galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Malowanie figurek:)
Autor Wiadomość
konri
[Usunięty]

Wysłany: Czw 29 Gru, 2011   

Trochę figurek malowanych bez zbędnego wczuwania się:




 
     
FilipsO
[Usunięty]

Wysłany: Czw 29 Gru, 2011   

o boshe.... pięknie, nie to co ja :???: Demotywator straszny :P
 
     
Shuwar
[Usunięty]

Wysłany: Nie 01 Sty, 2012   

No no, pełna profeska.
 
     
Arcanius
[Usunięty]

Wysłany: Nie 01 Sty, 2012   

Człowieku, obniżasz moje poczucie własnej wartości :smile:
 
     
konri
[Usunięty]

Wysłany: Nie 01 Sty, 2012   

Dzięki za komenty. :grin:
No i jeszcze ostatnie 5 które mam:
 
     
FilipsO
[Usunięty]

Wysłany: Pon 02 Sty, 2012   

Nienawidzę cię :evil: Właśnie wrzuciłem moje figurki do zmywaka :razz:
 
     
aro_kal
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Sty, 2012   

Bardzo ładne. Odważne cieniowanie, śliczny matowy wygląd no i praca nad podstawką. Nawet takie pomalowanie wymaga odrobiny wczuwania się, kłamczuchu! Za brak wczuwania się to chyba uważasz dość ostre przejścia między kolorami. Czasami kapkę za blade twarze, ale to bez znaczenia. Malowanie najwyższych lotów.

PS. Gladiator mnie zabija. Świetnie błyszcząca zbroja (zakładam, że to odpowiednie malowanie, a nie oświetlenie do zdjęcie) i wspaniale zrobiona skóra.
 
     
konri
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Sty, 2012   

Gladiator... hem - no cieniowanie jest, ale światło też trochę robiło bo farba o dziwo zachowała połysk pomimo matowego lakieru który zwykle całkiem go zabija. :razz: Ale ogólnie jego figs i zawadiaka mocno mi nie podeszli - są nieproporcjonalnie mali.
 
     
wookash966
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Sty, 2012   

W takim razie i ja muszę połechtać Twoje ego konri - bardzo ładne malowanie. Inni też nie ociągają się.
Pomalowanymi figurkami można lepiej wczuć się w klimat gry tej i nie tylko :smile:

Sam pracuję teraz nad Gears of War... idzie ciężko, powoli, ale do przodu. Dalej morduje się z 8 kolorami i paroma washami :mrgreen:

Polecam kupować jak najwięcej kolorów bo można sfiksować :lol:
 
     
Noalan
[Usunięty]

Wysłany: Sro 04 Sty, 2012   

Witam i zapraszam wszystkich do oglądania i oceniania figurek mojej produkcji. Poniżej przykładowe zdjęcia, a po więcej zapraszam do odwiedzenia bloga, na którym można znaleźć opisy prac nad każdą z nich i wiele innych informacji.



Chętnie wysłucham każdej opinii.

Mój Blog - Big Forehead Studio
Ostatnio zmieniony przez Noalan Sro 13 Lut, 2013, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Ravandil
[Usunięty]

Wysłany: Czw 05 Sty, 2012   

Jak widzę coś takiego to zupełnie tracę chęć malowania figurek ;) takiego skilla tylko pozazdrościć, świetna robota, i wymyśliłem że zamiast malować swoje figsy, wydrukuję sobie w kolorze na kartonikach dzieła Noalana i wsadzę w podstawki ze starej Magi i Miecza :D :D:D oczywiście jeśli nie masz nic przeciwko :) z logiem BF Studio ;)
 
     
Noalan
[Usunięty]

Wysłany: Czw 05 Sty, 2012   

Hehe :) Miło to słyszeć. Oczywiście nie mam nic przeciwko. Chętnie mogę pomóc radami, jeśli ktoś ma jakieś pytania odnośnie malowania.

Mam już całą armię zrobioną i sukcesywnie każda figurka z opisem będzie pojawiać się na blogu. Każdej chciałbym poświęcić kilka słów, bo i też samo takie malowanie trwa odpowiednio długo.
 
     
Western
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Sty, 2012   

Pisaliśmy o różnych markach robiących pędzle. A czy ktoś stosował pędzelki do zdobień paznokci? Np coś takiego znalazłem http://allegro.pl/galeria...2048262550.html Macie jakieś doświadczenia z tego typu materiałami do malowania?
Ostatnio zmieniony przez Western Pon 23 Sty, 2012, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Noalan
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Sty, 2012   

Link niestety nie działa.

Często do artystycznego malowania paznokci stosuje się akryl. A do niego dedykowane są pędzle Kolinsky, które w świecie figurkowych modelarzy (i nie tylko) uważane są za jedne z najlepszych. Mają one oczywiście odpowiednio wyższą cenę m.in. ze względu na użycie wysokiej jakości naturalnego włosia.

Ja osobiście używam Army Painter i Kolibri. Są ze sztucznego włosia i jak na swoją cenę sprawują się całkiem nieźle. Oczywiście ich żywotność jest ograniczona, więc im lepiej o nie dbamy, tym dłużej nam posłużą.
 
     
Western
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Sty, 2012   

Link poprawiony.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 13