galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
To chyba jakiś żart
Autor Wiadomość
Libero
[Usunięty]

Wysłany: Pią 29 Mar, 2013   

Falcon napisał/a:
Dla mnie lepiej jak sprzedasz podstawkę i nie będziesz grał. Bo z rozrywki robienie takiej napiny odbiera cały sens zabawy. Do głowy by mi nie przyszło chcieć wykorzystać takie "sztuczki" w czasie gry.
*moje niektóre wskaźniki są tak wytarte, że ledwo widać do którego statku się odnoszą.

No tak. Teraz jestem złym graczem. Uwierzcie mi, ja nie chcę tego wykorzystywać. Wkurza mnie sama możliwość. Czemu nie można tego było zrobić dobrze?
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Pią 29 Mar, 2013   

Powtarzam: ostrym scyzorykiem pozbędziesz się wypustek. Sprawdziłem dzisiaj na jednym ze swoich żetonów. Zostaje ślad po wypustce, ale widoczny tylko z bliska.
 
     
DarthBart
[Usunięty]

Wysłany: Sob 30 Mar, 2013   

Hahahahahaha....synku idź do mamy się poskarż na straszne FFG.... :lol:

...serio, na wszelki wypadek jakbyśmy mieli się kiedyś spotkać przy rozgrywce to zanim to ewentualnie nastąpi zmień hobby z gier planszowych na bierki podwodne z przeszkodami, bo w te nie grywam... :lol:

....padłem ze śmiechu....

...no ale skoro się już pozbierałem to primo wskaźnik manewrów kładziesz na karcie danego statku na swojej części stołu (więc gdzie tu problem? chyba że przeciwnik z lornetką albo dużą lupą czai się za twoimi plecami, to wtedy zwracam honor). secundo nawet jak kładziesz przy statku to i tak tego w ferworze walki nie widać.

Żaden z graczy Katowickiego Barda tego nie zauważył, a mamy ich kilku. Na Boardgame geek, A Few Manouvers more, a nawet forum oficjalnym FFG nikt tego nie zauważył....jesteś JEDYNYM na świecie który to zauważył i komu to przeszkadza.
 
     
Mitrel
[Usunięty]

Wysłany: Sob 30 Mar, 2013   

Nie róbmy z igły widły..
Ale sam temat dobrze że został poruszony ponieważ w przyszłych mistrzostwach, powiedzmy świata, będzie trzeba zwrócić na to większa uwagę. Przy czym kontrola jakości wypuszczanych produktów od FFG jest również w naszym interesie, jak im odpuścimy będą wydawać w tych cenach coraz gorszej jakości gry.

Jeśli chodzi o sam błąd to nie jest on jakimś wielkim, niszczącym grę detalem z tego co wyczytałem. Nie ma co przesadzać, a z drugiej strony + dla autora za wychwycenie takiego błędu, ja osobiście nie chciał bym mieć takich niedoróbek w znacznikach do moich LCG..
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Sob 30 Mar, 2013   

Tymczasowo zablokuję temat, bowiem atmosfera w nim ostatnio nie jest przyjazna. Jeżeli twórca tematu chce go mieć otwartego, proszę o PW w tej sprawie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 14