galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Krwiopijec i bonusy
Autor Wiadomość
Pakoziom
[Usunięty]

Wysłany: Nie 02 Wrz, 2012   Krwiopijec i bonusy

Parę pytań: Z góry dzięki za odp.
1. Czy jeśli użyję dominacji slaanesha podczas fazy pola bitwy po przydzieleniu obrażeń i wylosuję Mistrzowską Runę Valayi to mogę jej użyć?
2. Jak mam w grze Krwiopijca to czy ja sam muszę poświęcić swoje jednostki i czy jeżeli mam w strefie tylko krwiopijca to muszę go poświęcić?
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Nie 02 Wrz, 2012   Re: Krwiopijec i bonusy

Pakoziom napisał/a:
Parę pytań: Z góry dzięki za odp.
1. Czy jeśli użyję dominacji slaanesha podczas fazy pola bitwy po przydzieleniu obrażeń i wylosuję Mistrzowską Runę Valayi to mogę jej użyć?
2. Jak mam w grze Krwiopijca to czy ja sam muszę poświęcić swoje jednostki i czy jeżeli mam w strefie tylko krwiopijca to muszę go poświęcić?


1. Z tego co pamiętam, to Valaya anuluje przydzielane obrażenia, najlepiej to zrobić przed przydzieleniem.

2. Tak i tak będzie musiał się poświęcić.
 
     
LucjuszK
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Wrz, 2012   Re: Krwiopijec i bonusy

DaRKeR napisał/a:
Pakoziom napisał/a:
Parę pytań: Z góry dzięki za odp.
1. Czy jeśli użyję dominacji slaanesha podczas fazy pola bitwy po przydzieleniu obrażeń i wylosuję Mistrzowską Runę Valayi to mogę jej użyć?


1. Z tego co pamiętam, to Valaya anuluje przydzielane obrażenia, najlepiej to zrobić przed przydzieleniem.


Ponieważ mimo że możesz jej użyć to nie odniesie to żadnego skutku. Jeżeli odpalisz to przed przydzieleniem obrażeń, np w odpowiedzi na atak, anulujesz wszystkie obrażenia. Chyba że na stole leży Bloodthirster
 
     
Pakoziom
[Usunięty]

Wysłany: Sob 08 Wrz, 2012   

Jedno pytanko:
Jeżeli akcja legendy kairosa tkacza losu mówi, że rozwinięcie staje się jednostką posiadającą 2 młotki i 2 wytrzymałości to:
1. Czy mogę czerpać z tego tytułu zasoby w królestwie i karty w misji?
2. Jeżeli rzucę mistrzowską runę złośliwości to czy te jednostki-rozwinięcia zginą? Pytam się, bo zdawało mi się, że to ciągle jest rozwinięcie, ale w faq-u 1.8 w pytaniach jest napisane, że karta wchodzi do gry jako rozwinięcie zanim zostanie uznana za jednostkę:)
Z góry dzięki za odp.
 
     
Dziobak
[Usunięty]

Wysłany: Sob 08 Wrz, 2012   

1. Tak
2. Zginą. Są jednostkami i rozwinięciami za razem.
 
     
Pakoziom
[Usunięty]

Wysłany: Pon 10 Wrz, 2012   

Można zamknąć.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13