galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdańsk
Autor Wiadomość
Fortep
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Wrz, 2010   Gdańsk

witam i zapraszam do rozmowy. wiem, że światek WH inwazja w gdańsku jeszcze się nie zintegrował i troszkę się zasmuciem jak jako nowy gracz wczedłem na forum galakty i nie znalałem gdańska jakko miejsca regularnych spotkań. wiem również że gracze są, wiec zachęcam do ujawnienia się i podania propozycji czasu i miejsca spotkań. ze swojej strony mogę powiedzieć, że mogę postarać się udostępnić jedno z pomieszczeń Gdańskiego Klubu Fantasyki na przymorzu na takie spotkanie, bądź na turniej, jeżeli będę wiedział wcześniej o takiej potrzebie:P
 
     
Syndelis
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Wrz, 2010   

Ja jestem dostepny, ale czasu i dat nie moge podac kiedy moge ewentualnie grac - bo poprostu nie wiem co bede za pare dni/tydzien/miesiac robil. Ale chetnie przyjde, jesli bedzie jakies umowione spotkanie i bedzie mi akurat pasowac. Dlatego zachecam innych graczy do podania kiedy moga grac. :)
 
     
zero_signal
[Usunięty]

Wysłany: Wto 21 Wrz, 2010   

Jeśli chodzi o czas to w ciągu tygodnia jestem mało elastyczny godzinowo - tylko po pracy, tj. po godzinie 15:30, w weekendy jeśli jestem na miejscu, czasu mam zdecydowanie więcej. Miejsce? Miejsce tak naprawdę nie gra roli - jak już mówił na gdańskim turnieju Markus, dla chcącego nawet okoliczny fast food spod znaku "M" będzie odpowiednim miejscem do gry. Myślę, że gdy zbierze się większa liczba chętnych i dysponujących czasem graczy, warto wtedy przenieść grę w jakieś bardziej sprzyjające temu miejsce - np. do klubu "Maciuś" na Przymorzu. Liczę, że pojawią się jeszcze jakieś propozycje na forum i wspólnie wypracujemy najlepsze rozwiązanie.
 
     
zero_signal
[Usunięty]

Wysłany: Sob 25 Wrz, 2010   

Jest propozycja gry : wtorek 28.09, godzina 16-16:30, Rebel lub pobliski Mc w Gdańsku-Wrzeszczu. Jeśli termin, godzina lub miejsce nie pasuje, piszcie - wszystko do uzgodnienia :)
 
     
Fortep
[Usunięty]

Wysłany: Sob 25 Wrz, 2010   

przynajmniej sa jakies propozycje:P, mam nadzieję że spotka się parę osób:P
 
     
Fortep
[Usunięty]

Wysłany: Pią 22 Paź, 2010   

w najbliższą sobotę, czyli jutro w siedzibie GKF na przymorzu jest mała impreza fantastyki, będę tam pewnie gościnnie i być może zrobię jakiś mały pokaz WHI. jeżlei ktoś ma ochotę pograć to będe po 17stej
 
     
ixi150
[Usunięty]

Wysłany: Pon 01 Lis, 2010   

Siema all! Jestem z Gdyni i razem z kumplem zaczynamy przygodę z WHI mając zestaw początkowy, ale już tak nas wciągnęło, że kupujemy dodatki na dniach ;)
Jakby ktoś z trójmiasta chciał jakiś towarzyski sparing 2x(1vs1) albo 2vs2 to piszcie tu czy tam PM.

Mam taką autorską koncepcję 2 na 2. Robimy zniszczenie(2 graczy) vs porządek(2graczy), gdzie każdy gracz ma własną talię i źródła dochodów oraz jednostki. Z kolei sprzymierzeni gracze mają wspólną turę - czyli razem dobierają żetony i karty, razem wystawiają jednostki i wsparcia, razem atakują (choć mogą różne strefy różnych graczy) oraz obu początkujących graczy obowiązuje Ograniczenie Pierwszego gracza - czyli nie będzie masowego wjazdu w pierwszej turze :D

Co się tyczy obrony to mam taki bajer ze wspólnymi strefami (ale tylko do obrony, nie do kasy czy kart!). Więc jak jeden gracz ma strzeżone pole bitwy i królestwo, a drugi misję to właściwie oboje się względnie bezpieczni, ale dochodzi taki aspekt że 2 graczy może zrobić niezłe oblężenie już (krasnale z imperium mogą spokojnie wyciągnąć z 30dmg za jednym razem, choć orki z chaosem zapewne równie dobrze [elfów, trupów i jaszczurek jeszcze nie poznałem xD ])

Celem gry będzie spalenie łącznie 4 stref przeciwników (nieważne jakich, więc jeden może mieć cała stolice płonącą, ale żyje bo jego sojusznik jest zdrowiutki). To jest wariant bardziej towarzyski i powiedzmy zbalansowany - żaden z graczy do końca gry się nie będzie nudził ;)

Wariant turniejowy pewnie by przewidywał eliminację jednego gracza poprzez spalenie jego 2 stref i doprowadzenie do 2vs1, a potem może nawet 1vs1, kto wie.


Do przemyślenia i przetestowania została mi jeszcze możliwość wystawiania jednostek, rozwinięć, wsparć, dodatków i przesuwania oddziałów na strefy sprzymierzeńca - to zapewne urozmaiciłoby element taktyczny wariantu turniejowego, jak i towarzyskiego (ratowanie sprzymierzeńca z opresji, czy to ekonomiczne, czy też militarne).

Czekam na wasze komentarze odnoście takich rozgrywek, no i propozycje sparingów ;)
Może jak się zbierze więcej ludzi to jakaś liga trójmiejska powstanie :shock:

PS Trochę wdał się Offtop więc sorry, ale wszystko dąży do ustalenia charakteru takich spotkań :D
 
     
Fortep
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Lis, 2010   

w trójmieście troszkę graczy jest:P na forum whinvasion jest założony wątek w którym się umawiamy poza turniejami. więci o turniejach są umieszczane również na tym forum. w tym wygodniu wstępnie jesteśmy umówieni w piątek we wrzeszczu.
 
     
Syndelis
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Lis, 2010   

Tak jak napisałem na forum whinvasion.pl - w tym tygodniu jest w Gdyni GRAMY - ja prawdopodobnie będę w sobotę po południu, jak ktoś by był chętny na granie to można wziąć karty i popykać. Jak są jacyś chętni to proszę się tu wpisać ;)
 
     
Fortep
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Lis, 2010   

postaram sie być
 
     
Markus
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Lis, 2010   

również będę na Gramy , pytanie czy po południu uda nam się zdobyć stoliki , na poprzedniej edycji graniczyło to z cudem
 
     
Syndelis
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Lis, 2010   

Moi znajomi mają być już od rana i zaklepać duży stolik - ewentualnie mogę pisnąć żeby zaklepali 2 stoliki (bo jeden kumpel z grupy tych znajomych również chętnie by zagrał w Inwazje - nawet dziś sobie coś tam deck kombinował u mnie :P ).
A żeby było nas widać wezmę chyba pudło od Inwazji i po prostu postawię na stoliku ; )

Myślę ze jak rozłożymy karty i będziemy grać, to jako w miarę nowa gra i niedostępna w wypożyczalni gier, przykujemy spora uwagę i zrobimy promocję dla Inwazji ; ]
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Lis, 2010   

Też jestem z Gdyni i gramy sobie od kilku tygodni - jest nas coraz więcej. W środy /15-19/ i soboty /9-13/ mam zajęcia w szkole, w której uczę, więc jest miejsce do grania. Oczywiście będę na Gramy i mogę wziąć talie do Inwazji, więc jak się rozłożycie z gra, to pewnie Was znajdziemy. W tej chwili mamy 6 talii "lepszych" i 4 "gorsze" - wszystkie złożone tylko z polskich kart /2 podstawki, 2 mniejsze dodatki i 3 "boosterki"/. W połowie listopada powinno się zrobić dużo ciekawiej, gdy wejdzie przetłumaczony 1 Cykl Inwazji. Tak więc do zobaczenia na Gramy :)
 
     
Syndelis
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Lis, 2010   

No weźcie weźcie karty. Serdecznie zapraszam ; ) Tak jak pisałem ja miedzy 15-16 powinienem być do znalezienia : )
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Lis, 2010   

My będziemy już od 10.00 :smile:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.2 sekundy. Zapytań do SQL: 13