galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zestawy kart
Autor Wiadomość
Corran
[Usunięty]

Wysłany: Czw 28 Mar, 2013   Zestawy kart

W końcu kupiłem sobie Spadkobierców Numenoru i z niecierpliwością zaczynam czekać na polskie wydania zestawów z cyklu Przeciwko Cieniowi. Czy są jakieś zapowiedzi kiedy się można ich spodziewać?
---EDIT---
Właśnie zauważyłem, że w przedsprzedaży już się pojawił zestaw Obawy Namiestnika :grin:

A przechodząc do tematu, czy jest jakaś strona, gdzie można obejrzeć karty z tych zestawów (nie przykłady, a komplet)? Znam kilka stron tego typu, ale nigdzie nie znalazłem tych dodatków, a przecież angielska wersja pierwszych zestawów jest dostępna już od kilku miesięcy. Wiecie coś na ten temat?
 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Pią 29 Mar, 2013   

cykl przeciwko cieniowi jeszcze nie wyszedł, ani w Polsce ani za granicą. Przy okazji drugiego dodatku las dunadan, który wczoraj został opublikowany na stronie galakty wskazali, że będzie dostępny w 3 kwartale, także trzeba uzbroić się w cierpliwość.
 
     
Gość

Wysłany: Pią 29 Mar, 2013   

Zajrzałem jeszcze raz na strony FFG i dopiero teraz zauważyłem tekst "not yet available".
Czyli te ich ceny, to przedsprzedaż? Jakaś dziwna, skoro od kilku miesięcy pojawiają się kolejne zapowiedzi, a żaden zestaw jeszcze nie został wydany.
W każdym razie dzięki za wyjaśnienia.

Co do mojej wzmianki o przedsprzedaży, to w jednym ze sklepów internetowych podają termin kwiecień 2013, co może pasować do tego co właśnie znalazłem na stronach Galakty. Tam co prawda podają jedynie drugi kwartał (czyli kwiecień to w takim wypadku najbardziej optymistyczna opcja), ale mam nadzieję, że sklep ma dobre informacje i już się nie mogę doczekać (w końcu kwiecień zaczyna się już po weekendzie :) ).
 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Pią 29 Mar, 2013   

zalecam wejść w upcomings na stronie FFG tam masz opisane kolorkami co się dzieje z produktem. Ten niestety jest jeszcze w drukarni także prędko do nas nie dotrze ;P Najmarniej miesiąc może więcej. Jarać się będzie można dopiero jak będzie tam zmieniony status na żółty (shipping) to będzie oznaczało 4-6 tygodni. W tym momencie nie pozostało nic lepszego niż Ogrywać stare scenariusze(no chyba że jednak ktoś się pokusi o zorganizowanie turnieju)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13