galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Filmiki z WH:I
Autor Wiadomość
Ravandil
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Mar, 2011   

Osz, to Ty tam coś mówisz ?? Zapomniałem, że nie mam głośników w robocie a skoro nic nie słyszałem pomyślałem, że tylko pokazujesz karty :roll: :mrgreen:
 
     
RasTafari
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Mar, 2011   

Czarny napisał/a:
Zdarzało Ci się mieszać polskie nazwy z angielskimi (blooodsworn, high mountain troll), a jak już trzymasz się jednej konwencji to powinieneś to robić konsekwentnie.


zwykle popieram takie sugestie (odnośnie konwencji), ale w tym przypadku to mi nie przeszkadza, sam popełniam takie kwiatki ale łożę to na karb tego, iż z jednej strony mam karty PL a w necie karty ogarniam na deckboxie, które są in inglisz :wink:
 
     
Czarny
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Mar, 2011   

RasTafari napisał/a:
Czarny napisał/a:
Zdarzało Ci się mieszać polskie nazwy z angielskimi (blooodsworn, high mountain troll), a jak już trzymasz się jednej konwencji to powinieneś to robić konsekwentnie.


zwykle popieram takie sugestie (odnośnie konwencji), ale w tym przypadku to mi nie przeszkadza, sam popełniam takie kwiatki ale łożę to na karb tego, iż z jednej strony mam karty PL a w necie karty ogarniam na deckboxie, które są in inglisz :wink:


Wiem, sam mam trudność przy pisaniu postów i muszę się skupić, żeby pamiętać jakich nazw chciałem używać.
W każdym bądź razie to tylko szczegóły na które DaRKeR musi zwrócić uwagę, bo całość wyszła bardzo dobrze.


Cytat:
Osz, to Ty tam coś mówisz ?? Zapomniałem, że nie mam głośników w robocie a skoro nic nie słyszałem pomyślałem, że tylko pokazujesz karty :roll: :mrgreen:

No cóż, cytując pewną osobę: "Nic więcej nie mogę dodać" :lol:
 
     
Ravandil
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Mar, 2011   

No, tym razem obejrzałem z dźwiękiem :) Przyjemnie się tego słucha, krótko zwięźle i merytorycznie. Wcale mi nie przeszkadzały angielskie nazwy, szczerze to nawet nie zauważyłem kiedy ich DaRKeR używał, także tego, mam nadzieję, że przy kolejnych battle packach... sorry.. zestawach bitewnych też zaprezentujesz video spoilery :)
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Mar, 2011   

tak taki jest plan. Zrobię to już dużo lepiej (ehh wydałem XPki :D )

Zrobię zdjęcia kart, osobno nagram na spokojnie komentarz, połączę to razem. A na koniec szybko slideshow z dobrą muzyczką ! :)
 
     
dashi
[Usunięty]

Wysłany: Pią 04 Mar, 2011   

no szacun!

o osobach z twoją dykcją mówi się że mają "radiowy głos" :mrgreen: i cool że to wykorzystujesz (może czeka Cię kariera komentatora sportowego :wink: ) dobrze się tego słucha)

co do mieszania polskich i angielskich nazw to nie ma cudów żeby tego uniknąć taki żargonowy nawyk -skoro nawet talie mamy czasem z kartami w dwóch językach...a
 
     
RasTafari
[Usunięty]

Wysłany: Pią 04 Mar, 2011   

a ja wrócę do tematu filmikowania :wink:

krasiowy napór versus orcza kontrola było by super obejrzeć (tak sobie myślałem w wiadomym miejscu przesiadując :razz: ).
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Wto 29 Mar, 2011   

Spoiler Zestawu Bitewnego Księżyc Chaosu

http://www.youtube.com/watch?v=U8MgLXh4Hlg

Miłego :)
 
     
Czarny
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Mar, 2011   

Cóż, wreszcie coś się ruszyło w kwestii poprawienia destruction. Niezłe karty do Chaosu, DE też dostały kopa do przodu. Orki, no cóż, raczej standardowo, dwie ani nie przegięte, ani jakieś specjalnie dobre, za to "grzmocij je" jest genialna, przy średnim dojściu gra się może skończyć w 4-5 turze. Dwarfy - genialne pod względem fluffu, dostaliśmy praktycznie cały browar Bugmana (brakuje tylko budynku), sam Bugman... zdolność jak najbardziej do wykorzystania, będzie można coś na tym kombinować. HE - chyba nie ma co komentować :D jak najbardziej grywalne. Co do Imperium to uważam, że ta taktyka będzie często występowała w deckach. Przydatna zdolność, jak najbardziej do wykorzystania. Niespodziewajką była dla mnie karta do Skavenów, nie sądziłem że FFG wyda coś jeszcze do tej rasy i to w dodatku coś co się sprawdza.

Podsumowując dodatek o wiele lepszy niż poprzedni i tym razem warto go kupić, ze względu na każdą rasę.

DaRKeR tym razem, wyeliminowałeś chyba wszystkie błędy (poza Sknitchem Deat... Mistrzem Śmierci), ale pewnie nikt nie wyłapał :mrgreen: O wiele lepsze rozwiązanie z przechodzeniem do kolejnych kart, tamto przekładanie ręczne było do bani :P Kawał dobrej roboty jak zwykle zresztą.
 
     
rafal861205
[Usunięty]

Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   

Kiedy będą kolejne filmiki? :)
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   

ciężko powiedzieć trochę zawalony jestem, postaram się w nadchodzącym tygodniu coś wrzucić ale nie obiecuje :)
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Wto 26 Kwi, 2011   Kometa z Dwoma Warkoczami (The Twin Tailed Comet) SPOILER

Hej!
jak obiecałem tak oto i jest: http://www.youtube.com/watch?v=p5v-zBhPSy4

Zapraszam do komentowania, polubienia, subskrybowania etc. i przekazywania dalej :)

enjoy.
 
     
ragathol
[Usunięty]

Wysłany: Sro 27 Kwi, 2011   

Chociaż się nie zgodzę że karta DE Czarodziejka Krwawego Zewu była taka zła, dzięki niej Cienie i Szczury -zwiadowcy będą wchodzić jak w masło. Zapowiada się z nich niezła rasa która będzie pozbywać przeciwnika kart, a kart do tego mają już dużo.
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Sro 27 Kwi, 2011   

Póki nie wyjdzie coś co będzie pozwalało na zabijanie jednostek bez młotków albo coś w tym stylu, to taka jednostka nie będzie grywała. bo za 3 trochę za słaba ta zdolność. np. jednostka za 3 z poprzedniego dodatku, która jak atakuje zrzuca 2 karty z talii.
 
     
ragathol
[Usunięty]

Wysłany: Sro 27 Kwi, 2011   

Masz racje ale dzięki tej karcie ta jednostka o której mówisz jak i zwiadowcy nic nie biorą na klate i są teoretycznie w grze, co powoduje że w następnej turze znowu atakują.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 13