galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki tytuł w Polsce
Autor Wiadomość
gath
[Usunięty]

Wysłany: Nie 12 Mar, 2006   

Nie wiem czy już było.
Władcy runów.
Rozwijając temat, myślę, że powinien zostać tytuł oryginalny z równie dużym polskim podtytułem lub polski tytuł, a pod nim oryginalna graficznie nazwa angielska.
 
 
Wallenstein
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Mar, 2006   

Żeby nie zaśmiecać nowymi tematami.
Jakie są wymiary kart w Runeboundzie?

Do wydawnictwa
Proszę sprawdźcie dobrze tłumaczenie kart przed puszczeniem do druku, żeby nie był takich kwiatów jak przy Cytadelowym Wielkim Murze.
 
 
Wallenstein
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Mar, 2006   

Dzięki za odpowiedź :? :D

Ale chyba jeszcze raz powtórzę pytanie: Jakie są wymiary kart w Runeboundzie?
 
 
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 16 Mar, 2006   

około 57mm x 88 mm czyli małe.

Co do tłumaczenia to mam nadzieję, że unikniemy błędów. Ale to niestety zawsze się może zdażyć. Tym razem sporo osób to sprawdza więc powinno być O.K.
 
 
Hudson
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Mar, 2006   

Niestety nawt Days of Wonder potrafi miec wpadke w instrukcji :)
 
 
Wallenstein
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Mar, 2006   

D.Waszkiewicz napisał/a:
około 57mm x 88 mm czyli małe.

Co do tłumaczenia to mam nadzieję, że unikniemy błędów. Ale to niestety zawsze się może zdażyć. Tym razem sporo osób to sprawdza więc powinno być O.K.


Dzięki za odpowiedź.
Trzymam kciuki za sprawdzaczy :D
Czyli nici z koszulek, chyba że są jakieś na taki wymiar. Są?
 
 
gath
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Mar, 2006   

Wallenstein masz rację, nici z koszulek. W amerykańskiej wersji Settlers of Catan karty mają wymiary 54/80 i nigdzie nie ma do nich koszulek. Jak widać karty do Runebounta są niewiele większe i będzie ten sam problem. Może ktoś ma jakiś patent, albo dostęp do tak nietypowych koszulek?
 
 
DarkReaper
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Mar, 2006   

skończy sie na zgrzewarce z lat 80tych i koszulkach do magic the gathering - zrobiłem tak w przypadku munchkina i sprawdza sie rewelacyjnie
Niestety troche czasu pochłoneło mi zrobienia ale warto było.
 
 
gath
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Mar, 2006   

Królestwo za zgrzewarkę :D Mówiąc serio, gdzie takie ustrojstwo można kupić? Jest ogólnie dostępne?
 
 
Hudson
[Usunięty]

Wysłany: Sob 18 Mar, 2006   

gath napisał/a:
Królestwo za zgrzewarkę :D Mówiąc serio, gdzie takie ustrojstwo można kupić? Jest ogólnie dostępne?


Musisz pogrzebac na forum www.gry-planszowe.pl
Poszukaj tez na allegro
 
 
DarkReaper
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Mar, 2006   

ja miałem to wielkie szczęście że mój teść szanowny przechował takie cudeńko na dnie piwnicy
ale myśle że trzebaby polować na to na allegro lub pytać babci dziadka cioci itp :wink:
 
 
Torquemada Varenkorn
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Mar, 2006   

gath napisał/a:
Królestwo za zgrzewarkę :D Mówiąc serio, gdzie takie ustrojstwo można kupić? Jest ogólnie dostępne?


Swego czasu (ponad 10 lat temu) grając w Magic TG robiłem koszulki z tych foliowych do segregatorów (A-4) przy użyciu takiego ustrojstwa w postaci drewnianej rączki i zębatki kręcacej sie na końcu. Pakowałem to urządzenie nad palnik z gazem potem rozgrzane po wyrysowanych liniach i wycinanie. Koszulki sa całe do dzis. Trzeba bedzie manewr powtórzyc albo załatwić zgrzewarke :)
 
 
Sowa
[Usunięty]

Wysłany: Nie 23 Kwi, 2006   

Czy ktoś może mi powiedzieć jaka będzie cena gry???
 
 
Hudson
[Usunięty]

Wysłany: Nie 23 Kwi, 2006   

Sowa napisał/a:
Czy ktoś może mi powiedzieć jaka będzie cena gry???


Mysle, ze na dzien dzisiejszy nie ma jeszcze dokladnych wyliczen. O przyblizonej kwocie byla juz kiedys mowa. Na pewno musisz sie nastawic, ze bedzie to najdrozsza gra Galakty. Jednak w przedsprzedazy cena nie powinna byc zabojcza - jestem pewien, ze gra bedzie warta swojej ceny :)
 
 
Geko
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Maj, 2006   

A ja mam podstawowe pytanie do Galakty - jaki będzie w końcu tytuł? Z tego co mi się wydaje to samo Runebound. Kto w takim razie wygrał egzemplarz gry?

Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 14