galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy FAQ 1.7
Autor Wiadomość
szymuss
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Mar, 2012   

DaRKeR napisał/a:
szymuss napisał/a:
Litosci.. Przeciez nikt juz prawie nie gra na woli.. Po co Ci ta karta w decku?:) Juz milion razy lepiej rodika wlozyc! Pozatym Verena vs Chaos = Verena i cale combo do smeisci. Bo nie wierze ,zebys kiedylkowiek odpalil verene nie tracac jednej albo nawet 2 stref:)


Na pewno gramy w tą samą grę ?:P


Oj Darkiej z calym szacunkiem do Ciebie i to ,ze Cie prywatnie lubie... i po 3 to ,ze jestes dobrym graczem ,ale nie mow mi ,ze Verena sobie pogra przeciwko chaosowi bez rodrikow.. Ok wrzucisz demoliton do decku( ja tak ostatnio gralem sobie imperium przy testach) i fakt swiatynia juz nie pogra. Ale jakbys teraz mial wybrac z restrykcji wole... to bylbys salbym imperlialista. Pozatym Demoliton np moze wlasnie pomoc long winterowi gdy nie chce dojsc. I wcale nie trzeba grac z sojuszami. Jednak najlepiej dzieki zoo grac moim zdaniem na rodikach teraz EWENTUALNIE na kuzni:) . Pozatym mnie bardziej wnewriwa combo rodik rozkaz odwrotu wezwanie rezerw, i elita niz verena:) pzdr.!
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Mar, 2012   

szymuss teraz porządną Verene gra się na HE z Sea lordem i magami :P

Poza tym teraz nikt nie zagra na woli, bo jest na restrykcji, ale wcześniej cały czas grano na woli. stąd moje pytanie czy gramy w tą samą grę ;]
 
     
szymuss
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Mar, 2012   

No wlasnie u nas czesto ostatnio Demoliton byl w deckach ( testowych) i korowod. A teraz sie zgodze ,ze nie bedzie grana wola. Spoko gadamy tutaj o faq 1.7. Widze ,ze dodali ,ze trzeba rownoczesnie atakujacych i obroncow od razu wybierac:D
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Mar, 2012   

nie równocześnie, tylko wszystkich atakujących na raz, a potem w fazie deklaracji broniących, wszystkich broniących na raz
 
     
FilipsO
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Mar, 2012   

ja przestawiam się na długa zima + kometa z dwoma warkoczami. serdecznie polecam :razz:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 13