galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: admin
Sro 08 Wrz, 2010
Łódź
Autor Wiadomość
Majesty
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Cze, 2011   

Standardowe pytanie: kto wybiera się w sobotę na inwazję do ŁDK lub wie kto ma zamiar się pojawić? Ja myślę, że wpadnę na jakieś 3 godzinki ok. 14:00.
 
     
GambitG
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Cze, 2011   

Będę. Jeśli nie będzie w sobotę Karola to założę mu maila, a on go sobie podepnie pod swoją pocztę, z której korzysta.
 
     
Bryndzollo
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Cze, 2011   

Ja też się kiedyś wreszcie wybiorę do ŁDK-u. Jak tylko praca i żona pozwoli :wink: Ogromnie kibicuję projektowi łódzkiej ligi, fajnie byłoby gdyby ruszyła., choć i tak nie mam ostatnio czasu na grę...

Ale zapraszam na deckboxa, może coś przypadnie do gustu i będzie można dokonać transakcji na żywo :smile:
 
     
Anatem
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Cze, 2011   

Powinienem być jakiś kwadrans po 13.
 
     
angian
[Usunięty]

Wysłany: Czw 09 Cze, 2011   

Ja też się pojawię około 13-14 na jakieś 3 godzinki. Kto wie, może już będą legendy do testów. ;)
 
     
Anatem
[Usunięty]

Wysłany: Sob 11 Cze, 2011   

Dzisiaj przy wejściu może być niezły hardcore - w ŁDK jest casting do Must be the music :/
 
     
Majesty
[Usunięty]

Wysłany: Nie 12 Cze, 2011   

To jak z tą ligą? Bo wczoraj nic konkretnego nie ustaliliśmy. Tyle, że będziemy grać raz w tygodniu, pewnie 4 rundy, czyli 3,5 - 4h gry. Ale który dzień tygodnia? Dla mnie bez większej różnicy, bo jeśli okaże się, że sporo osób nie może w tygodniu to opowiedziałbym się za sobotą.
Wypowiedzcie się i może coś przegłosujemy. Trzeba znaleźć optymalny termin z racji na fakt, że w Łodzi wciąż nie ma zbyt wielu graczy WH:I.
 
     
radaner
[Usunięty]

Wysłany: Nie 12 Cze, 2011   

Myślę że niedziela byłaby ok. Poza tym teraz będą wakacje to i tak 100% frekwencji nie będzie ;) .
 
     
Anatem
[Usunięty]

Wysłany: Nie 12 Cze, 2011   

Ja bym wolał żeby liga była w jakiś dzień powszedni, bo w weekendy często fizycznie nie dam rady się pojawić.
Nie dałoby rady zorganizować dwóch dni ligowych? Jednego w tygodniu, drugiego w weekend?

Co do wakacji, to ja się mogę pojawiać bez większych problemów.
 
     
GambitG
[Usunięty]

Wysłany: Nie 12 Cze, 2011   

podczas jednej odsłony dwaj gracze nie mogą dwukrotnie się ze sobą spotkać, ponadto musi zawsze walczyć w miarę możliwości najlepszy z najlepszym i najsłabszy z najsłabszym. Przy takiej małej ilości graczy byśmy nie podołali.

Na razie rzucony został pomysł. Wydaje mi się, że ruszylibyśmy z ligą po wakacjach, po Desancie we wrześniu.

Jeśli idzie o wakacje to ja jestem zajęty od połowy lipca do połowy sierpnia praktycznie.
 
     
Bullwhite
[Usunięty]

Wysłany: Sro 15 Cze, 2011   

Koledzy. Sam jestem zagorzałym graczem, Inwazji potrzebuję jak tlenu i dlatego ubolewam nad brakiem ligi na naszym łódzkim podwórku. Dobrze, że Marcin "GambitGrelfer" zainicjował lokalne rozgrywki- jednak rozczarował mnie brak kontynuacji tych działań.
Nie dysponuję odpowiednią ilością wolnego czasu, aby na stałe zająć się organizacją sceny turniejowej, ale w najbliższą sobotę tj. 18-06-2011 od godz. 13:13 :-) planuję przeprowadzić w ŁDK-u ustalone na miejscu wraz ze wszystkimi przybyłymi graczami "giercowanie".
Mógłby to być niesankcjonowany turniej. Zainteresowane osoby zapraszam do przybycia.
Proszę dodatkowo w celach informacyjnych potwierdzić swój udział dopisując się pod postem.
 
     
Anatem
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Cze, 2011   

Dotrwa ktoś do 16? Bo wcześniej nie dam rady się pojawić, a wolałbym nie szturmować SMERFa bez widoków na grę :cool:
 
     
Majesty
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Cze, 2011   

Trochę ciężko mi się określić na ten moment. Jeśli w ogóle się pojawię w tą sobotę to dam znać do piątkowego wieczoru.
 
     
Majesty
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Cze, 2011   

Nie dam rady jutro wpaść. Także do zobaczenia za tydzień, najpewniej.
 
     
GambitG
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Cze, 2011   

Ja jutro będę, ale nie będę grał w inwazję prawdopodobnie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.58 sekundy. Zapytań do SQL: 15