galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Talisman: Magia i Miecz FAQ jest dostępny
Autor Wiadomość
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Sty, 2011   Talisman: Magia i Miecz FAQ jest dostępny

Pojawił się przetłumaczony FAQ do gry Talisman: Magia i Miecz, więcej informacji na jego temat można przeczytać na stronie głównej Wydawnictwa Galakta.

Życzymy miłej lektury!
 
     
maxus32
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Sty, 2011   

Nemomon-owi oraz wszystkim, którzy przyczynili się do powstania FAQ do MiM Talisman należą się podziękowania i to też czynie. Natomiast nasuwa się jeszcze pytanie odnośnie dodatku Góry - czyżby nie było żadnych niejasności w powyższym rozszerzeniu, że nie zostało ujęte w FAQ czy zabrakło....czasu ?
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Sty, 2011   

Oryginalny FAQ zawierał pytania jedynie do Podziemi. Królowa Lodu oraz Góry możliwe, że niedługo się pojawią. Na dzień dzisiejszy jednak nie mam żadnych danych kiedy FFG go wyda, a więc kiedy i Galakta go wyda.
 
     
bleble630
[Usunięty]

Wysłany: Pon 10 Paź, 2011   

Wiadomo już może kiedy wyjdzie nowe oficjalne FAQ od FFG? Minęły już 2 lata od ukazania się pierwszego FAQ. Brakuje FAQ do Gór, Królowej Lodu, Pani Jeziora, a już Smoki są...
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pon 10 Paź, 2011   

Cóż... póki co nawet angielski FAQ jeszcze nie wyszedł. Trudno więc mówić, kiedy wyjdzie nasz polski. Zapewnić jednak mogę, iż jego tłumaczenie długo nie zajmie ;) .
 
     
bleble630
[Usunięty]

Wysłany: Pon 10 Paź, 2011   

Właśnie o tym pisałem, że nowa wersja angielskiego FAQ jeszcze nie wyszedł, a minęły 2 lata już od wydania starej wersji... ;) Dlatego zapytałem, czy może ktoś wie kiedy wyjdzie nowa wersja oficjalnego FAQ od FFG, lub czy Galakta ma jakiś wpływ na szybsze wydanie nowszej wersji FAQ...? :)
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Paź, 2011   

Cóż... nie chcę mówić w imieniu Galakty, ale nie wydaje mi się, ażeby Wydawnictwo miało jakikolwiek wpływ na wydanie oficjalnego angielskiego FAQa. Jak wyjdzie, to wyjdzie. Zauważ, że osoba odpowiedzialna za ten FAQ - John Goodenough - w FFG związana jest w wiele innych projektów, chociażby Runebound czy DungeonQuest. Czy też tworzenie całkowicie nowych gier. Oczywiście nie chcę jego w jakikolwiek sposób bronić czy usprawiedliwiać, ale jestem w stanie zrozumieć, iż jest tak mocno zajęty innymi projektami, że nie ma czasu zająć się FAQiem. Z drugiej strony, nawet gdybyśmy wiedzieli kiedy nowy FAQ wyjdzie, chociaż ja osobiście nie wiem, mimo że jestem względnie mocno związany z Talisman: Magią i Mieczem, to nic nie moglibyśmy podać, zanim oficjalna informacja z FFG by nie przyszła.

Ja ze swej strony mogę powiedzieć, że jak taki FAQ w końcu wyjdzie, to w najbliższym terminie postaram się wykonać tłumaczenie. Od Galakty jednak będzie to zależeć kiedy, i czy w ogóle, to tłumaczenie się pojawi. Ja na to wpływu nie mam.
 
     
bleble630
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Paź, 2011   

Dzięki za odpowiedź :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.58 sekundy. Zapytań do SQL: 14