galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdańsk
Autor Wiadomość
Syndelis
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Lis, 2010   

Obstawcie stoliki więc :)
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Lis, 2010   

Obstawić na pewno obstawimy, pytanie tylko, ile będzie można :smile: Bo jeśli się zjawi tyle osób, co rok temu, to może być różnie :roll: Ale organizatorzy deklarują, że miejsc będzie więcej, więc powinno być ok :wink:
 
     
Red
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Sty, 2011   

Odświeżam temat.

Niedawno wciągnąłem się w WH:I i poszukuję chętnych do gry :mrgreen: Na ostatnim turnieju w Gdańsku ponoć było sporo ludzi (zdaje się 18), może już wystarczająco by zorganizować jakieś regularne spotkania z WH:I? Powiedzmy jakiś dzień tygodnia (albo dwa :razz: ) w jakimś miejscu (albo w dwóch :razz: ) gdzie by było wiadomo że można wpaść i zawsze ktoś tam będzie do grania. Sądzę że przy tej liczbie fanów, które WH:I już zdobyła zawsze przynajmniej 3-4 osoby by były.

Sądzę że tak byłoby lepiej niż umawiać się za każdym razem na pojedyncze spotkanie bo to komuś coś wypadnie, to ktoś wpadnie na pomysł by przełożyć itp. A tak kto chce i może po prostu wpada w dany dzień w dane miejsce a jak nie, to wpada innym razem (szczególnie jakby były dwa miejsca i dwa terminy to już w ogóle każdy by miał elastyczność). No i nowym graczom zawsze by było łatwiej się wkręcić (bo wystarczyło by przeczytać gdzie i kiedy gramy i po prostu przyjść) i by się światek rozrastał :wink:

No ale to wszystko zależy ilu by było chętnych na takie rozgrywki. Przydałoby się by było nas przynajmniej 20, dlatego proszę o odpowiedź kto by się na takie coś pisał (najlepiej od razu z miejscami i terminami które generalnie by były odpowiednie).

Dla mnie osobiście może to być poniedziałek, środa, czwartek, sobota, niedziela obszar Gdańska i Sopotu (jeśli z dobrą komunikacją to do Gdyni też bym podjechał).

P.S. Przeczyłem tu, że na forum WHinvasion.pl też się ludzie umawiają na gry, jeśli ktoś tutaj jest z tego forum fajnie jakby się wypowiedział w imieniu tych graczy, może udałoby się wspólnie coś takiego ruszyć.
 
     
Fortep
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Sty, 2011   

faktycznie na granie umawiamy się głównie na WHinvasion i to dość okazjonalnie, do tej pory głównie w piątki wieczorem, jako miejsce adoptowaliśmy MCdonalda we wrzeszczu. ja generalnie jestem otwarty na propozycje, tyle że pracuje do 19 wiec mogę po tej godzinie, z dojazdem praktycznie tam gdzie trzeba:P
 
     
zero_signal
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Sty, 2011   

Od czasu do czasu spotykamy się w McDonald's we Wrzeszczu - od godziny 17 lokal na piętrze stopniowo pustoszeje i są całkiem niezłe warunki do gry. Spotkania nie odbywają się niestety regularnie i z frekwencją bywa różnie, dlatego na tym etapie nie myślimy w kategoriach zapewnienia lokalu dla kilkunastu osób... Jeśli ustalimy jakiś dzień w ciągu tygodnia i zbierzemy odpowiednią liczbę chętnych, będzie można pomyśleć o przeniesieniu spotkań gdzie indziej. Zapraszam do dyskusji i zgłaszania propozycji również na whinvasion.pl.
 
     
Red
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Sty, 2011   

Nie chodziło mi o imprezę dla kilkunastu osób jednocześnie tylko żeby ogólnie było nas tak 15-20 grających, którzy pojawiają się przynajmniej od czasu do czasu.
Bo trzeba liczyć że np. część osób nie będzie przychodzić co tydzień tylko powiedzmy co dwa (20/2 = 10). Z tych co akurat będą chcieli się wybrać trzem coś wypadnie (10-3 = 7) jeden będzie chory (7-1 = 6) a dwóch będzie musiało zostać dłużej w pracy i przyjedzie dopiero późnym wieczorem (6-2 = 4) i w efekcie nagle z 20 robi się 4. Właśnie dlatego jeśli spotkania regularne miałyby wypalić to musi nas trochę być :wink:

No a wracając do konkretów to McDonald we Wrzeszczu wydaje się dobrym miejscem, szczególnie jeśli jak mówicie czasami już się tam spotykacie. Czy myślicie że termin:

piątek, McDonald we Wrzeszczu, godzina 16-23

mógłby wypalić? Czy jest szansa żeby w tych godzinach przynajmniej te 3-4 osoby tam były?
 
     
zero_signal
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Sty, 2011   

Myślę, że mógłby wypalić, bo ostatnio kilka takich spotkań doszło do skutku. Możemy się wstępnie umówić na piątek, a już na miejscu spróbować wypracować jakiś optymalny, najmniej zagrożony "niedyspozycją" termin :) Mi często w piątek wypadają jakieś wyjazdy, ale dołożę wszelkich starań aby się pojawić.
 
     
Syndelis
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Sty, 2011   

Może po prostu ludzie są chętni do gry, terminy im również pasują, ale nie podoba im się miejsce ( nie mówię tu o sobie, żeby nie było). Przydało by się jakieś spokojne miejsce, gdzieś między oliwą i wrzeszczem, i wtedy ustalić 1-2 terminy w tygodniu od 17 powiedzmy do 21/22.
 
     
Red
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Sty, 2011   

Rzeczywiście McDonald do spokojnych miejsc nie należy (nie wspominając już o tym co podają tam jako jedzenie). Z miejsc pomiędzy Oliwą a Wrzeszczem przychodzi mi na myśl "Manekin". W zasadzie nigdy tam nie byłem, ale zawsze rzuca mi się w oczy gdy przejeżdżam koło uniwersytetu. Wygląda na ładny lokal i ma dobrą komunikację (kolejka, tramwaj, autobus). Na razie obejrzałem sobie ich stronę (http://manekin.pl/gdansk.html ), jutro będę w pobliżu to obczaję jak tam jest.
 
     
Fortep
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Sty, 2011   

co do miejsca to podałem już na WHinvasion paszczę lwa. przenieśmy tam rozmowę bo faktycznie miejsce gry racej tam sie omawia:P
 
     
Red
[Usunięty]

Wysłany: Pon 31 Sty, 2011   

Ok, ale myślę że mimo wszystko nie warto zamykać tutaj tematu, choćby dla ludzi czytających to (nawiasem oficjalne) forum i przynajmniej zamieszczać tu końcowe ustalenia. Ja na przykład nie wiedziałem o tym że ktoś gdzieś gra w WH:I bo widziałem tylko ten od paru miesięcy martwy wątek, a o Waszym forum nie miałem pojęcia. Poza tym zaraz po Twoim poście się u was zarejestrowałem, ale wciąż czekam na aktywację więc i tak na razie nie mogę Wam tam odpisać.

Wracając do tematu byłem w "Manekinie". Lokal w stylu kawiarnianym. Dużo ciasno poupychanych, malutkich stolików. Raczej nie nadaje się do gry. Z ciekawości zajrzałem też do wspomnianej "Paszczy Lwa". Niestety była zamknięta (godziny otwarcia 17-23), ale "przez okno" wygalała nieźle. Sądzę że byłoby tam dobrze. Skoro jak czytam u Was wszystko wskazuje na to, że (przynajmniej w tym tygodniu) spotkanie będzie w czwartek, może warto by parę osób pojawiło się już na otwarcie (ja bym mógł)? Jeśli w ten dzień rzeczywiście okupują ją figurkowcy to później może być ciężko o stoliki (ogólnie na przyszłe spotkania ja proponowałbym środę).
 
     
Fortep
[Usunięty]

Wysłany: Pon 31 Sty, 2011   

ja czytam oba fora i niestety często irytuje mnie że ta sama sprawa jet równolegle omawiana na obu. przywykłem już do tego że większosć tematów związanych z WHinwazją jest na forum WHinasion. o turniejach staram się pisać tutaj bo Galakta jest ich sponsorem, ale kwestia indywidualnych spotkań jest raczej omawiana tam.
najbliższe spotkanie jest w paszy lwa w czwartek, zdaje się ze od 18 już ktoś tam będzie, ja będę po 19.
 
     
Red
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Lut, 2011   

Spokojnie, nie chodzi mi o to by kogokolwiek denerwować. Domyślam się, że ciągnięcie jednej dyskusji na kilku forach mija się z celem, jednak w obecnej sytuacji (spora liczba graczy w Trójmieście, którzy jednak poza turniejami jakoś nie mogą się spotkać) warto by każde z nich trochę ożywić. Sądzę warto też poszukać jeszcze innych for o WH:I i zamieścić tam informację, że jest grupa która się zbiera tego i tego dnia by popykać w WH:I (na szybko: tu, tu, tu, tu). A nóż siedzą tam gracze i myślą "czemu nic się nie dzieje", tymczasem u Was są problemy z frekwencją.
 
     
Fortep
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Lut, 2011   

faktycznie nie przeglądam wszystkich miesjc gdzie rozmawia się o WHI. to nie jest tak że u nas sa problemy z frekwencją tylko z zorganizowaniem się 1 dnia w 1 miejscu:P, jk widzisz w topiku na WHinvasion, jakoś udało się w końcu ustalić termin. jak miejsce się ustabilizuje to będzie można sie ogłosić w paru forach i chętne bym Cię zobaczył jako osobe , która własnie czymś takim się zajmuje:P
 
     
Red
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Lut, 2011   

Okej, żeby nie było że tylko gadać potrafię mogę się tym zająć :razz: Jak tylko sytuacja się wykrystalizuje (być może już po czwartku) postaram się to właściwie rozpropagować :smile:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 13