galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: admin
Sro 08 Wrz, 2010
The Fourth Waystone - kolejny battlepack
Autor Wiadomość
miguel
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Sie, 2010   The Fourth Waystone - kolejny battlepack

Za stroną FFG: http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=1558

 
 
SeeM
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Sie, 2010   

Na forum invasion.pl zjechałem karter równo, ale dostałem ripostę. W każdym razie dla mnie za drogie jak na unita, który po prostu ma młotki i dużo HP, nie poza tym nie robiąc.

Akurat orkowie mają dobry przelicznik jakości jednostek - porównajcie sobie przydatność tego trolla w porównaniu do sześciu Pająków (z dodatku Skavenblight). Zakładają, że lojalność zbierze się łatwo, to koszt jest taki sam. I tak, wiem, jest limit trzech kart jednego wzoru, ale dla mnie to po prostu najlepsza jednostka w grze i dobry wyznacznik.
 
 
Carnage
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Sie, 2010   

Dostałeś ripostę i prawidłowo... Najwyraźniej nie masz zbyt wiele pojęcia o mocy kart. Porównanie Spider Ridersów z Trollem jest raczej śmieszne. Obie karty są bardzo dobre ale mają zupełnie różne zastosowanie taktyczne.
 
 
Pajhi
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Sie, 2010   

SeeM napisał/a:
Na forum invasion.pl zjechałem karter równo, ale dostałem ripostę. W każdym razie dla mnie za drogie jak na unita, który po prostu ma młotki i dużo HP, nie poza tym nie robiąc.

Akurat orkowie mają dobry przelicznik jakości jednostek - porównajcie sobie przydatność tego trolla w porównaniu do sześciu Pająków (z dodatku Skavenblight). Zakładają, że lojalność zbierze się łatwo, to koszt jest taki sam. I tak, wiem, jest limit trzech kart jednego wzoru, ale dla mnie to po prostu najlepsza jednostka w grze i dobry wyznacznik.


kolego pokaż MI gdzie ta jednostka jest UNITEM???????
 
 
Carnage
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Sie, 2010   

Lewy górny róg.....
 
 
AvantaR
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Sie, 2010   

Pajhi napisał/a:
kolego pokaż MI gdzie ta jednostka jest UNITEM???????


You made my day :D
 
 
Pajhi
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Sie, 2010   

Tak tak wiem,żle napisałem,bije się w czoło.Ale trochę się zdziwiłem jak ktoś pisze że"za drogie jak na UNITA"przecież wszystkie jednostki to UNITy :twisted:
 
 
AvantaR
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Sie, 2010   

Pajhi napisał/a:
Tak tak wiem,żle napisałem,bije się w czoło.Ale trochę się zdziwiłem jak ktoś pisze że"za drogie jak na UNITA"przecież wszystkie jednostki to UNITy :twisted:

Coraz bardziej sie pograzasz ;)
 
 
Pajhi
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Sie, 2010   

AvantaR napisał/a:
Pajhi napisał/a:
Tak tak wiem,żle napisałem,bije się w czoło.Ale trochę się zdziwiłem jak ktoś pisze że"za drogie jak na UNITA"przecież wszystkie jednostki to UNITy :twisted:

Coraz bardziej sie pograzasz ;)


i co z Tego??Może mnie oświecisz??
 
 
SeeM
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Sie, 2010   

Pajhi napisał/a:
i co z Tego??Może mnie oświecisz??


Są jeszcze support i event. Ale w sumie to nie jest najważniejsze - po prostu nie lubię drogich unitów, które nie mają "supermocy". Jak już płacić, to za coś w stylu Johannes Broheim, który daje kasę, kartę i atak co turę. Z odpowiednim Knight Training, albo czymś podobnym karta jest wszechstronna i daje kopa.

Może źle widzę tego trolla, bo lubię grać kontrolnymi taliami i z takimi dużymi typami mogę cuda wyczyniać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 15