galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Krol w Zolci juz niebawem
Autor Wiadomość
Cyrulos
[Usunięty]

Wysłany: Nie 15 Sty, 2012   Krol w Zolci juz niebawem

http://galakta.istore.pl/...ol,w,zolci.html

wydanie polskie :)

w ramach zadoscuczynienia za poprzednie fopa dodatek zamierzam kupic prosto od wydawcy ;)
Ostatnio zmieniony przez Cyrulos Pon 16 Sty, 2012, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Drow
[Usunięty]

Wysłany: Pon 16 Sty, 2012   Re: Krol w Zolci juz niebawem

Cyrulos napisał/a:
http://www.rebel.pl/product.php/1,1295/22716/Horror-w-Arkham-Krol-w-Zolci.html

wydanie polskie :)


No przeciez sama Galakta je wydaje.. a ty dajesz linka na forum wydawcy dodatku, do sklepu jakiejs tam jednak konkurencji.. :)
 
     
Cyrulos
[Usunięty]

Wysłany: Pon 16 Sty, 2012   Pytanie o rozgrywke przed kupnem

Mocno zastanawiam sie czy dokupic Krola w Zolci do podstawki i dodatku The Dunwich Horror.
Zawsze przed takim zakupem wertuje dokladnie instrukcje i wlasciwie na lamach tego watku chcialbym zapytac ludzi juz grajacych w edycje angielska o krotki komentarz dotyczacy zasad (czy mam racje czy cos zle rozumuje), ktore tutaj zacytuje.

1. Grajac w ten dodatek nalezy zdecydowac sie na jeden z dwoch dostepnych wariantow, objazdowa wystawa (Touring Performance Style) lub gra z Heraldem (“The Herald” variant), w kazdym przypadku jest inny sposob przygotowania dodatku do gry (nie mozna po prostu wszystkiego dorzucic do kupy)

2. Grajac wariant objazdowej wystawy (Touring Performance), nalezy w taki oto sposob przygotowac karty z dodatku (cytat z ang. instrukcji):
Cytat:
Shuffle the base game Mythos cards, Gate cards, and Location
cards separately, and place them into their respective decks.
Then shuffle the new Gate cards, Mythos cards, and
Location cards into separate decks and place them on top of
their respective decks (so the new Mythos cards are on the top
of the original Mythos deck, the new Gate cards are on top of
the original Gate deck, and the new Location cards are on top
of the original Location decks).

W dodatku dostepnych jest 27 kart Mitow, troszke wydaje mi sie, ze mimo sporej nadal ilosci permutacji z 27 kartami gra moze zrobic sie troche deterministyczna po kilku rundach, skoro zawsze przed kazda rozgrywka 27kart z dodatku laduje na wierzch stosu. Pozatym pociagniecie 27 kart mitow to juz jest spora rozgrywka (chodzi mi o zaawansowanie rozgrywki), pozostale karty moga okazac sie czesto zbedne. Dodatkowo zastanawiam sie jak taki wymog ma sie w przypadku innych dodatkow. Zwracam tutaj uwage na fakt ze sa to jedynie moje odczucia i prosil bym bardzo zeby ustosunkowal sie do tego ktos kto ma juz kilka rozgrywek z tym dodatkiem za soba i jest w stanie sie wypowiedziec.

Pozdrawiam
 
     
wezuwiusz
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Sty, 2012   

Myślę że to jest tak jak z Faraonem, możesz grać głównie dodatkiem (wystawa objazdowa) albo wymieszać wszystko z innymi kartami (stała wystawa). W tym pierwszym przypadku stawiasz na wydarzenia związane z dodatkiem itd. no i oczywiście po jakimś czasie możesz poznać już wszystkie karty i będzie może nawet odrobinę "deterministycznie" przynajmniej do pierwszego rzutu kością:D A gdy wybierzesz wymieszać z resztą kart to przez długi czas będziesz "odkrywał" dodatek no, jak kto wolI:D (opierałem się na Faraonie ale mam nadzieję że coś pomogłem rozjaśnić)
 
     
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 27 Sty, 2012   

Do króla w Żółci będziemy dodawać kartę, która została wydrukowana z kropkami w Klątwie Czarnego Faraona. Karta jest dodrukowana w Polsce, dlatego nie ma jej w pudełku tylko będzie dodawana do paczek w woreczku. Karta grubością się pewnie trochę różni ale jak ktoś używa koszulek to nie zauważy różnicy.
 
     
YangObi
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Sty, 2012   

mam pytanko, czy już ktoś dostał paczkę z grą ? Zamówiłem Pre-Order i nadal czekam :P A zależy mi na weekendowym graniu ;P
 
     
Michal
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Sty, 2012   

Dostawa dotarła do nas dopiero dzisiaj - w pierwszej kolejności realizowaliśmy zamówienia z naszego sklepiku, także wyglądaj paczki w poniedziałek :)
 
     
Matthias[Wlkp]
[Usunięty]

Wysłany: Sob 28 Sty, 2012   

Czy sklepy stacjonarne też dostaną te karty do wymiany? Czy muszę zamawiać przez internet?
 
     
groan
[Usunięty]

Wysłany: Sob 28 Sty, 2012   

D.W. napisał że kartę otrzyma się w każdym sklepie sprzedającym Króla.
 
     
YangObi
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Sty, 2012   

Do mnie już dotarł. Dzieki ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13