galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Druga Edycja
Autor Wiadomość
adi882
[Usunięty]

Wysłany: Wto 27 Gru, 2011   pomoc :)

Witam,
generalnie sytuacja jest taka: siostra dostała GoT 2ed w wersji angielskiej. Ponieważ nie każdy gracz zna tak angielski zatem pojawił się problem z kartami gry. Jeżeli ktoś posiada edycję PL i chciałby w tym pomóc, to poprosiłbym na priva (ajaworski85@gmail.com) scany kart dzikich, kart rodu :) będziemy wdzięczni, reszte się ogarnie na podstawie PL instrukcji :)
 
     
TERF
[Usunięty]

Wysłany: Czw 05 Sty, 2012   

Pytanie troche z innej bajki.

Druga edycja Gry o Tron zapewne jest przygotowana pod dodatki zwlaszcza ze nie zawiera wielu elementów z dodatków z pierwowzoru. Dlatego czy beda jakies dodatki oraz kiedy ich mozna sie spodziewac i co moga zawierac?
 
     
Michal
[Usunięty]

Wysłany: Czw 05 Sty, 2012   

Najnowsze wydanie Gry o Tron zawiera najbardziej popularne elementy z poprzednich dodatków i na chwilę obecną Fantasy Flight Games nie planuje dodatków do tego tytułu, choć nie jest wyklucza możliwość zmiany tego stanowiska.
 
     
Yaro
[Usunięty]

Wysłany: Nie 08 Sty, 2012   

Witam, waidomo dokładnie, którego stycznia 2 edycja będzie dostępna w sklepach?
 
     
Michal
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sty, 2012   

Gra powinna być dostępna w sklepach w ostatnim tygodniu stycznia.

Ostatnie sztuki są jeszcze dostępne w naszym sklepiku:
http://galakta.istore.pl/...n,2,edycja.html
 
     
Yaro
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sty, 2012   

W przypadku przesyłki kurierskiej nie macie opcji płatności "za pobraniem" tylko jedynie "przelew bankowy"? :(
 
     
Michal
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Sty, 2012   

W naszym sklepiku nie ma możliwości przesyłki pobraniowej.
 
     
Pollus
[Usunięty]

Wysłany: Pon 26 Mar, 2012   

A ja mam takie pytanie, czy w tę grę opłaca się grać w mniej niż 6 osób. Czytałem że można od 3, ale kumpel mi powiedział że słaba zabawa jest i jak grać to tylko w 6. Dlatego przed kupnem chcę się upewnić czy opłaca mi się ją kupić do grania w 3-4 osoby (rzadko więcej). Są takie gry jak np. Chaos w starym świecie, Cywilizacja, Ghost Stories, gdzie w 3 osoby gra się nie za ciekawie, jak jest w tym przypadku?
 
     
TERF
[Usunięty]

Wysłany: Pon 26 Mar, 2012   

no to jak dla mnie mozna grac w 3 lub w 6 osob tylko.

w 3 - przypomina to bardziej gre w szach na trzy osoby - ten kto sie wysuwa na prowadzenie zaraz doste od pozostalych dwoch po d... ale za to jest idealny balans. Mi sie podoba od czasu do czasu.

w 6 - gra jest fenomenalna - rozwija skrzydla - intygi, zdrady itd. Najlepsza z opcji.

Pozostałych konfiguracji nie probowałem lecz z czego sie orientowałem jest problem z balansem i bez własnych modyfikacji gra sie nie zafajnie (przewaga niektorych rodow nad innymi).
 
     
Ash
[Usunięty]

Wysłany: Pon 26 Mar, 2012   

Gra się dobrze w każdym układzie. W 3 i 6 rozgrywka jest najlepiej zbalansowana, w 4 potrzeba myślących i w miarę doświadczonych graczy, żeby zniwelować lekką przewagę Baratheona.

Nie stresuj się i kupuj, w 3-4 tez jest frajda.
 
     
Shutt
[Usunięty]

Wysłany: Sob 07 Kwi, 2012   

Jak dla mnie jedyną wadą 2. Edycji GoTa jest to, że figurki są plastikowe. Wg mnie i znajomych wygląda to bardzo kiczowato.
Szkoda, że coraz częściej odchodzi się od drewna na korzyść plastiku.
 
     
Matio.K
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012   

Moja recenzja drugiej edycji
 
     
borys_ru
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Kwi, 2012   

hm czy można jeszcze gdzieś dostać 2 edycje w wersji PL? Guglałem trochę i wszędzie opasana jest jako wyczerpana, a na allegro widziałem 2 aukcje z cenami 250+ PLN. Czy jeżeli nie da się jej już nigdzie dostać planowany jest może dodruk? Czy może ktoś śledzi aukcje na allegro i czy wie czy jest szansa na zakup taniej? Nówkę po ENG widziałem za 150 PLN na allegro, jak dużo jest tego angielskiego w grze i np. będzie trzeba tylko cały czas tłumaczyć co jest na karcie tym słabiej znającym co za tym idzie będę znał ich karty itp, czy może pojawia się on sporadycznie?
 
     
Aniolzaglady
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Kwi, 2012   

Tekstu nie ma za dużo, da się przeżyć... Ja mam wersję pierwszą po niemiecku i wydrukowałem sobie tłumaczenie kart bohaterów, kart westeros i da się grać. Co do nowej edycji będziesz musiał więcej sobie potłumaczyć i każdemu podrukować ściągę.
ja też czekam na dodruk i też chciałem zapytać kiedy będzie spodziewana dodatkowa partia gier?
 
     
Radziol88
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Kwi, 2012   

1. Poza instrukcją, dostępną po polsku w PDFie są tylko karty.
2. Karty są jawne, więc nie ma problemu "nie zapytam cię, co to znaczy, bo poznasz moją kartę".
3. Proponuję wydrukować polski tekst i wsadzić razem z kartą do koszulki.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.2 sekundy. Zapytań do SQL: 14