galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Król Kazador vs Kapliczka Nugrala
Autor Wiadomość
kebes
[Usunięty]

Wysłany: Nie 18 Gru, 2011   Król Kazador vs Kapliczka Nugrala

Hey mam dwa pytania:
1.Ostatnio podczas rozgrywki miałem w Królestwie karte "Kapliczka Nugrala" która mówi "Królestwo. Wymuszony: Kiedy jakiejś jednostce przeciwnika zostaną zadane obrażenia w walce, spacz ją" , zaatakowałem przeciwnika w strefę Pola Bitwy i on sie bronił kartą "Król Kazador" i zadałem jej 3 obr. czy ta jednosta została spaczona jeżeli jest na niej napisane "Przeciwnicy nie mogą wybierać tej jednostki za cel efektów kart, chyba że zapłacą o 3 żetony więcej za każdy efekt" a ja nie miałem już żadnych żetonów żeby zapłcić .

2. Jak działa przydzielanie obrażeń ? Jak ja atakuje i kolega sie broni jednostkami to ja wybieram któremu obrońcy zadam obrażenia i ile ich zadam a obrońca przydziela na moich jednostach obrażenia ?
 
     
GambitG
[Usunięty]

Wysłany: Nie 18 Gru, 2011   

1. Tak, Kazik zostaje spaczony, bo nie jest wybrany za cel efektu.

2. Wszystko jest bardzo dokładnie wyjaśnione w instrukcji krok po kroku. A jeśli mimo wszystko ciągle potrzebujesz odpowiedzi na to pytanie skorzystaj z opcji "szukaj" w menu na górze. W skrócie jednak odpowiem: tak.
 
     
kebes
[Usunięty]

Wysłany: Nie 18 Gru, 2011   

Dzięki za wyjaśnienie
Ostatnio zmieniony przez kebes Pon 19 Gru, 2011, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Yatmai
[Usunięty]

Wysłany: Pon 19 Gru, 2011   

"Królestwo. Wymuszony: Kiedy jakiejś jednostce przeciwnika zostaną zadane obrażenia w walce, spacz ją"

nie wiem czemu siadło mi w świadomości, że paczę jednostki tylko gdy walczą w moim królestwie, a nie przy wszystkich walkach. Dzięki za uświadomienie, bo diametralnie zmienia to działanie Chaosu :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 13