galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubiona drużyna
Autor Wiadomość
pan_satyros
[Usunięty]

Wysłany: Wto 13 Wrz, 2011   

Czyli jak widzę Aragorn + Theodred dalej w łaskach ;) Ja jeszcze trochę pogram samymi podstawkami i powoli wejdę w Polowanie na Goluma. Najpierw jednak musimy spróbować w 2 osoby 3 scenariusza.
 
     
Avael
[Usunięty]

Wysłany: Wto 13 Wrz, 2011   

no to będę oryginalny :)

Eowina, Eleanor i Aragorn.

Ewka do podróżowania, Ela do anulowania podstępów, które potrafią nieźle wkurzyć, a Arek do podróży i obrony.
 
     
orions
[Usunięty]

Wysłany: Sro 14 Wrz, 2011   

Aragorn + Theodred + Beravora

Wiedza w tej talii jest zrobiona typowo na przewijanie, nie ma nic z leczenia. Druga talia jest zrobiona na Duch + Wiedza i tam jest leczenie.

Baaaardzo się zastanawiam nad wrzuceniem Imrahila zamiast Theodreda, ale raz że wtedy słabo z zasobami, dwa, że poziom zagrożenia się robi nieciekawy. Swoją drogą zwykle gramy w 3 osoby:

1) Aragorn + Theodred + Beravora
2) Eowina + Eleanora + Glorfindel
3) Gimli + Legolas + Thalin

...więc nie mam jakiejś szczególnej presji, czego ja nie załatwię, to załatwi ktoś inny.
 
     
dadoprso
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Paź, 2011   Super heros:)

witam
Ja stawiam po zakupie 4 dodatków i podstawki na skład:
Eowina - lepsza w podróżach niż Martyna Wojciechowska :wink: ,
Theodred - taki Balcerowicz w LotR wydaniu :grin: ,
Denethor - typowy Saper :lol:

Dobra ekipa na całe kampanie
 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Paź, 2011   

i łączymy 3 sfery. Ciężko będzie ogarnąc zasoby dopóki nie podejdą namiestnicy gondoru :/

Ja stawiam na Eowinę + dunhern + talin lub legolas
 
     
Macieyeck
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Lis, 2011   

Gimli + Thalin + Glorfindel

Gimli coby go podrasować i włączyć berserker mode, Thalin dla zadawania obrazeń chociazby wronom czy nietoperzom by sie z nimi nie certolić i Glorfindel żeby podleczać Gimliego i punkty na wyprawę.
 
     
kufel
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Lis, 2011   

Berestaszek napisał/a:
i łączymy 3 sfery. Ciężko będzie ogarnąc zasoby dopóki nie podejdą namiestnicy gondoru :/

Niby tak, ale Theodred naprawdę przyspiesza. Oczywiście to nie to samo co 3 bohaterów z 1 sfery :) ale w 2 turze mamy już 3 aktualnie potrzebne zasoby.
 
     
guciomir
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Lis, 2011   

Jak na razie nie wyobrażam sobie trójsferowej talii bez Theodreda. Mam nadzieję, że pojawi się więcej sposobów na generację zasobów w przyszłości, bo nie licząc tej jednej zdolności, Theodred jest słabiutki
 
     
ilidianstorm
[Usunięty]

Wysłany: Nie 11 Gru, 2011   

Eowyn Dunhern Imrahil
poziom startowy 28
Imrahil świetnie spisuje sie w decku gdzie wywalam sporo kart sprzymierzeńców eskorte rohany konie rohanu zaklinacza koni z zachodniej bruzdy
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Nie 11 Gru, 2011   

guciomir napisał/a:
Jak na razie nie wyobrażam sobie trójsferowej talii bez Theodreda. Mam nadzieję, że pojawi się więcej sposobów na generację zasobów w przyszłości, bo nie licząc tej jednej zdolności, Theodred jest słabiutki

Mój kolega gra na czterostrefowej talii bez Theodreda, ale z Gloinem, Beravorą i Eleanorą + kompletem pieśni i kartami przekierowującymi obrażenia na Gloina. Rzadko kiedy ma problem z zasobami :grin:
 
     
guciomir
[Usunięty]

Wysłany: Nie 11 Gru, 2011   

Ciekawe, trochę sceptycznie podchodzę do takiej koncepcji, ale spis talii z chęcią bym zobaczył..
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Nie 11 Gru, 2011   

guciomir napisał/a:
Ciekawe, trochę sceptycznie podchodzę do takiej koncepcji, ale spis talii z chęcią bym zobaczył..

Spisu nie zrobię, bo nie trzymam kart w domu, ale talia działa znakomicie. Na początku muszą być pieśni (w talii są 3 po 1 sztuce), które dostaje Gloin. Zaczyna się najlepiej z jedną z nich lub postacią do ich wyszukiwania na ręku. Gimli otrzymuje obrażenia zaopatrzony w 2 Pancerze; postacie, dodatek i karty wydarzeń go leczą, Beravora z zestawem Nieoczekiwanych Odwag dobiera potrzebne karty, Eleanora kontruje paskudne wydarzenia z Talii Spotkań. Poza tym są kontry do kart z TS, Pozdrowienia, Finty, Namiestnicy Gondoru oraz sporo różnych droższych Sprzymierzeńców, którzy wchodzą z żetonów Gloina. Jeśli na początku coś strasznego się nie wydarzy, z czasem może być tylko lepiej :grin:

Moja talia z Eowiną odpowiada za wyprawę i zdejmowanie Obszarów oraz reaguje na niespodzianki stołu, więc generalnie jest skutecznie, chyba że niespodziane niespodzianki nas niespodziewanie zaskoczą :mrgreen:
 
     
Al Maretta
[Usunięty]

Wysłany: Pon 02 Sty, 2012   

Ja gram zazwyczaj tak : Thalin-Niszczyciel , Glorfindel-lekarz, Imrahil- Obrona
 
     
rafhie
[Usunięty]

Wysłany: Nie 08 Sty, 2012   

Na początki witam wszystkich bo jestem tu nowy :)
Po kilkunastu partiach moja drużyna to Legolas Dunhern Eowina. Gram sam lub z dziewczyną.
Narazie mam podstawke + 1szy dodatek. po kilkunastu podejsciach zrobiłem samemu "Podróż w dół Anduiny". Szczerze powiem że niezle sie napociłem i najwięcej tutaj zależało od dobrego układu kart. We dwójkę dalismy rade z 5tym razem. Myślę że w tym wypadku duże znaczenie ma mała ilość PZ na poczatku rozgrywki. Dzisiaj zaczne zabawe z Ucieczką z Dol Guldur :) .
 
     
Valo23
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sty, 2012   

Ja także jestem nowy i pozdrawiam wszystkich.

Moje 2 ulubione drużyny to:

1 Grupa

Eowina - niezmordowana podróżniczka
Beravora - Atakuje wrogów lub dobiera karty / najczęściej otrzymuje pieśń przywództwa
Denethor - obrońca i jasnowidz kolejnej karty spotkań. / Najczęściej staram się zwiększyć obronę do 4 lub 5 kartami przywództwa i jest prawie niezniszczalny.

2 Grupa

Eowina- podobnie jak wyżej
Gimli- Oczywiście mega atak combo z dwiema zbrojami / ewentualnie 1 zbroja i topór
Theodred - Pozyskiwacz żetonów dla Eowiny aby wprowadzać nowych sprzymierzeńców jako mięso armatnie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 14