galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[ZP] Kamienne Podstawy Ziemi
Autor Wiadomość
kufel
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Cze, 2012   

Po co Ci Wiedza do dociągu? Mathom i Gandalf są duuużo lepsze ;)
 
     
wojo
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Cze, 2012   

Ugh ... jeszcze nigdy nie użyłem Gandalfa aby pociągnąć karty chociaż nie uważam tego za tak tragiczną opcję jak na początku swojej przygody z LOTR:LCG. Poza tym wciąż raczkuję w tej grze (jestem na etapie Polowania na Golluma) więc może mam specyficzną perspektywę.
 
     
stforek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 28 Cze, 2012   

kufel napisał/a:
Po co Ci Wiedza do dociągu? Mathom i Gandalf są duuużo lepsze ;)


No chyba że Runy Daerona z komentowanego dodatku (ciągniesz dwie i wyrzucasz jedną z ręki za 0 zasobów, z Wiedzy właśnie).

W ogóle muszę przyznać, że karty graczy z tego dodatku są mega kozackie.

Przygoda tez zapowiada się srogo, drużyna będzie rozdzielona na pewnym etapie scenariusza.

Zaraz zagram pierwszy raz i już nawet nie jestem zły, że dodatek doszedł tak późno :grin:
 
     
mykel
[Usunięty]

Wysłany: Pon 02 Lip, 2012   

W instrukcji dołączonej do tego dodatku napisane jest, że w skład talii spotkań wchodzą zestawy: Splątane tunele, Odmęty Marii i Gobliny z głębi jednak ikonki poniżej tej informacji mówią co innego (to samo z resztą jest w instrukcji w Mrokach Morii) więc moje pytanie, czym sie sugerować tworząc talie spotkań, czy to błąd w opisie czy w błędnych ikonkach??
 
     
guciomir
[Usunięty]

Wysłany: Pon 02 Lip, 2012   

Kieruj się tym co masz na kartach.

FFG przyznało się do błędu w papierowych instrukcjach (dotyczy to kilku dodatków)
 
     
mykel
[Usunięty]

Wysłany: Pon 02 Lip, 2012   

Ok, ale masz oczywiście na myśli kartę 1A, bo już na 5A wdarła sie jedna inna ikonka (chyba że następuje jakaś podmiana kart w talii,o której nic nie napisali)
 
     
stforek
[Usunięty]

Wysłany: Pon 02 Lip, 2012   

mykel napisał/a:
Ok, ale masz oczywiście na myśli kartę 1A, bo już na 5A wdarła sie jedna inna ikonka (chyba że następuje jakaś podmiana kart w talii,o której nic nie napisali)


Rzeczywiście, na 5 etapie jest ten łańcuch zamiast pochodni. Ja grałem do końca zestawem z pochodnią. To chyba błąd, bo na broszurce nie ma o tym mowy.
 
     
himramir
[Usunięty]

Wysłany: Sro 14 Sie, 2013   

Dopiero raz grałem w ten dodatek i nie zwróciłem uwagi na błąd instrukcji, niemniej grałem w oparciu o SYMBOLE z instrukcji. Mam nadzieję, że rzeczywistości prawidłowy skład kart jest w ikonkach a nie w tekście instr.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13