galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: admin
Pon 11 Paź, 2010
Zmiany na forum - wasze sugestie
Autor Wiadomość
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 08 Wrz, 2010   Zmiany na forum - wasze sugestie

Jak widać forum zostało dzisiaj nocą przerobione przynajmniej częściowo. Sprawa Inwazji i większej czytelności postów co sugerowaliście, wymusiła wreszcie jego wyczyszczenie, wgranie nowej wersji forum. Dzisiaj mają być kontynuowane prace. Można to traktować na razie jako wstępną wersję.

Ustalono na razie takie jak widać punkty podforum Inwazji na podstawie dotychczasowych postów. Jeśli macie jakieś sugestie albo coś powinno być inaczej zrobione na forum, albo czego brakuje proszę pisać w tym temacie.
 
     
Mordeczka
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Wrz, 2010   

Jest pięknie, tak jak być powinno (nie marudzę, coś nowego :grin: ). Już wiem skąd te nocne przestoje w funkcjonowaniu forum.
 
     
AvantaR
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Wrz, 2010   

Zmiana na duzy plus :) Tak trzymac!
 
     
pan_satyros
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Wrz, 2010   

Ja mam jedną sugestię:
Dla zachowania porządku i przejrzystości działu "Zasady":
1. Zablokować możliwość tworzenia w nim nowych tematów.
2. Zamknąć istniejące tam tematy.
3. Utworzyć tematy zgodnie z liczbą wydanych dodatków oraz jeden dodatkowy "zasady ogólne(lub coś w ten deseń"); takie rozwiązania wymusi pytanie o daną kartę w odpowiednim temacie.
4. Po wydaniu nowego dodatku sukcesywnie otwierać nowy temat mu odpowiadający.
5. Ewentualnie poprzenosić posty z istniejących w tej chwili tematów do odpowiednich nowo powstałych, a stare tematy usunąć.
 
     
Ravandil
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Wrz, 2010   

Teraz jest o wiele przejrzyściej, popieram sugestie pan_satyros'a. Moim zdaniem podobne podfora można by zrobić też dla pozostałych gier.
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Wrz, 2010   

Logo Galakty nie powinno przenosić do Portalu, tylko na stronę główną Galakty albo stronę główną forum.
 
     
Syndelis
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Wrz, 2010   

Bardzo ladnie, jednak dla mnie osobiscie o 2-3 dzialy za duzo. Niektore dzialy pokrywaja sie i moglby byc polaczone. Anyway, good job ; ]
 
     
SeeM
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Wrz, 2010   

Gratuluję odwagi. phpbb + mody to straszna kobyła, mam nadzieję, że serwer to wytrzyma. :) Ten silnik forum chyba niedługo zapadnie się pod własnym ciężarem i utworzy czarną dziurę.

Przydałby się jeszcze styl, który pousuwałby większość niepotrzebnych rzeczy typu greckie litery, czy FrEaK i l33t (mam nadzieję, że nikt nie będzie z tego korzystał).

Ale ogólnie hierarcha działów super. Wszystko logicznie poukładane.
 
     
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 08 Wrz, 2010   

Też mam nadzieję, że wszystko wytrzyma. Jest wiele rzeczy niepotrzebnych, jeszcze włączonych, które zostaną dzisiaj zlikwidowane. Ale to pewnie w nocy.

Generalnie musimy dokonać kilku zmian z którymi nosiłem się od dawna ale zawsze było to odkładane. Inwazja to ta kropla, która przeważyła, że już nie można tego odkładać wiecznie na później.
 
     
pan_satyros
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Wrz, 2010   

D.W. napisał/a:
Też mam nadzieję, że wszystko wytrzyma. Jest wiele rzeczy niepotrzebnych, jeszcze włączonych, które zostaną dzisiaj zlikwidowane. Ale to pewnie w nocy
.

Bierzecie moje propozycje pod uwagę ?
 
     
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 08 Wrz, 2010   

Nie za bardzo rozumiem to co chciałbyś zrobić i n atym etapie za dużo tego byłoby chyba.

Jest
http://www.forum.galakta.pl/index.php?c=23

Cykle można jeszcze rozbić na poszczególne dodatki. Ale tez bym w tej chwili nie przesadzał. Po prostu tematy będą świeciły pustkami.

Jak rozumiem Ty chciałbyś chciałbyś jeszcze osobny dział jeszcze z problemami i podziałem na każdy dodatek. To już by się można było bardziej pogubić

Ewentualnie te Zasady które są przerpbić na ogólne o problemy dotyczące danego dodatku dawać do tego tematu co link podalem.
 
     
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 08 Wrz, 2010   

Myślę, że takie rozwiązanie na razie będzie najlepsze. Jeden przyklejony temat w danym cyjlu do wyjasnienia kart z poszczególnego dodatku.

http://www.forum.galakta.pl/viewforum.php?f=70
 
     
pan_satyros
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Wrz, 2010   

D.W. napisał/a:
Myślę, że takie rozwiązanie na razie będzie najlepsze. Jeden przyklejony temat w danym cyjlu do wyjasnienia kart z poszczególnego dodatku.

http://www.forum.galakta.pl/viewforum.php?f=70

Dokładnie to miałem na myśli, jedynie umieszczone w innym miejscu, ale tak wydaje się bardzo dobrze ;)
 
     
Sikorales
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Paź, 2010   

Mały offtop...
Kiedy ruszy strona warhammer inwazji?? Pod adresem widnieje termin wrzseśniowy a mamy pażdziernik...
Jakiś następny termin??
 
     
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 10 Paź, 2010   

Sytuacja wygląda tak, że musiałem poprosić kogoś innego o zrobienie skryptów. Inaczej ani ja ani Wy nie doczekalibyśmy się efektu. Mimo, że zapowiadał się to bardzo rozbudowany system to co z tego skoro nie nadawał się cały czas do użycia.

Stronka ma już nowego opiekuna od skryptów i praktycznie w tej chwili nadaje się do opublikowania. Są możliwości wprowadzania turniejów, zapisywania ich, baza użytkowników ze wszystkimi wynikami, ranking. Strona wystartuje jak najszybciej czyli dzisiaj/jutro/pojutrze.

Nie chcę już w żaden spośób z tym czekać bo wolę to potraktować jako wersję Beta i poprawiać ją zgodnie np. z sugestiami graczy niż czekac az będzie juz dopracowana pod każdym względem. Akurat najbliższy miesiąc czy półtora do czasu wyrównania polskiej wersji z angielską upłynie na sprawdzaniu i dodawaniu nowych funkcjonalności. Zostanie założony specjalny temat na ten temat i będzie można dyskutować w jaki sposób ją usprawnić, co dodać itp.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 15