się ze blaty "wyemigrowały" już na Anielewicza?
 
     
Falcon
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Mar, 2013   

tego małego nikt nie rusza, nasz taśma jest nie ruszana ;)
 
     
Taperonix
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Mar, 2013   

Dokładnie tem mały nikomu nie pasuje oprócz nas :-)
 
     
Don_Silvarro
[Usunięty]

Wysłany: Sro 27 Mar, 2013   

Warszawski sklep Twierdza Gier (dawniej Cytadela) przy metrze Ursynów od pewnego czasu mocno ciśnie X-Winga, a cuś się właściciele słabo reklamują na forach typowo planszowych :razz: Obecnie jesteśmy w trzeciej rundzie czteroetapowej ligi, w której uczestniczy dziesięciu graczy. Zapraszam do odwiedzenia sklepu, dość często popołudniami przesiadują tam piloci gotowi do rozegrania towarzyskiego meczyku :smile:

http://www.facebook.com/p...396926300393571

Zwracam też Waszą uwagę na dwa nadchodzące eventy:

http://www.facebook.com/events/403671623056142/ - Twierdzonalia, czyli premierowy konwent organizowany przez załogę sklepu, na którym jedną z atrakcji będzie turniej w kosmiczne statki

http://www.facebook.com/events/619529724729117/ - odbywający się tydzień później Luzkon w Paradoksie, w ramach którego - we współpracy z Twierdzą - nastąpi wiekopomne i monumentalne wydarzenie, mianowicie pierwszy w Polsce oficjalny turniej Regionals :grin:

See you there!
 
     
Armus
[Usunięty]

Wysłany: Sro 27 Mar, 2013   

Szkoda, że kilkanaście osób grających w x jest rozstrzelonych po całej Wwie ale raczej ciężko dogodzić wszystkim jeśli chodzi o lokalizacje. Dlatego tez preferuję Paradox gdyż dojazd lub powrót zajmuje mi ok. 15( min co w przypadku Ursynowa byłoby nierealne).
 
     
Armus
[Usunięty]

Wysłany: Nie 31 Mar, 2013   

Czy jest ktoś chętny na cokolwiek we wtorek(pojutrze)? W grę wchodzi x-wing, jakaś poglądowa partia LCG lub ewentualnie SWCCG(Falcon :wink: ) . Tak czy inaczej ja będę na pewno.
 
     
Falcon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Kwi, 2013   

Ja w tym tygodniu w ogóle wypadam z gry, w czwartek koncert.
 
     
Armus
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Kwi, 2013   

Ok, w takim razie dziś bez x-wingow..
 
     
kenshinio
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Kwi, 2013   

A ja ponowię pytanie: czy znalazłby się ktoś chętny zagrać w tygodniu, koło 16:30-17:00 w Wargamerze na Wilczej albo w Rivendell?

Nie wierzę, że nikt taki się nie znajdzie... ;)
 
     
Armus
[Usunięty]

Wysłany: Wto 09 Kwi, 2013   

No cóż, ciężko dogodzić wszystkim jednocześnie... W czwartek mamy zaklepana godzinę i miejsce w Paradoxie i raczej nie będę szukał wrażeń gdzieś po mieście(a poza tym Paradox jest kilkukrotnie większy niż Wargamer i Rivendell co daje dużą swobodę wyboru stołu i miejsca).
 
     
kenshinio
[Usunięty]

Wysłany: Wto 09 Kwi, 2013   

No cóż, trudno.
Figsy będą stały i się kurzyły bo dojazd na powiśle w godzinach wieczornych jest mi totalnie nie na rękę :(
 
     
Falcon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 09 Kwi, 2013   

Paradox jest teraz na Anielewicza ;]
Na dobra sprawę raptem 1000m od Rivendell;]
 
     
kenshinio
[Usunięty]

Wysłany: Wto 09 Kwi, 2013   

A teraz tam gracie?
Ostatnio było coś mówione, że w nowym miejscu nie ma gdzie w X-winga grać...
To we czwartek może uda mi się wpaść. Może ktoś będzie wcześniej niż o 18?
 
     
Góral
[Usunięty]

Wysłany: Sro 10 Kwi, 2013   Gramy w Twierdzy Gier

Witajcie,
Przypadkiem zabłądziłem na to forum :) Przekaże naszym ludkom, że trwają tu burzliwe dyskusje :) Do tej pory nikt z naszych graczy nie korzysta z niego tylko komunikuje się za pomocą grupy na fejsie.
Owszem, gramy w X-winga. Od bardzo dawna, od czasów gdy jeszcze niektórzy ludzi z innych sklepów robili sobie podśmiechujki z tej gry :) Ale widać, że MOC X-winga jest na tyle duża, że jest obecny już w kilku miejscach w Wawie :)
Z rzeczy informacyjnych:

W najbliższą sobotę robimy Festiwal Gier, Twierdzonalia w tym będzie Turniej X:
http://www.facebook.com/events/121851011341681/

W sobotę po Twierdzonaliach jest Regionals X-winga w Paradoxie organizowany przy naszym skromnym udziale:
http://www.facebook.com/e...729117/?fref=ts
Na Regionals ZAPRASZAM szczególnie. Jest to WAŻNE wydarzenie dla WSZYSTKICH GRACZY.
Ważne, żeby się szybko zapisywać :)
Nagrody są syte ;) Zabawa i prestiż - nieocenione ;)

Pozdrawiam,
Góral
PS A poza tym zapraszam do granie w Twierdzy codziennie :)
 
     
kenshinio
[Usunięty]

Wysłany: Sro 10 Kwi, 2013   

Może problem leży w tym, że większość osób pracujących (jak ja ;) ) ma w pracy FB zablokowanego i na forum łatwiej im się dostać? :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 13