galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Imperium (nieco inna talia)
Autor Wiadomość
Kubala_
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Paź, 2011   Imperium (nieco inna talia)

Moja talia Imperium, nieco inna niż pozostałe.

http://deckbox.org/sets/87076

Proszę o komentarze i oceny! :mrgreen:
 
     
Dziobak
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Paź, 2011   

Bo ja wiem, czy taka bardzo inna...
Jestem uprzedzony do imperium, więc nie bierz do siebie.

Interesuje mnie tylko, czy na prawdę potrzebujesz tych free companiers'ów z ich zwiadem, który nie jest przez nic wspierany (jak to na przykład sprawa się ma u Dark Elf'ów). Może by ich zastąpić tym i bardziej korzystać z osądu vereny.
 
     
lanowiec
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

grasz bardzo duża ilościa jedynek, chyba ciężko czasem żeby ci podeszł na rekę w potrzebie;)
 
     
Dziobak
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

To 1 Core Set'owe... Więc nie w tym pies pogrzebany, że tak chciał, tylko nie ma 240 zeta zapasem, żeby wspomóc genialny plan ffg na living card game.
Ale fakt - z podchodzeniem może być słabo jeżeli układ kart będzie pasował pod verenę, a ona będzie sobie osamotniona czekała jako ostatnia karta w deck'u...
Może rozejrzyj się Kubala_ za jakimiś kartami na deckbox'sie, to dopracujesz deck.
 
     
Kubala_
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

Gram tym, co mam. Verena jest tylko ostatecznością, takim dodatkiem. A wolna kompania jest tania i dość wytrzymała, więc biorę ją do talii. Nie używam kapłanki vereny, boto nie ma być talia na Verenie. Gram tym, co mam. :mrgreen:
 
     
Dziobak
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

OK, sugeruję tylko, że skoro nie masz nic podpierającego zwiad, to jest jeszcze cała masa imperialnych kart za 3 ze statystykami 1/3 i może bardziej pasującą do twojej talii zdolnością. A jeżeli chodzi o wytrzymałość, to steam tank ma 7 z tyłu...
 
     
kufel
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

Dziobak napisał/a:
jest jeszcze cała masa imperialnych kart za 3 ze statystykami 1/3 i może bardziej pasującą do twojej talii zdolnością

Na przykład Rodriki ;)
 
     
Dziobak
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

Jak to mówi moja dziewczyna - syn krasnoluda i tomb raidera. Mój ulubieniec :}
 
     
Kubala_
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

Nie mam Rodrika ani Tanka, więc gram tym, co mam. Poza tym pytanie: zwiad zrzuca kartę, gdy zaatakuje strefę przeciwnika i nikt się nie broni, czy tylko, gdy ktoś się broni, i ta jednostka nie zostanie zniszczona?
 
     
kufel
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

Sorry ale nie bardzo rozumiem: pytasz co zmienić w talii i na każdą sugestię odpowiadasz, że nie masz karty. W takim razie napisz czym dysponujesz i może wtedy ktoś coś poradzi ;)
Scout zrzuca kartę kiedy sam przeżyje walkę.
edit:
Dziobak napisał/a:
Jak to mówi moja dziewczyna - syn krasnoluda i tomb raidera. Mój ulubieniec :}

Mój też, Rodrik solo, Rodrik+Elita, Rodrik+Wezwanie Rezerw... mnóstwo frajdy..dla przeciwnika :D
 
     
Dziobak
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

Z tego, co przejrzałem po twoim inventory, to jakiś w ogóle misz masz packów masz, ale nie lepiej już wystawić bardziej użytecznych przy twojej legendzie black guards'ów ?
 
     
Germanus
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Paź, 2011   

Zamiast Talabheim cośtam wrzuc z core seta pistoliersów, są lepsi:)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13