galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: admin
Sro 08 Wrz, 2010
Łódź
Autor Wiadomość
grodzek
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sie, 2010   Łódź

Witam.

Od dłuższego czasu jestem gościem na forum Galakty. Najwyższa pora się odezwać.

Zakładam temat -> Łódź. Pewnie do czasu powstania oficjalnej strony gry WI w taki sposób będzie można umówić się z kimś na grę. Jestem chętny do rozegrania jakieś małej partyjki w Łodzi lub ewentualnie jakiś niedalekich okolicach.
 
 
Anatem
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Sie, 2010   

Coś mały ruch w łódzkim temacie...
Właśnie wdrażam się w W:I podstawką i Upadkiem Karak Grimaz. Mam zamiar rozwijać talię Krasnoludów i oczywiście chętnie z kimś pogram w Łodzi.
 
 
Voyager
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Paź, 2010   

Jakby coś to jestem.
Opcja: Dowolna sobota 16:00 ŁDK? Razem z planszówkowcami.
 
     
GambitGrelfer
[Usunięty]

Wysłany: Sro 22 Gru, 2010   

Najbliższe zebranie SMF w Łodzi 8 stycznia :P
 
     
Anatem
[Usunięty]

Wysłany: Sro 22 Gru, 2010   

A gra tam ktoś w ogóle w Inwazję? Bo chętnych na ichnim forum na partię z wszystkimi dodatkami moimi kartami coś nie było.
 
     
GambitGrelfer
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Gru, 2010   

poszukałem, poszukałem i znalazłem. To było w czasie, kiedy jeszcze nie miałem inwazji. Oczywiście sobota w łdk to jest dość ryzykowany czas, bo jest tam mnóstwo gier i lubię pograć w co najmniej dwie na zebraniu. Jeśli masz czas w inny dzień tygodnia to można się jakoś umówić. Napisałeś że grasz krasiami... Ja głównie kolekcjonuję wszystkie dodatki i na pewno nie odstąpię żadnej karty (prędzej skupuję na sztuki), ale jeśli masz wszystkie dodatki to chętnie spróbuję się pomocować z krasiami, bo to jest rasa, której póki co nie pokonałem mając za przeciwnika dobrego gracza. :)
 
     
Voyager
[Usunięty]

Wysłany: Pią 04 Lut, 2011   

Czy Łódź gra w inwazję? Czy to jakieś wymarłe księstwo?
 
     
GambitGrelfer
[Usunięty]

Wysłany: Sob 05 Lut, 2011   

Łódź gra w inwazję, ale nie jest nas za dużo, a przynajmniej tych, których można znaleźć na forach tym i whi. Ja i Anatem spotykamy się w miarę regularnie na bałutach w okolicach radogoszcza żeby pograć. Teraz co prawda sesja, więc np. ja nie mam czasu, ale napisz na pw z której części miasta jesteś. Alternatywą dla spotkania się na bałutach są sobotnie spotkania SMF, gdzie planszówkowcy i fantaści zamykają się w kilku salach, żeby oddawać się swoim ulubionym hobby.
 
     
Anatem
[Usunięty]

Wysłany: Sob 05 Lut, 2011   

Z tego co kojarzę, to w Łodzi nie tylko z Wh:I jest marnie, bo środowisko battlowe i 40-stkowe też jest niewielkie. Możliwe, że problem z rozpropagowaniem leży w braku lokalu - w Game Lordzie nie można ani grać, ani kupić Inwazji "bo to produkt niszowy, a sklep to nie świetlica"...
Na mieście dobrym miejscem do gry w tej chwili jest kawiarnia w ŁDK - duże stoliki, dobre oświetlenie i zazwyczaj całkiem pusto.
 
     
GambitGrelfer
[Usunięty]

Wysłany: Sob 05 Lut, 2011   

Razem z Anatemem spotykamy się pograć jutro (2011-luty-06) w Łódzki Domu Kultury o godzinie 13. Jeśli ktoś z Łodzi lub okolic chce pograć to zapraszamy. Będziemy w kawiarni ŁDK.
 
     
grodzek
[Usunięty]

Wysłany: Nie 06 Lut, 2011   

Niestety w Łodzi marnie z organizacją gier planszowych i karcianek podług innych miast. Nie ma lokali gdzie można grać. Jedynie Smerf działa w ŁDK. Ostatnio widziałem, że przy nowo otwartym sklepie w Galerii są stoliki i wypożyczalnia gier, ale hałas i gwar niesamowity. Cóż... nie pozostaje nic innego jak propagowanie tego typu rozrywki wśród swoich znajomych.
 
     
Voyager
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Lut, 2011   

Weekend 12 - 13-luty-2011 ŁDK?
 
     
GambitGrelfer
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Lut, 2011   

W parę osób spotykamy się na zebraniu Łódzkiego SMF w Łódzkim Domu Kultury dnia 12 lutego od godziny 13. Zapraszamy wszystkich z Łodzi i okolic. Znajdziecie nas w sali 313 lub 308, albo na 4 piętrze jeśli na zebraniu będzie za duży hałas.
 
     
Ewa
[Usunięty]

Wysłany: Sob 12 Lut, 2011   

Ten sklep w Galerii Łodzkiej GRALNIA, tam można pograć na miejscu bezpłatnie, można też gry wypożyczać do domu ale koszt nie jest duży : ja placiłam 15 i 10 zł za 3 dni.
 
     
GambitG
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Lut, 2011   

Zmieniłem konto i wysłałem już do adminów prośbę o usunięcie starego konta, które jest zablokowane z bliżej nie znanych mi przyczyn. Oficjalnie chodzi o próby wielokrotnego logowania.

Jeśli ktoś planuje grać w Warhammera Inwazję to będę jutro od 13 do 16 w ŁDK.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 15