galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ataki na stolice
Autor Wiadomość
Minengokock
[Usunięty]

Wysłany: Pon 19 Mar, 2012   Ataki na stolice

Witam,

Ostatnio gralem z kolegami i byla taka sytuacja, ze spalilem znajomemu jedna strefe. Mial on na niej dwie jednostki HE, ktore co ture zadawaly mi obrazenia (po 1) wybranej jednostce na polu bitwu. I w tym momencie mam pytanie, poniewaz znajomy stwierdzil, ze nie moge atakowac jego dwoch jednostek, poniewaz jego dzielnica jest spalona. I tym sposobem on w nastepnej turze wybudowal 6 jednostek (stac go bylo) i uzyl karty ataku na dwie strefy (HE maja taka karte) i zniszczyl mnie w jednej turze.

STAD MOJE ZAPYTANIE:

Czy jest mozliwe atakowac jednostki w spalonej strefie kiedy on ich nie wystawia na obrone? ONE MUSZA SIE BRONIC? Czy sa niesmiertelne, tak na prawde?
 
     
morciba
[Usunięty]

Wysłany: Pon 19 Mar, 2012   

Nie muszą się bronić, ale nie są nieśmiertelne :-) jest dużo innych sposobów na zniszczenie/zneutralizowanie jednostek.
 
     
Ravandil
[Usunięty]

Wysłany: Pon 19 Mar, 2012   Re: Ataki na stolice

Minengokock napisał/a:
znajomy stwierdzil, ze nie moge atakowac jego dwoch jednostek


Bo jednostek w ogóle nie można atakować, możesz atakować stolicę albo legendę, a przeciwnik może jej bronić jednostkami które ma w strefie przez którą atakujesz. Jak napisał Morciba, musisz znaleźć inny sposób na pozbycie się jednostek wroga.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 13