galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: admin
Sro 08 Wrz, 2010
Kraków
Autor Wiadomość
Xeel
[Usunięty]

Wysłany: Sob 08 Sty, 2011   

Spoko, czekam więc na znak ;)
 
     
szymuss
[Usunięty]

Wysłany: Nie 09 Sty, 2011   

Xeel. Nie dalo by sie zrobic Ligii Krakowskiej jak ma Wroclaw? Jezeli by sie to rozprzestrzenialo, to mozna by robic potem Wro na Krk lub inne miasta. Takie turnieje tez bylyby ciekawe. Mistrz Ligii Wroclawskiej na Mistrza Ligii Krakowskiej itp. Ja mialbym jescze z 1-2 osoby do grania. Wystarczy jeszcze 4-5 i w 6-7 osob mozna ruszyc z liga np od marca do czerwca. Moze dalbys oglsozenie w lokalnym sklepie tym na kochanowskiego. Jezeli sklep sam by dolozyl cos od Siebie moze ze rebelem pogadal byl oby super. Daj znac na pw czy tutaj .
 
     
Syndelis
[Usunięty]

Wysłany: Nie 09 Sty, 2011   

Rebel już dokłada się do turniejów gdańskich. Liczcie tylko na krakowskie sklepy :P
 
     
Xeel
[Usunięty]

Wysłany: Pon 10 Sty, 2011   

szymuss napisał/a:
Nie dalo by sie zrobic Ligii Krakowskiej jak ma Wroclaw? .


Pewnie się da, ale jakoś u nas w Krakowie nie idzie to za szybko, ligi nie było po premierze wersji oryginalnej (chyba nie było, od razu mówię że nie jestem tu specjalistą ;) , po ukazaniu się wersji pl coś zaczęło się ruszać, ale też powoli.

W sumie, ja nie siedzę za bardzo w graniu turniejowym, dotąd w większości przypadków ustawiałem się z kimś na konkretny dzień, np. na 2-3 gry, zależnie jakim czasem dysponowałem. Tak więc trudno mi powiedzieć jak wygląda sytuacją z krakowską sceną WHI, ale pamiętam, że nie było łatwo znaleźć jakiś dzień na stałe spotkania, który by odpowiadał np. 6-8 osobom, tak żeby można było zrobić jakiś miniturniej. Kiedyś pytaliśmy o możliwość zorganizowania turnieju w Bardzie, i problemu by nie było, ale muszą być ludzie do grania na tym turnieju ;) Sporo osób gra raczej rekreacyjnie (choćby ja), pewnie dlatego wszystko rozkręca się tak powoli.
 
     
szymuss
[Usunięty]

Wysłany: Pon 10 Sty, 2011   

Rozumiem.Lecz od czego sa ogloszenia? Gumtree itp. Nawet jakby ktos chodzil z podstawka sama to chyba dla zabawy i poznac nowe osoby... Ja gram for fun. Nigdy nie gralem w turnieju ( dopiero bede grac we wro) , wiec wystarczy to nagloscnic. Ten sklep w G. Kazimierz napewno pomoglby nam. Dalbys rade tam wpasc w styczniu i spytac czy byli by chetni? Moze ten sklep by mogl organizowac turnieje. Ja wiem ,ze w G. Kazimierz sporo osob gra w W.Inwazje.
 
     
Xeel
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Sty, 2011   

Już w zeszłym roku parę osób pytało w Bardzie i w MT (i chyba jeszcze gdzieś) czy można by zrobić turniej i generalnie problemów by nie było - jedynym warunkiem byłoby zebranie odpowiedniej ilości osób. Nie wiem w sumie czy w Galerii Kazimierz ktoś o to pytał, ja w każdym razie grałem tam tylko raz, mam tam kawał drogi.

Pamiętam, że po pierwszym oficjalnym turnieju Galakty (w sumie to jedyny turniej na jakim kiedykolwiek byłem ;P ) pojawiały się przymiarki do kilku miniturniejów, ale jakoś się to nie rozkręciło, na jednym była poza mną tylko jedna osoba (ale przynajmniej fajnie się pograło ;) , na pozostałe podobno paru ludzi przyszło, ale od tego czasu jest cisza, a było to chyba jeszcze przed turniejem na Gralicji w listopadzie.

Przynajmniej na forum whinvasion.pl, gdzie pojawiały się zwykle ogłoszenia o planowanych spotkaniach nie ma nic nowego, ostatni był właśnie turniej na Gralicji (było na nim zdaje się 6 osób), więc nie wiem czy ogłaszanie w sklepach wiele da, najpierw zapewne pojawiałaby się posty na forach. Raczej sporo ludzi gra w Inwazję, ale chyba preferują bardzo kameralne grono ;)
 
     
szymuss
[Usunięty]

Wysłany: Sro 26 Sty, 2011   

Xeel pora sie wybrac do tego sklepu co mowiles i zglosic jakis turniej 2 tygodnie przed. Np nie wiem na koniec lutego po sesji lub poczatek marca? Moglbys sie tym zajac? Bo mnie jeszcze nie bedziesz w krk z 2-3 tygodnie.
 
     
Xeel
[Usunięty]

Wysłany: Sob 29 Sty, 2011   

Chyba nie ma sensu iść do sklepu żeby zgłaszać turniej, chyba że miałby być duży, wystarczy dać znać na forum i liczyć, że się uzbiera parę osób.

Poza tym, jak już pisałem, nie siedzę w temacie turniejów i tak średnio znam się na ich organizacji. W sumie dopiero rozwijam talię i gram raczej dla funu ;)
 
     
Czarny
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Mar, 2011   

Uwaga, ważny komunikat

Zaczynamy właśnie prowadzić naukę gry w Inwazję. Więc jeśli Twoja przygoda z tą karcianką właśnie się zaczyna, jeśli uważasz, że umiesz za mało żeby przyjść na turniej, jeśli myślisz, że brakuje Ci kart żeby grać, przyjdź do nas a wyprowadzimy Cię z błędu :D

Jeśli odpowiedziałeś chociaż na jedno z powyższych pytań twierdząco to powinieneś zajrzeć do Barda na ul. Batorego 20/17. Cykl "Galicyjskich Wieczorków z Inwazją" prowadzony będzie w każdą środę w godzinach 16.00-18.00. Nie musisz nawet nic ze sobą przynosić (jeśli nie masz tali, nie przejmuj się, wystarczy Twoja obecność).
W dodatku nic nie musisz płacić za pobierane nauki ;)

Wszystkie informacje można znaleźć pod tym linkiem

Zapraszamy serdecznie :D
 
     
Marek Mydel
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Kwi, 2011   

Witajcie.

Zapraszam na granie w Inwazję (i nie tylko) przy piwku we wtorki w pubie "Tfoja Stara" na ul. Grodzkiej 42 (pod arkadami). Od najbliższego wtorku rusza nieoficjalna liga piwniczna z twistem.
 
     
MagisterMilitum
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Maj, 2011   

witam
Pisze jako w imieniu nowego krakowskiego sklepu z grami bitewnymi.
Chcemy poszerzyć swoja ofertę o WH;I, co możemy Wam gracza zaoferować;
- doskonałą lokalizacje w CENTRUM Krakowa
- 20 wygodnych miejsc do grania
- lige sklepowa
- STAŁE TURNIEJE - 2 turnieje w miesiącu (wpisowe do ustalenia - sklep zawsze cos od siebie na nagrody dorzuci)
- zniżki na produkty WH;I i WFB w dniu turnieju
- jesteśmy czynni od 13 do....ostatniego klienta (tak czasami siedzimy nawet do 21-22)
- możliwość zorganizowana dużego turnieju (nawet do 50 osób) powiedzmy raz na kwartał w zaprzyjaźnionym z nami lokalu
Sklep czynny od pon do soboty - ale możemy pomyśleć i o niedzielnych turniejach...
O terminach i godzinach na razie nie rozmawiamy
Nie ukrywam , że chcieli byśmy stać sie głównym ośrodkiem skupiającym graczy w WH;I w Krakowie - a myślę że mamy na to duże szanse..
Jak to widzicie - czekam na opinie :)
 
     
GambitG
[Usunięty]

Wysłany: Pią 02 Wrz, 2011   

Witajcie!

Mam przyjemność serdecznie zaprosić graczy z Krakowa na turniej Desant na Łódź, który odbędzie się w Łodzi 10 września. Ma dla nas szczególne znaczenie, ponieważ jest również podsumowaniem pierwszej łódzkiej ligi abordażowej.

Pozdrawiam!
 
     
Yatmai
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Gru, 2011   

Czy w Krakowie są jakieś spotkania graczy? Chodzi o to, żeby przyjść, pograć sobie z ludźmi, powymieniać się kartami, etc.
W dawnych czasach gdy grałem jeszcze w MtG, zawsze w sobotę można było spotkać wielu graczy w Katowickim Bardzie. Kraków też ma taki punkt schadzek? :)
 
     
szymuss
[Usunięty]

Wysłany: Sob 24 Mar, 2012   

Ruszamy juz z IV odslona ligii w Krk. Nie wszyscy zagladaja na forum whivasion wiec pisze tutaj.

Obecnie liga liczy od 8-16 nawet graczy na turniej. Czasami sa przyjezdni. Gramy w prawie kazdy czwartek ( chyba ,ze sa swieta itp) od godziny 17 do okolo 20.30( 4 rundy) . Dodatkowo jezeli byli by nowi chetni gracze mozemy grac tez we wtorki.


Sklep Magic Traders, Kraków ul. Kochanowskiego 3/1. Zapraszamy! JaK cos pisac do mnie na pw!
 
     
raskoks
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Kwi, 2012   

Witam,
przypominam o istnieniu ligi Krakowskiej Warhammera inwazji :)
jak pisał szymuss gramy w czwartki.
Lokalizacja prawdopodobnie się zmieni - tak więc jeśli ktoś ma ochotę sie pojawić to psiać z pytaniami :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 14