galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[ZP] Kamienne Podstawy Ziemi
Autor Wiadomość
odmu
[Usunięty]

Wysłany: Sob 04 Lut, 2012   [ZP] Kamienne Podstawy Ziemi

Czyli jeszcze głębiej do Morii

Oprócz tego w scenariuszu znajdziemy jeszcze jakiś drugi artefakt :) . A sam scenariusz chyba trochę karci talię na krasnoludzkich górnikach.
Ostatnio zmieniony przez Nie 20 Sty, 2013, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Al Maretta
[Usunięty]

Wysłany: Sob 04 Lut, 2012   

Czekamy!
P.S.
Śmieszny ten znaczek talii.
 
     
kufel
[Usunięty]

Wysłany: Sob 04 Lut, 2012   

Eee tam śmieszny, czadowy ;) Elder Namless Thing
 
     
Arthurius
[Usunięty]

Wysłany: Pią 10 Lut, 2012   

Mnie sie kojarzy ten znaczek z logiem Stephana ;) Moze autorzy czytaja forum galakty? W nastepnym dodatku bedzie wrog ,Stephan': zagrozenie 6, atak 8, obrona 5, wytrzymalosc 12...
 
     
Stephan
[Usunięty]

Wysłany: Nie 12 Lut, 2012   

Arthurius napisał/a:
Mnie sie kojarzy ten znaczek z logiem Stephana Moze autorzy czytaja forum galakty? W nastepnym dodatku bedzie wrog ,Stephan': zagrozenie 6, atak 8, obrona 5, wytrzymalosc 12...


Oj nie nie, to będzie potężny sojusznik ze strefy wiedzy (atak:6, obrona:6, wytrzymałość:6), który będzie dysponować niezwykle cenną zdolnością: "Wyczerp Stephana i zapłać X, aby przekonać X postaci, że WP:LCG jest tak naprawdę grą do kitu. Nie działa na bohaterów ze słowem kluczowym ślepa fascynacja" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Pozdr!
 
     
Avael
[Usunięty]

Wysłany: Nie 12 Lut, 2012   

Stephan, to było świetne :lol: :)
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Lut, 2012   

Stephan napisał/a:
Arthurius napisał/a:
Mnie sie kojarzy ten znaczek z logiem Stephana Moze autorzy czytaja forum galakty? W nastepnym dodatku bedzie wrog ,Stephan': zagrozenie 6, atak 8, obrona 5, wytrzymalosc 12...


Oj nie nie, to będzie potężny sojusznik ze strefy wiedzy (atak:6, obrona:6, wytrzymałość:6), który będzie dysponować niezwykle cenną zdolnością: "Wyczerp Stephana i zapłać X, aby przekonać X postaci, że WP:LCG jest tak naprawdę grą do kitu. Nie działa na bohaterów ze słowem kluczowym ślepa fascynacja" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Pozdr!

To chyba zadziała tylko na upadłego na duchu Denethora :razz:
 
     
Al Maretta
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Lut, 2012   

Nie zapominajmy o poczuciu obowiązku Froda :)
 
     
l33tm4st3r
[Usunięty]

Wysłany: Wto 22 Maj, 2012   



bardzo ładna grafika i przydatna umiejętność
 
     
schen
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Maj, 2012   


I Glorfindel od razu przybiera na znaczeniu ;)
 
     
FilipsO
[Usunięty]

Wysłany: Nie 03 Cze, 2012   

niezły dodatek :mrgreen: . Niestety ciągle nie mam khazad dumu ;p (zacząłem zbierać kiedy wyszedł już powrót do mrocznej puszczy), jednak niedługo zamówię. Nie mogę przepuścić tych AP.
 
     
schen
[Usunięty]

Wysłany: Wto 05 Cze, 2012   


Zaprezentowano kolejne karty z dodatku. Najbardziej interesujący wydaje się Path of Need. Odpowiednio użyty może okazać się wyjątkowo pomocny, zwłaszcza jeśli zadanie wymaga od nas pokonania przeciwnika, a nie czynienia postępów w wyprawie.
 
     
wojo
[Usunięty]

Wysłany: Wto 05 Cze, 2012   

Jeszcze jestem świeży jeżeli chodzi o LOTR:LCG ale czy Path of Need to nie pierwsza karta z limitem jedna na deck?
 
     
schen
[Usunięty]

Wysłany: Wto 05 Cze, 2012   

Nie licząc kart bohaterów to wydaje mi się, że tak (a przynajmniej ja się z żadną inną jeszcze nie spotkałem).
 
     
Wallenstein
[Usunięty]

Wysłany: Wto 05 Cze, 2012   

wojo napisał/a:
Jeszcze jestem świeży jeżeli chodzi o LOTR:LCG ale czy Path of Need to nie pierwsza karta z limitem jedna na deck?


I pewnie będzie w trzech egzemplarzach. :mrgreen:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 14