galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mistrzostwa w Pszczynie
Autor Wiadomość
Keil
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Wrz, 2010   

Nareszcie.
Znakomite rozwiązanie.
 
     
AvantaR
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Wrz, 2010   

Super, ze sie to zmienia (chociaz moglo tak byc od razu). Ale czy nie lepiej po prostu nie robic restrykcji? Bo teraz mam wrazenie, ze bedzie lekkie zamieszanie ;)
 
     
sloonik
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Wrz, 2010   

To super rozwiązanie.

Rozmawiałem z kolegą co ma angielską i mówi, że takie zasady mogą śmiało być. Generalnie mówił, że będzie kupował polską wersję bo jak mówi „jak będą coś robić to tylko palant nie będzie od nich kupował”. Tylko, że on nie wierzy jeszcze, że Galakta nie oleje sprawy za miesiąc i zostanie z 1 dodatkiem po polsku. Czyli i tak Galakta musi się najpierw wykazać aby przekonać cześć starych graczy. Ale jak będą rozgrywki i dodatki na czas to przynajmniej on nie widział problemu.
 
     
sloonik
[Usunięty]

Wysłany: Sro 15 Wrz, 2010   

Niepotrzebnie jak widzę się dopytywałem o te Mistrzostwa bo to zły wzór.
Ja czasami zajmuje się pozyskaniem sponsorów dla dzieciaków z domu dziecka ale jak bym to robił tak jak organizatorzy tych Mistrzostw tobym, drugi raz do żadnego się nie mógł zgłosić. Ostatnio musiałem przepraszać firmę, za to że ich nazwa była wydrukowana mniejsza czcionką niż inna. I ja to rozumiem bo dają coś od siebie to mają prawo czegoś oczekiwać.

Dalej nie ma informacji kto co ufundował. A potem się dziwić, że firmy nie chcą nikogo sponsorować.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 14