galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki dodatek pierwszy?
Autor Wiadomość
FilipsO
[Usunięty]

Wysłany: Nie 11 Gru, 2011   Jaki dodatek pierwszy?

Krótka piłka. Chcę zakupić sobie dodatek, tylko nie wiem jaki. Nie mam jeszcze żadnego. Myślałem nad żniwiarzem. Dobry wybór?
 
     
Lendalian
[Usunięty]

Wysłany: Nie 11 Gru, 2011   

Jak najbardziej
 
     
Baltar
[Usunięty]

Wysłany: Nie 11 Gru, 2011   

Temat wałkowany wielokrotnie.
Parę topiców niżej na tym forum oraz na http://gamekeeper.offnet.pl/forum .

Miłej lektury ;)
 
     
Krzyżak
[Usunięty]

Wysłany: Sob 24 Gru, 2011   

Mój pierwszy to właśnie Żniwiarz, bardzo sobie chwalę
 
     
FilipsO
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Gru, 2011   

Już jestem po pierwszych dodatkach - pani jeziora + żniwiarz. Fajnie urozmaicają rozgrywkę, polecam ;p Lubię błędnego rycerza, właśnie nim grałem.
 
     
Lichu
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Gru, 2011   

Ja jako mój pierwszy dodatek otrzymałem Podziemia, jako że to był prezent od żony nie miałem zbytniego wyboru, ale mimo wszystko jestem bardzo zadowolony. :grin:
 
     
legox97
[Usunięty]

Wysłany: Pon 19 Mar, 2012   

To jaki dodatek lepszy jako pierwszy Podziemia czy Żniwiarz :?: (może jakiś inny?)
 
     
Boskurek
[Usunięty]

Wysłany: Pon 19 Mar, 2012   

Ja polecam Żniwiarza na początek, urozmaica odrobinę rozgrywkę, a póki nie ma dodatków narożnych, to nie ma specjalnie gdzie przed nim uciekać, więc jest fun. Potem dla odmiany Góry, żeby dodać parę nowych przedmiotów. Następnie Królowa Lodu, znowu niewielki dodatek. A potem Podziemia, które windują poziom trudności i Pani Jeziora z kolejnymi ciekawymi możliwościami. To dobra kolejność, bo chyba w takiej kolejności dodatki były wydawane i każdy kolejny trochę bazuje na wcześniejszych usprawnieniach. Poza tym rośnie też poziom trudności i możliwości chamskich zagrywek, jak np. rzucenie na dowolnego gracza zaklęć Przywołanie Anioła i Pech - zaklęcia te dochodzą w Pani Jeziora, jeśli się nie mylę. Jeżeli mamy już poprzednie dodatki, to nie tak łatwo na nie trafić, a takie zestawienie zabija od razu jeżeli ktoś nie ma rozproszenia magii.
 
     
FilipsO
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Mar, 2012   

Ja tam już dawno zaopatrzyłem się w dodatki (żniwiarz+pani jeziora), ale do poprzednika: dodatki nie były wydawane w takiej kolejności jak mówisz. Było tak:
1. Żniwiarz
2. Podziemia
3. Królowa Lodu
4. Góry
5. Pani Jeziora
6. Smoki
 
     
Boskurek
[Usunięty]

Wysłany: Sro 21 Mar, 2012   

Całkiem możliwe, mój błąd ;] widocznie kupowałem nie po kolei, w każdym razie kupienie Gór przed Podziemiami wydaje mi się rozsądnym posunięciem.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13