galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Toruń/Skierniewice
Autor Wiadomość
stephen55
[Usunięty]

Wysłany: Pią 08 Kwi, 2011   Toruń/Skierniewice

Witam :) mam 22 lata i przez 9 miesięcy w roku moja aktywność życiowa skupia się w Toruniu gdzie studiuję. Na wakacje wracam do mojej małej mieściny-Skierniewic. Grami karcianymi zainteresowałem się dopiero kilka miesięcy temu. Od jakiegoś tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem wersji podstawowej Inwazji . Póki co namawiam do gry głownie współlokatora, ale chętnie bym zagrał z kimś z tych 2 miast :) od tego czy będę miał większa liczbę osób do grania uzależniam inwestowania w potencjalne dodatki do Inwazji. Jeśli więc ktoś tak jak ja jest żółtodziobem, lub ma niewiele okazji do gry niech da znać :) . W trakcie weekendu zawsze możemy się jakoś umówić na partyjkę( choć im bliżej maja/ czerwca tym gorzej z czasem wolnym - wiadomo dlaczego:/).
 
     
Fortep
[Usunięty]

Wysłany: Pią 08 Kwi, 2011   

z tego co wiem to w toruniu jest calkiem spore grono grajacych, sam rowniez raz sie na turniej wybralem:P zapraszam tez na turniej do gdanska:P
 
     
Asarnil
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011   Re: Toruń/Skierniewice

stephen55 napisał/a:
Witam :) mam 22 lata i przez 9 miesięcy w roku moja aktywność życiowa skupia się w Toruniu gdzie studiuję. Na wakacje wracam do mojej małej mieściny-Skierniewic. Grami karcianymi zainteresowałem się dopiero kilka miesięcy temu. Od jakiegoś tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem wersji podstawowej Inwazji . Póki co namawiam do gry głownie współlokatora, ale chętnie bym zagrał z kimś z tych 2 miast :) od tego czy będę miał większa liczbę osób do grania uzależniam inwestowania w potencjalne dodatki do Inwazji. Jeśli więc ktoś tak jak ja jest żółtodziobem, lub ma niewiele okazji do gry niech da znać :) . W trakcie weekendu zawsze możemy się jakoś umówić na partyjkę( choć im bliżej maja/ czerwca tym gorzej z czasem wolnym - wiadomo dlaczego:/).


Hej,
w Toruniu gramy i to dosyć regularnie.
W razie czego zapraszam na strone na fejsie naszego klubu (jest to klub figurkowy, ale w karciochy też gramy): http://www.facebook.com/OkoTerroru?ref=ts
W razie czego moje gg: 1370248 - jestem organizatorem naszych turniejów w inwazję i służę poradą i dobrym słowem ;) w razie czego też mogę się umówić na granie w naszym klubie.
Pozdro
 
     
szewsik
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Kwi, 2011   

Ale fajnie, nie wiedziałem, że w Toruniu jest tyle graczy :) Chętnie też bym kiedyś wpadł na jakąś partyjkę :)
 
     
Asarnil
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Kwi, 2011   

szewsik napisał/a:
Ale fajnie, nie wiedziałem, że w Toruniu jest tyle graczy :) Chętnie też bym kiedyś wpadł na jakąś partyjkę :)

tak jak mówie - daj znać na gg, albo na fejsie i się zgadamy :)
 
     
okon
[Usunięty]

Wysłany: Pią 22 Cze, 2012   

Siema będę w toruniu z bratem w niedziele był by ktoś chętny na pogranie około 11 z graczami z włocławka ?? Prosze najlepiej o kontakt telefoniczny :724970874 .
Czy może nikt się nie odważy :twisted:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 14