galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kupię: karty promocyjne - Sobowtór, Instruktor
Autor Wiadomość
Gilu
[Usunięty]

Wysłany: Czw 29 Lis, 2012   Kupię: karty promocyjne - Sobowtór, Instruktor

Jak w temacie. Jestem zainteresowany kupnem kart promocyjnych: Sobowtór, Instruktor.

Proszę o kontakt przez forum lub emaila.

adres: pgilski@wp.pl
 
     
Dalapon
[Usunięty]

Wysłany: Czw 29 Lis, 2012   

Ja także jestem zainteresowany tymi kartami. Proszę o kontakt na poniższy adres:

dalajlapon@wp.pl
 
     
Boskurek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 29 Lis, 2012   

Pytam z ciekawości: te karty potrzebne są Wam tylko jako kolejne eksponaty do kolekcji? Bo w dodatkach dochodzą karty "Sobowtór" i "Akademia", które dają te same efekty...
 
     
Gilu
[Usunięty]

Wysłany: Czw 29 Lis, 2012   

Do kolekcji. Wiem, że w dodatkach są karty o tych samych zdolnościach, ale jak uda mi się znaleźć kogoś chętnego do odsprzedania kart promocyjnych, to chętnie się nimi zaopiekuję.
 
     
stillbatt
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Mar, 2013   

Rozumiem, że oprócz dwóch młotków, które ma nadrukowane karta to dodatkowo zadajemy dwa obrażenia wybranej jednostce z broniącej się strefy, tak? Jeśli nikogo nie wystawiamy do obrony to i tak obrażenia są zadawane jednostce z atakowanej strefy czy jak?
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Mar, 2013   

stillbatt napisał/a:
Rozumiem, że oprócz dwóch młotków, które ma nadrukowane karta to dodatkowo zadajemy dwa obrażenia wybranej jednostce z broniącej się strefy, tak? Jeśli nikogo nie wystawiamy do obrony to i tak obrażenia są zadawane jednostce z atakowanej strefy czy jak?


Chyba złe forum ;) . To jest forum TMiMa, a nie Warhammera Inwazji ;) .
 
     
Broghor
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Sie, 2013   

Gdyby ktoś był zainteresowany: http://allegro.pl/talisma...3495314256.html
 
     
Borg
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Sie, 2013   

Co w tych kartach takiego unikalnego?
 
     
Boskurek
[Usunięty]

Wysłany: Sob 24 Sie, 2013   

W tym wypadku o wartości kart decyduje to, że ktoś je za wartościowe uważa. Działa tu reguła niedostępności - trudno je dostać, bo są limitowane i można było je nabyć tylko w jakiś określony sposób (nie wiem do czego je dorzucali). Żeby coś było wyjątkowe wystarczy myśleć, że takie jest.
 
     
Borg
[Usunięty]

Wysłany: Sob 24 Sie, 2013   

Trudno je dostać?
My te karty mamy w talii albo z podstawki, albo z któregoś z dodatków. Dlatego nas zdziwiła ta owa unikalność.
 
     
Boskurek
[Usunięty]

Wysłany: Sob 24 Sie, 2013   

Nie, nie, my mamy inne karty o tych samych właściwościach ;] Zamiast Sobowtóra jest bodaj Mimik, a zamiast Instruktora jest karta miejsca, której nazwy nie pamiętam (Szkoła, czy Akademia). Sobowtór i Instruktor nie są ani z podstawki, ani z żadnego z dodatków - zresztą na kartach nie ma żadnej ikonki, która by wskazywała przynależność do któregoś z dodatków.
 
     
Borg
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Sie, 2013   

A możliwe. Nie pamiętamy nazw kart tylko właśnie wspomniane przez Ciebie właściwości.
W każdym razie skoro są takie to po co wydawać na dwie osobne karty prawie tyle co kosztuje dodatek. :)
No ale może ktoś lubi. :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13