galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zazdrosne Oczy a wiatr się zmaga
Autor Wiadomość
Qadi
[Usunięty]

Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   Zazdrosne Oczy a wiatr się zmaga

Mam takie pytanie odnośnie tych kart, bo gdyby nie to że MM dostało jednak te limited do włożyłbym na pewno zazdrosne oczy.
Chodzi o to że przeciwnik chce odpalić wiatry (ma na nim powiedzmy 5 żetonów), i mówi że zagrywa np. jasnowidzenie, zwój asurów, mistyczną moc x2... ja mam na ręku zazdrosne oczy i pytanie w którym momencie mam powiedzieć że je zagrywam... bo chciałbym zablokować wiatry by odpaliły tylko jeden spell. Mam go poprosić o to by zagrał pierwszy spell który chce (czyli ten który w resolvie bedzie ostatni) i ja od razu po nim zagrywam zazdrosne oczy?

I pytanie do samych oczu. Czy jego akcja odpala się jako drugi łańcuch? czy jest w tym samym tuż przed zablokowaniem łańcucha przez niego?
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   Re: Zazdrosne Oczy a wiatr się zmaga

Qadi napisał/a:
Mam takie pytanie odnośnie tych kart, bo gdyby nie to że MM dostało jednak te limited do włożyłbym na pewno zazdrosne oczy.
Chodzi o to że przeciwnik chce odpalić wiatry (ma na nim powiedzmy 5 żetonów), i mówi że zagrywa np. jasnowidzenie, zwój asurów, mistyczną moc x2... ja mam na ręku zazdrosne oczy i pytanie w którym momencie mam powiedzieć że je zagrywam... bo chciałbym zablokować wiatry by odpaliły tylko jeden spell. Mam go poprosić o to by zagrał pierwszy spell który chce (czyli ten który w resolvie bedzie ostatni) i ja od razu po nim zagrywam zazdrosne oczy?

I pytanie do samych oczu. Czy jego akcja odpala się jako drugi łańcuch? czy jest w tym samym tuż przed zablokowaniem łańcucha przez niego?



Zazdrosne oczy grasz zaraz po tym spellu który chcesz by był ostatni .

Natomiast zupełnie nie rozumiem o co chodzi z drugim łańcuchem. Jealous Eyes, natychmiast kończy dany łańcuch i zaczyna jego rozpatrywanie.
 
     
Qadi
[Usunięty]

Wysłany: Pią 10 Sie, 2012   

Chodzi o akcje Zazdrosnych Oczu czyli przesuwanie żetonów ;p
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Pią 10 Sie, 2012   

no to oczy kończą stos i rozpatrujemy - zaczynasz od oczu bo były ostatnie - przesuwasz żetony. A potem jedziesz dalej ze stosem.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13