galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Scena turniejowa?
Autor Wiadomość
FilipsO
[Usunięty]

Wysłany: Sob 31 Mar, 2012   Scena turniejowa?

Wpadłem na dość szalony pomysł, jakim jest scena turniejowa do talismana. Z tego co wiem, wszyscy grają w talisman jedynie w domach, ale turniej dobrą sprawą jest :razz: . Mimo sporej losowości, jak ogarniesz grę, to możesz wygrywać i z pechem :) . Co sądzicie o tym szalonym pomyśle?


Lista graczy chętnych:
Warszawa:
turyn
FilipsO
Ostatnio zmieniony przez FilipsO Pon 02 Kwi, 2012, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
toryn
[Usunięty]

Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

Pomysł niezły. Chętnie bym zagrał w takim wydarzeniu. Jeżeli ktoś słyszał o takiej inicjatywie w Warszawie to proszę dać znać. Może jacyś przedstawiciele sklepów z grami by coś zorganizowali. Nie widziałbym problemu żeby zapłacić wpisowe np. 25 zł. Myśle ze w Warszawie znalazło by sie ze 20 osób które by w to weszły. Może jakaś forma ligi np. 5 rozgrywek z wylicza jem punktów każdą grę liczącą sie do ogólnego rankingu. Po takich pięciu meczach 4 osoby z najwieksza liczba punktów gra finał. Kiedyś gdzieś na tym forum coś pisał o jakiś zasadach turniejowych.
 
     
FilipsO
[Usunięty]

Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

Ja też jestem z Warszawy. Może kiedyś zrobilibyśmy taki mini-turniej w faberach? Ja bym tylko zmienił w orginalnych zasadach to, że każdy przynosi własny zestaw poszukiwaczy (można przynieść z samej podstawki, ale można też z rozszerzeń, pamiętając, że nie można żadnego z poszukiwaczy wywalić). Nie jest obowiązkiem posiadanie wszystkich rozszerzeń, jednak wymagana byłaby znajomość ich zasad. Co wy na to? Dzięki tej modyfikacji wiele graczy mogłoby wylosować tego samego poszukiwacza, co równałoby szanse.
 
     
parapet
[Usunięty]

Wysłany: Pon 02 Kwi, 2012   

Bardzo fajny pomysł.
Przydałoby się przed pierwszym spotkaniem na żywo zebrać:
- pomysły na modyfikacje;
- kontrowersyjne zasady (które można różnie interpretować);
zgłoszone przez osoby zainteresowane uczestnictwem, a następnie ustalić, które z nich ostatecznie obowiązują.
Poza tym w czasie rozgrywki ktoś powinien pełnić rolę sędziego.
 
     
FilipsO
[Usunięty]

Wysłany: Pon 02 Kwi, 2012   

OK. Zbieram graczy z Warszawy i okolic, zrobimy turniej. Wolałbym, by ktoś inny przyniósł "komplet" gry, ponieważ nie mam 1 karty nagrody i 1 charakteru. Ale planszę mógłbym załatwić spokojnie xd. Dopisujcie się, wpisowe będzie zmienne (zależnie od liczby osób) a nagrodą może być dodatek karciany do talismana albo jakaś planszówka w tej cenie :) Maxymalnie 7 osób :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 13