galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dodatki
Autor Wiadomość
Wagnard
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Cze, 2010   

theadam ma trochę racji. Galakta wydaje gry od FFG ale niewiele sie od nich uczy. FFG też potrafi zawalać terminy itd. ale na ich stronie ciągle są jakieś informacje. Niusy niemal codziennie. Jeżeli chodzi o komunikację to Galakta leży. Sam zrezygnowałem z polskich wersji niektórych tytułów bo nawet nie wiadomo czy na 100% się ukażą czy nagle nie okaże się, że przykro nam ale projekt umarł.
 
 
Nikos35
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Cze, 2010   

Rozsądne tempo wydawania dodatków to raz w roku wydany nowy dodatek duży oraz mały. Dwa dodatki w ciągu roku w zupełności wystarczą. W ten sposób za jakieś 3 lata dogonimy wydanie angielskie :)
 
 
theadam
[Usunięty]

Wysłany: Pią 02 Lip, 2010   

Czarny Faraon wlasnie do mnie dotarl. Faktycznie rozdzielczosc koszulek jest widocznie nizsza - szkoda. Jestem ciekaw, czy inne druki tego dodatku tez maja ten problem. Karte z kropkami da sie przeczytac, ale troche przeszkadza - oby pojawila sie jej poprawna wersja w DH.

I teraz pytanie - widze ze Galakta mocno zajeta jest teraz W:I, ale moze jednak pokusicie sie o jakies informacje co z DH?
 
 
Wagnard
[Usunięty]

Wysłany: Pią 02 Lip, 2010   

Wszystkie druki mają ten sam problem zdaje się.
Nie liczyłbym na poprawioną kartę w DH.
Ciekawe co będzie szybciej: DH czy King in Yellow?
 
 
Bryndzollo
[Usunięty]

Wysłany: Sob 31 Lip, 2010   

Jaki jest postęp prac nad Horrorem w Dunwich? Coś cicho strasznie w tym temacie od jakiegoś czasu...
 
 
theadam
[Usunięty]

Wysłany: Pon 02 Sie, 2010   

Bryndzollo napisał/a:
Jaki jest postęp prac nad Horrorem w Dunwich? Coś cicho strasznie w tym temacie od jakiegoś czasu...


No wlasnie, newsy prosze Panstwa, czekamy na newsy (ze juz np. plynie statkiem :D )
 
 
tencogoniema
[Usunięty]

Wysłany: Sob 07 Sie, 2010   

witam
mam pytanie bo zastanawiam sie nad dodatkiem czy ciezko się gra jak ma sie podstawke po PL a dodatek był by EN :?: mysle nad takim rozwiazaniem bo chciał bym na poczatek któryś z wiekszych dodatków a z galaktą to chyba przyszło by mi poczekać jeszcze troche.
:arrow: czy opcja druknać jakiś fanowski dodatek :?: jeśi tak to jaki polecacie :?: :twisted:
 
 
duchU
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sie, 2010   

tencogoniema napisał/a:
witam
mam pytanie bo zastanawiam sie nad dodatkiem czy ciezko się gra jak ma sie podstawke po PL a dodatek był by EN :?: mysle nad takim rozwiazaniem bo chciał bym na poczatek któryś z wiekszych dodatków a z galaktą to chyba przyszło by mi poczekać jeszcze troche.
:arrow: czy opcja druknać jakiś fanowski dodatek :?: jeśi tak to jaki polecacie :?: :twisted:

Polecam Innsmouth. Chyba najbardziej bogaty dodatek. Poza tym wersja PL pokaże się pewnie nie wcześniej niż za dwa lata.
 
 
Bryndzollo
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Sie, 2010   

Zapytam po raz wtóry, co z Horrorem w Dunwich? Albo jakimiś innymi dodatkami do Arkham? Od czasu premiery Faraona, nie ma żadnych informacji co do rozwijania tej gry...
 
 
Sh' EGzor
[Usunięty]

Wysłany: Sob 28 Sie, 2010   

Dołączam się do tego pytania.
 
 
Mockerre
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Sie, 2010   

Horror z Dunwich... będzie. To tyle, ile mogę w tej chwili powiedzieć. Jeśli się uda (to zależy od FFG), pojawi się poprawiona karta z Faraona.
 
 
theadam
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Sie, 2010   

Mockerre napisał/a:
Horror z Dunwich... będzie. To tyle, ile mogę w tej chwili powiedzieć. Jeśli się uda (to zależy od FFG), pojawi się poprawiona karta z Faraona.


Bedzie w tym roku? Baaardzo chcialbym od Was kupic ten dodatek.
Bardzo fajnie by bylo, gdyby poprawiona karta sie w tym dodatku pojawila :)
 
 
Mockerre
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Sie, 2010   

...a my chcielibyśmy Ci go sprzedać ;)

Niestety, nie jestem osobą ustalającą plan wydawniczy, nie mogę się też wypowiadać na ten temat, więc pytania o datę należy kierować do DW.
Btw, Horror w Dunwich, mój slip.
 
 
Ur23
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Sie, 2010   Horror w Dunwich

Ja w ciągu tygodnia chciałbym zakupić duży dodatek, najchętniej Horror w Dunwich. Gdybym miał pewność, że polska wersja wyjdzie w ciągu najbliższych miesięcy, mógłbym się trochę wstrzymać i kupić np. Innsmouth... Dlatego bardzo proszę o jakąkolwiek, choćby przybliżoną informację o czasie wydania, albo chociaż etapie pracy nad tym dodatkiem?

EDIT: Kolego, piszesz o tym samym w 3 różnych tematach. /8janek8
 
 
true_asbestos
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Wrz, 2010   

Witam, to jak z tymi nowymi dodatkami do Horror w Arkham? :roll:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 14