galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy FAQ 1.7
Autor Wiadomość
JohnMarkII
[Usunięty]

Wysłany: Sro 21 Mar, 2012   Nowy FAQ 1.7

http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=3151

No pięknie, kolejna karta Imperium dodana do listy... Tym razem padło na Will of the Electors.
Pod koniec roku będzie można zbudować talię do Imperium z restricted list. ;>

Był piękny control, a teraz i pewnie za chwilę znowu coś pod górkę wrzucą.
Przeciwnicy są pewnie za dodaniem tego, ale my Imperialiście jesteśmy zgoła odmiennego zdania.
 
     
Qadi
[Usunięty]

Wysłany: Sro 21 Mar, 2012   

Imperium przestało być samograjem a oni jeszcze mu dopierdzielają ;/ to nie jest fajne... Jest kilka kart innych nacji które mogłyby zostać wpisane do restrykcji ;/
 
     
Barry13
[Usunięty]

Wysłany: Sro 21 Mar, 2012   

A takie kwiatki jak hekarti czy Rytuał grają dalej ;D
 
     
Michal
[Usunięty]

Wysłany: Sro 21 Mar, 2012   

Tak na marginesie - polską wersje FAQ planujemy przygotować na przyszły tydzień.
 
     
Qadi
[Usunięty]

Wysłany: Sro 21 Mar, 2012   

Jak w polskiej wersji nie bedzie tej restrykcji to OK :P ... na prawdę dziwi mnie co oni robią ;/
 
     
daniello_s
[Usunięty]

Wysłany: Sro 21 Mar, 2012   

Popierd...ło ich i tyle.
Na restrykcję to się bardziej kwalifikuje Hekarti (chociaz tego DE nie życzę bo bez tego Questa będzie z nimi cieńko), Rytuał czy też Unleashing the Spell.
No ale FFG wie lepiej - najpierw przez długi czas mieli w czterech literach całkowita dominacje Imperium nerfując za to kraśki na maxa, a teraz kopią w zadek EMP ile się da nie widząc faktu że juz po pierwszych restrykcjach ta frakcja została wyrównana do np Chaosu czy Orków.

Ehhh... w sumie dobrze że wypiołem się na Inwazję bo już wogóle powstaje cyrk na kółkach*

*patrz nowy ruling odnośnie Questów i zagrywanie z nich akcji :roll:
 
     
DavidLatham
[Usunięty]

Wysłany: Sob 24 Mar, 2012   

Nie no spoko da się to ogarnąć jakoś ;) . Dobrze, że jeszcze nie zrobili restrykcji na Verenę ;]. Ale swoją drogą masz rację JohnMarkII, jeszcze chwila i będzie można sobie zrobić funowski deck na restrykcjach ;]. Nie ma co płakać tylko trzeba będzie ogarnąć nowe zasady :P
 
     
szymuss
[Usunięty]

Wysłany: Sob 24 Mar, 2012   

Co wy macie z tym hekarti? o wiele gorszy jest rytual! Bo on daje grimgora sobie za darmo, a w kolejnej turze mozna sie wyrzygac i po hekarti. Dobrze zlozone orki i imperium z hp 3 + na serio obchodza sie z hekarti baaardzo latwo.
 
     
FilipsO
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Mar, 2012   

No to klops. Trzeba wykopaliska spaczenia wywalić, aby verenę odpalić. Zdarza się :oops:
 
     
JohnMarkII
[Usunięty]

Wysłany: Pon 26 Mar, 2012   

Hm, nawiązując do mojego pierwszego, w pewnym sensie rozpaczliwego, posta i następnych stwierdzam, że jednak tragedii nie ma. Wykopalisko spaczenia już dawno wyrzuciłem, zamieniłem jednego bohatera z restrykcji na innego, a zostawiłem wolę i Verenę, i złożony deck póki co się w miarę sprawdza. Więc tragedii nie ma. Pewnie się zacznie dopiero jak się zjawię w końcu na jakimś turnieju, ale póki co żyję sobie w świadomości, że jednak nie ma tak źle. ;)
 
     
szymuss
[Usunięty]

Wysłany: Pon 26 Mar, 2012   

Litosci.. Przeciez nikt juz prawie nie gra na woli.. Po co Ci ta karta w decku?:) Juz milion razy lepiej rodika wlozyc! Pozatym Verena vs Chaos = Verena i cale combo do smeisci. Bo nie wierze ,zebys kiedylkowiek odpalil verene nie tracac jednej albo nawet 2 stref:)
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Wto 27 Mar, 2012   

szymuss napisał/a:
Litosci.. Przeciez nikt juz prawie nie gra na woli.. Po co Ci ta karta w decku?:) Juz milion razy lepiej rodika wlozyc! Pozatym Verena vs Chaos = Verena i cale combo do smeisci. Bo nie wierze ,zebys kiedylkowiek odpalil verene nie tracac jednej albo nawet 2 stref:)


Na pewno gramy w tą samą grę ?:P
 
     
FilipsO
[Usunięty]

Wysłany: Wto 27 Mar, 2012   

szymuss napisał/a:
Litosci.. Przeciez nikt juz prawie nie gra na woli.. Po co Ci ta karta w decku?:) Juz milion razy lepiej rodika wlozyc! Pozatym Verena vs Chaos = Verena i cale combo do smeisci. Bo nie wierze ,zebys kiedylkowiek odpalil verene nie tracac jednej albo nawet 2 stref:)


Eeee.... nie wiem co piłeś, ale wola jest niezbędna aby odpalić verena combo. Jak jeszcze długaśną zimę zrestryktują, to verena będzie żyła już tylko w pamięci graczy.
 
     
Qadi
[Usunięty]

Wysłany: Wto 27 Mar, 2012   

Akurat to racja... vs chaos naprawdę trudno odpalić verene by nie zaszkodzić sobie za bardzo... zresztą większość gier imp vs chaos imperium w dupę... wola elektorów była potrzebną kartą ale da się grać bez niej... dzieżby i zima są w większości przypadków wystarczające
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Wto 27 Mar, 2012   

tylko jeśli dopuścisz świątynie by podziałała.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 14