galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
The Massing at Osgiliath :r
Autor Wiadomość
Longer
[Usunięty]

Wysłany: Sob 09 Lut, 2013   

Już są prawie wszędzie dostępne FFG. Jakiś czas ich nie było i oddałem swoje z WP synowi do Inwazji Warhammer. Teraz mam wszystko tj. Podstawka + Cienie Mrocznej Puszczy bez ostatniego + Dwarrowdelf bez przedostatniego + Khazad-Dum + Hobbit w koszulkach firmy Mayday Games i są OK... :mrgreen:
 
     
JollyRoger1916
[Usunięty]

Wysłany: Sob 09 Lut, 2013   

Dobre info, z tydzień czy dwa temu jeszcze nawet na Rebelu mieli niedostępne.
 
     
crabtree
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Lut, 2013   

Jakość kart tego dodatku jest zauważalnie niższa i nie mam tutaj na myśli grubości. Wyraźnie niższa rozdzielczość wydruku sprawia że ma się wrażenie trzymania w ręku samoróbki. Mam nadzieję że rozgrywka zrekompensuje mi te mankamenty, ale już teraz wiem że cena powinna być znacznie niższa.
 
     
crabtree
[Usunięty]

Wysłany: Pią 22 Lut, 2013   

Przygoda rozegrana i niestety żałuję że nie kupiłem jej wtedy gdy się pojawiła... Bo teraz już jest chyba zbyt łatwa. Przynajmniej na 2 osoby, wyzwanie nie jest takie, jakiego bym oczekiwał po Spadkobiercach.
 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Pią 22 Lut, 2013   

w tym momencie dla 2 graczy jest prawie zawsze sukces. Ale spróbujcie w 4. Wtedy zwiadowcy ruszą do walki ;]
 
     
Gość

Wysłany: Sro 17 Kwi, 2013   

Crabtree: ja wszystkie przygody rozgrywam używając tylko kart, które wyszły do tego momentu. Robi się ciekawiej, acz nadal w dwie osoby jest to spokojnie do wygrania (talia na orłach+talia na Rohanie na przykład).

A faktycznie, ostatnio zagrałem na 3 osoby i nas zmiotło. Inna sprawa, że nie spisaliśmy się tym razem z układaniem talii (późno było i w pośpiechu) i trochę mieliśmy pecha z dociągiem (żadnych kontr, a gdy tylko dochodzili sojusznicy, to nas odcinało i traciliśmy ich). W każdym razie nasza talia ,,wiodąca'' utonęła przy przeprawie przez rzekę (+20 zagrożenia w 4 tury), a resztę Nazgul i jego podkomendni zjedli na drugim brzegu, głównie dzięki leżącym w tym momencie w SP polom Pelennoru i paru zajętym strażnicom.
 
     
Faramir z Ithilien
[Usunięty]

Wysłany: Pon 16 Paź, 2017   

Ostatni post 2013 rok!? To ja jestem już cztery lata do tyłu. Szkoda, że to forum powoli umiera, widać też, że kilka najaktywniejszych opuściło forum.
Po długim oczekiwaniu zdecydowałem się na zakup roku nad Osgiliath. Długo czekałem na ten zestaw i zaraz po ukończeniu ostatniej przygody z Khazad-dum niezwłocznie zakupiłem ten dodatek. Jestem po dwóch grach, warto było czekać. Jestem fanem Gondoru a Mrok nad Osgiliath to dla mnie przedsmak tego co będzie w Spadkobiercach...
 
     
Cread
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Paź, 2017   

Offtopowo, ale jako odpowiedź - forum umiera, bo są inne media (szybsze, łatwiejsze do wrzucania różnego rodzaju materiałów); np. strona PAK czy grupa WP LCG . Tam na bieżąco są różne newsy, eventy, relacje, pomysły, itp.
pozdrawiam
Cread
 
     
Faramir z Ithilien
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Paź, 2017   

Dzięki za odp.
Akurat nie znoszenia facebooka. Dla mnie to krok wstecz dla LOTR LCG i jego społeczności. A tam też niewiele się dzieję. Szkoda...
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Paź, 2017   

Faramir z Ithilien napisał/a:
Dzięki za odp.
Akurat nie znoszenia facebooka. Dla mnie to krok wstecz dla LOTR LCG i jego społeczności. A tam też niewiele się dzieję. Szkoda...

Zapytam jako PAK WP LCG, o którym facebooku piszesz? Bo my chyba korzystamy z innej wersji ;)
 
     
Faramir z Ithilien
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Paź, 2017   

Koledzy nie czytajcie mojego posta jako jakiś zarzut wobec was. PAKiem pewnie będę zainteresowany jak tylko FFG skończy grę, obecnie czytam tylko o tym projekcie jak coś przypadkiem wpadnie. Facebook od początku nie trawiłem, teraz będę zmuszony z niego korzystac. Chyba porzucenie ŁOTR LCG i wrócę do warcabów ;-) )
 
     
Cread
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Paź, 2017   

Nie, tu nie chodzi o zarzut... Tylko forum jako nowoczesne medium się po prostu nie sprawdza. Jasne - tematy są bardziej poukładane, ale to tak właściwie kropla w morzu potrzeb. Same rozwiązania do scenariuszy to za mało.
Dodatkowo forum umiera z innych powodów, ale szkoda o tym mówić.
Pewnie niedługo wykombinujemy jak poukładać posty z fb albo zrobi się osobny blog, bo tu właściwie nie ma już po co wchodzić (zero nowości, archaiczne wrzucanie zdjęć, itp.).
A porzucanie LOTRa z powodu forum jest... (i jak w szkole, niech każdy sobie dopowie)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.4 sekundy. Zapytań do SQL: 14