galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: admin
Sro 08 Wrz, 2010
Protectory
Autor Wiadomość
Harpia
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Wrz, 2011   

my używamy UltraPro (z monokolorowymi pleckami), te z nowej serii są np. dostosowane lepiej bo są troszkę większe i krótsze, świetnie pasują do warhammerowych kart, bardzo fajne są tez kart maday games bodajże, przezroczyste (tylko te grubsze), ale są już minimalnie gorzej dopasowane... z innych raczej nie korzystamy... ceny ok 11-15 PLN.
 
     
RasTafari
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Wrz, 2011   

ja oprócz UltraPro, które są moim zdaniem najlepsze, używam też Max Protection (bo akurat UP kolorów nie było takich jak chciałem :wink: ) i też są bardzo dobre.
 
     
Harpia
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Wrz, 2011   

ano fakt :) Max Protection mam do DE, ale dlatego, że jako baba musze mieć ładnie dobrane a te są z "obrazkami" :)
 
     
Zoax
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Wrz, 2011   

nie do zdarcia są protectory ffg, nie za duże nie za małe, szkoda tylko że reversem inwazji ich nie ma.
 
     
Dziobak
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Wrz, 2011   

Ja używam wyżej wspomnianych platinium - nie są to jakieś wyjechane koszulki, ale jakość do ceny mnie przekonała.
Jeżeli chodzi o ochronę kart - wystarczą.
Nieprzyjemnie może ci się jedynie tasować, ale ja się już przyzwyczaiłem...
 
     
BonQ
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Wrz, 2011   

no własnie nie chcę się naciąć bo w niektórych prześwituje rewers i na turniejach ciązko :P chyba jednak skończy sie na staruch sprawdzonych ultra-pro. Szkoda właśnie że jeszcze nie pomyśleli o grafikach z Wara :/ może niedługo :roll:
 
     
Dziobak
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Wrz, 2011   

No mi się rewers zbyt podoba, żeby go zasłaniać...
 
     
Krull
[Usunięty]

Wysłany: Wto 31 Sty, 2012   

Jako, że to mój pierwszy post więc witam. Dostałem w prezencie Warhammera Inwazję z dodatkiem Legendy. Nie jestem graczem turniejowym, ale zależy mi na porządnej ochronie kart (takiej, która nawet przy intesywnym użytkowaniu chronić będzie przez lata). Słyszałem, że wiele osób poleca protectory firmy Ultra-Pro lub FFG. Które są lepsze? I jakie wybrać Decks Boxy? Liczę na wszelką możliwą pomoc.
BTW czy są może koszulki w większych rozmiarach? Chodzi mi o protectory w które mógłbym wsadzić karty magii z Warhammera?

http://replikator.pl/Gry-...agic-p4437.html

Z góry dzięki za pomoc.
 
     
Dziobak
[Usunięty]

Wysłany: Sro 01 Lut, 2012   

Co do koszulek na karty magii, to zmierz je i porównaj z rozmiarami koszulek. Jak mają 70x110 lub trochę mniej, to znajdziesz na nie koszulki bez większego problemu.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.79 sekundy. Zapytań do SQL: 14