galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie nowicjusza.
Autor Wiadomość
kurtus
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Sie, 2011   Pytanie nowicjusza.

Witam wszystkim serdecznie. Od jakiegoś czasu nosze się z zamiarem kupna owej karcianki. Świat nie jest mi obcy warhammera, więc nie boję się, że nie spodoba mi się klimat, więc nie będę pytał czy warto , czy nie, grać tez mam z kim. Mianowicie chodzi mi o to , że chcę grać sojuszem (ludzie, elfy, kraśki) z naciskiem na kraśki i tu rodzi się moje zasadnicze pytanie, czy aby skompletować w miarę porządnego decka (turnieje itp) muszę prócz zestawu podstawowego, kupić wszystkie dodatki etc?, czy po prostu niektóre dodatki są bardziej skierowane na kraśki, a inne nie itp?,czy nie ma rady i muszę kupić wszystkie. Przepraszam za trochę zagmatwaną wypowiedź,ale mam nadzieje, że zrozumiecie;). Pozdrawiam
 
     
Obi
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Sie, 2011   Re: Pytanie nowicjusza.

kurtus napisał/a:
Witam wszystkim serdecznie. Od jakiegoś czasu nosze się z zamiarem kupna owej karcianki. Świat nie jest mi obcy warhammera, więc nie boję się, że nie spodoba mi się klimat, więc nie będę pytał czy warto , czy nie, grać tez mam z kim. Mianowicie chodzi mi o to , że chcę grać sojuszem (ludzie, elfy, kraśki) z naciskiem na kraśki i tu rodzi się moje zasadnicze pytanie, czy aby skompletować w miarę porządnego decka (turnieje itp) muszę prócz zestawu podstawowego, kupić wszystkie dodatki etc?, czy po prostu niektóre dodatki są bardziej skierowane na kraśki, a inne nie itp?,czy nie ma rady i muszę kupić wszystkie. Przepraszam za trochę zagmatwaną wypowiedź,ale mam nadzieje, że zrozumiecie;). Pozdrawiam

Jak to się mówi dostęp do wszystkich obecnych dodatków daje ci komfort w składaniu decku.
Jak masz mniej tez można ale będzie mniejszy komfort.

To powinno pomoc jeśli chcesz wiedzieć jakie dodatki kupić najpierw jeśli nie przymierzasz się do kupowania wszystkiego
http://deckbox.org/games/whi/cards
 
     
kurtus
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Sie, 2011   

Zamierzam kupić wszystkie, ale chcę zacząć od najbardziej mi potrzebnych, dziękuję bardzo za pomoc:).
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13