galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Używane przedmioty
Autor Wiadomość
ttrotyl
[Usunięty]

Wysłany: Sro 24 Sie, 2011   Używane przedmioty

Jeszcze dwie niewiadome:
W przepisach jest wyraźnie podane, że postać może posiadać na stanie dwie sztuki broni i jeden pancerz. Rozumiem że:
- runa czy artefakt nie wchodzi w ten zakres i można je posiadać dodatkowo;
- nawet jeśli ma się kartę zbroji i dodatkowo tarczy to i tak można korzystać tylko z jednej z nich, gdyż każda wg tekstu na karcie jest pancerzem.
 
     
Shuwar
[Usunięty]

Wysłany: Sro 24 Sie, 2011   

2 bronie, 1 pancerz (nieważne czy tarcza czy zbroja), 2 sprzymierzeńców. Reszta bez limitów.
 
     
kam
[Usunięty]

Wysłany: Czw 25 Sie, 2011   

o ile pamietam, to wg. instrukcji nie mozna nawet posiadac dwoch pancerzy, ale nie mam i nie bede przez pewien czas mial dostepu do gry, wiec musisz sobie sam zweryfikowac.
 
     
Mariusz
[Usunięty]

Wysłany: Czw 25 Sie, 2011   

kam napisał/a:
o ile pamietam, to wg. instrukcji nie mozna nawet posiadac dwoch pancerzy, ale nie mam i nie bede przez pewien czas mial dostepu do gry, wiec musisz sobie sam zweryfikowac.


dokładnie. można mieć tylko 1 pancerz oraz 2 bronie ale różnego rodzaju

pozdrawiam
 
     
Shuwar
[Usunięty]

Wysłany: Czw 25 Sie, 2011   

No właśnie propos tych broni; czy muszą być różne rodzaje ?
Instrukcja niby tego nie zabrania, jest tylko opcjonalna zasada zakazująca używania tych samych typów broni / pancerzy.
 
     
Mariusz
[Usunięty]

Wysłany: Czw 25 Sie, 2011   

Shuwar napisał/a:
No właśnie propos tych broni; czy muszą być różne rodzaje ?
Instrukcja niby tego nie zabrania, jest tylko opcjonalna zasada zakazująca używania tych samych typów broni / pancerzy.



pancerzy to nie dotyczy bo i tak mozna 1 miec tylko a z bronią to chyba rzeczywiscie si e pomyliłem. zerkam teraz w instrukcje i nie widze wpisu o ograniczeniu ;) hę, sorry
 
     
Shuwar
[Usunięty]

Wysłany: Czw 25 Sie, 2011   

Ja w sumie grałem i tak, i tak. I chociaż nie jest logiczne strzelanie z 2 łuków naraz (typu jeden aktywowany, a drugi na stałe), to jednak zasady tego nie zabraniają, więc u mnie tak już zostało.
Co nie zmienia faktu, że instrukcja jest do d... ...do poprawy :mrgreen:
 
     
Marcus
[Usunięty]

Wysłany: Pią 26 Sie, 2011   

Co do posiadania dwóch broni tego samego typu- kwestia dogadania przed grą. Co do strzelania z 2 łuków, to faktycznie kuriozum, ale nikt jakoś u nas nie kwapią sie do grania łukami=]. Dwoma mieczmi jednak, czemu nie?
My za to wprowadziliśmy ograniczenia artefaktów i runów. Odpowiednio 2 i 3 lub 1 i 2 zależnie od przyjętego poziomu trudności gry=]
Niewiem teraz z ktorego dodatku, ale jest karta, chyba artefakt, który pozwala posiadać jednocześnie kilka pancerzy różnych typów, czyli np. zbroja, tarcza i branzolety=]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13