galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dodatki
Autor Wiadomość
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 05 Paź, 2010   

R'lyeh z tego, co pamiętam.
 
     
true_asbestos
[Usunięty]

Wysłany: Wto 05 Paź, 2010   

żeton bramy? i to jedyna usterka?
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 05 Paź, 2010   

Chyba tak. Jedna karta tylko, pozostałem R'lyeh w innych kolorach mają poprawne znaki.
 
     
true_asbestos
[Usunięty]

Wysłany: Wto 05 Paź, 2010   

To spalić trzeba to badziewie i zapomnieć o jednym żetoniku :wink: chyba że ktoś lubi się maltretować i specjalnie układać na kupce z brzegu, za każdym razem powtarzając: "przeklęta brama!!", z drugiej strony w czym problem zrobić wyprasek kilka i ogłosić, że wymiana za dopłatą, wysyłka czegoś takiego to może z 2 złote będzie kosztować powiedzmy gracza, +opłata za nowy żeton. Myślę, że skoro tyle siły przeznaczono na roztrząsanie czegoś takiego, to wielu będzie gotowych pójść na pocztę na misję wymiany. Ogólnie powstanie mały chaos pewnie, ale to już będzie chaos zorganizowany.
 
     
poooq
[Usunięty]

Wysłany: Wto 05 Paź, 2010   

Chodzi o kartę bramy: spotkania w Innym Świecie, to specyficzna karta pozwalająca na stoczenie pojedynku z samym Cthulhu, dlatego tak jej szkoda...
 
     
Sigismond
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Paź, 2010   

uuuu, to pechowo faktycznie, dla gry nie ma to właściwie żadnego znaczenia, bo bardzo trudno wylosować taką kartę, ale jest jeszcze wartość sentymentalna...
 
     
true_asbestos
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Paź, 2010   

no ja rozumiem, siedzieć nad jedną kartą pośród tylu innych i sprowadzić wszystko do tej jednej lipnej, jakiś specjalny super obrazek ma?
 
     
poooq
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Paź, 2010   

Nie ma. Dlatego trzeba zacisnąć zęby i lać Przedwiecznych dalej... Zresztą, sam poczujesz co to za uczucie kiedy ją wylosujesz. Tego nie da się opisać...
 
     
true_asbestos
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Paź, 2010   

Najpierw planuje zakupić Inwazje, (wczoraj kupiłem Talisman: Magia i Miecz) i zatocze koło po dodatkach :wink: wtedy poczuje jak to jest z tym Faraonem
 
     
Sh' EGzor
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Paź, 2010   

Kiedy zostaną podane informacje co z tymi dodatkami?
 
     
true_asbestos
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Paź, 2010   

No i tak sobie siedzę i myślę i zastanwiam czemu to tak długo trwa i opuszczony się czuje. Gdzie jakiekolwiek kroczki w sprawie pojawienia sie nowego dodatku do Arkham? Nawet w zapowiedziach, na każdą nową grę kilkne to pojawia się wszystko elegancko, a Arkham, lipa. "Mata obrazek i się cieszta".
 
     
Moonspell
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Lis, 2010   

Kiedy nowy dodatek?? :???:
 
     
Darth Misiekh
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Lis, 2010   

Chyba wszyscy fani Arkham Horror czekają na tę odpowiedź . . .
 
     
m00ka
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Lis, 2010   

Galakta taka skora do udzielania odpowiedzi że hej. Dobrze, że mam AH w oryginale bo tak bym osiwiał czekając na jakieś info od nich ;]
 
     
duchU
[Usunięty]

Wysłany: Wto 09 Lis, 2010   

Ktoś się pytał o tę kartę z Faraona:



Link bezpośredni
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.28 sekundy. Zapytań do SQL: 13