galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Drugi corset
Autor Wiadomość
crabtree
[Usunięty]

Wysłany: Pią 12 Sie, 2011   

Ogarnijcie się ludzie ;) Każdy się bawi wg własnego uznania. WP nie jest grą rywalizacyjną, a turnieje to melodia przyszłości... (jeśli w ogóle).
Kufel, ja muszę modyfikować swoją talię pod niektóre przygody, mało tego, nawet zmieniam bohaterów! I daje mi to sporo satysfakcji. Nawet nigdzie nie zapisuje swoich "ustawień" bo szkoda mi na to czasu. Przeglądam swoją talię i wiem co dodać/wyrzucić.
 
     
kufel
[Usunięty]

Wysłany: Pią 12 Sie, 2011   

Niniut napisał/a:

po trzecie, FFG daje Ci pełny set.

Set może tak, ale pisałem o playsecie a to zasadnicza różnica
 
     
pan_satyros
[Usunięty]

Wysłany: Sob 13 Sie, 2011   

Moim zdaniem CS nie jest pełny. Skoro zasady jasno określają, iż w tali możemy mieć 3 kopie danej karty, a CS nam tego nieumożliwiana oznacza to, iż w jakimś stopniu nie jest pełny.
Nawet gdyby przyjąć pełność CS, dlaczego w dodatkach karty występują juz x3?
Sprawa wydaje się prosta, gdyż nie sadzę by CS "jedynki" były kartami które docelowo powinny występować w 1 kopii.
Jednak to, że tak wyglądać będzie CS było chyba dla nas jasne jeszcze przed premierą, w końcu to LCG, a do tego jak tę formułę realizuje FFG zdążyliśmy się już chyba przyzwyczaić.
 
     
kufel
[Usunięty]

Wysłany: Sob 13 Sie, 2011   

Set to komplet kart (po 1 sztuce)
Playset to tyle kart ile można mieć w talii np. Władca - 3, M:tG - 4
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Sob 13 Sie, 2011   

pan_satyros napisał/a:
Moim zdaniem CS nie jest pełny. Skoro zasady jasno określają, iż w tali możemy mieć 3 kopie danej karty, a CS nam tego nieumożliwiana oznacza to, iż w jakimś stopniu nie jest pełny.
Nawet gdyby przyjąć pełność CS, dlaczego w dodatkach karty występują juz x3?
Sprawa wydaje się prosta, gdyż nie sadzę by CS "jedynki" były kartami które docelowo powinny występować w 1 kopii.
Jednak to, że tak wyglądać będzie CS było chyba dla nas jasne jeszcze przed premierą, w końcu to LCG, a do tego jak tę formułę realizuje FFG zdążyliśmy się już chyba przyzwyczaić.


Mimo, że miałem wcześniej karty z Gry o Tron i Inwazji spodziewałem się, że w Lotrze będą karty tylko po 1 sztuce i dlatego wziąłem 3 Podstawki. Nie żałuję, ale byłem zaskoczony, że spora część kart była w kompletach po 3 karty :grin:
 
     
pan_satyros
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Sie, 2011   

Kulgan napisał/a:

spodziewałem się, że w Lotrze będą karty tylko po 1 sztuce i dlatego wziąłem 3 Podstawki. Nie żałuję, ale byłem zaskoczony, że spora część kart była w kompletach po 3 karty :grin:


Ja również powoli skłaniam się do zakupu 3 podstawki. Gra nabiera rumieńców gdy zaczynamy składać własne talie, a jest kilka kart, których brak x3 jest dość uciążliwy (np. Grobowiec i Kamień).
Choć przyznam, ze juz przy 2 podstawkach gra się o niebo lepiej.
Mam na myśli przede wszystkim wariant solo.
 
     
kufel
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Sie, 2011   

Wiem co mówią niektórzy ale dla mnie playset to mus :)
Na szczęście od ubiegłego tygodnia napawam się przyjemnością posiadania takowego ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 4.41 sekund. Zapytań do SQL: 14