galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co teraz?
Autor Wiadomość
verbes
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Cze, 2012   Co teraz?

Obecnie posiadam podstawową wersję gry rozszerzoną dodatkiem pani jeziora. Chciałbym kupić nowy dodatek, koniecznie planszowy i zastanawiam się jaki. Myślę o górach, bo słyszałem że ten dodatek będzie "dodrukowywany". Mogę prosić o jakieś opinie od osób, które dysponują większą ilością dodatków? :)
 
     
evilmg
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Cze, 2012   

Góry to najlepszy wybór wg mnie. Kapitalny dodatek dla początkujących poszukiwaczy - coś jakby rozszerzenie planszy głównej - oraz tych średnio rozwiniętych. Sporo ciekawych kart, trinkety, niezbyt mocny boss na końcu. Po Górach wielu graczy szwenda się ot tak, bez konkretnego celu, aby 'pozwiedzać', tak jak na planszy głównej. Naprawdę bardzo dobry dodatek!

Podziemia są dla tych mocno rozwiniętych i współczynnik śmiertelności jest tam dość spory. Jest to również świetne rozszerzenie, ale gdybym miał wybierać, wybrałbym najpierw Góry.

Smoków nie kupuj (przynajmniej na razie), gdyż za bardzo namieszają w rozgrywce, chyba, że zastosuje się zasady domowe.
 
     
Xan
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Cze, 2012   

Całkowicie się zgadzam z kolegą @evilmg – najpierw bierz „Góry”. To najlepszy wybór z dodatków z planszą na pierwszy ogień, gdyż jest dużo łatwiejszy i lżejszy od Podziemi czy Smoków, do których potrzeba dobrze rozbudowanych Poszukiwaczy. W Górach można się szybko „napakować” i wzbogacić. Wspólnie z kolegami gramy we wszystkie dodatki i z naszych ogólnych obserwacji i doświadczeń wynika, że na „Górach” z pewnością się nie zawiedziesz ;>
 
     
Galron
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Cze, 2012   

A z nie planszowych dodatków bierz w ciemno Żniwiarza. Spora dawka nowych kart przygód no i trochę mieszający pan śmierci.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.3 sekundy. Zapytań do SQL: 14